сладоледи делта

  • 13 033
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
делта отдавна вече не е връх на сладоледа
Абсолютно! Жалко за което, де...

# 16
  • Мнения: 17 407
Не го знам тва МОливче. За мен Делта си остават най- вкусните сладоледи. Пробвах Джимис- не струват. Дарко- марко и подобни не ги коментирам хич.

# 17
  • Мнения: 4 371
За мен Евга са най-хубави. А във фунийка - Рафи.

# 18
  • Мнения: 17 407
О, Евга- да. Но ги няма тук вече- изключително рядко съм срещала. РАфи не харесвам, предпочитам на Пианеди, но и те изчезнаха...

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И за мен Евга са най-яки, но не се срещат много често. Хубави са и Лангнезе, тях пък съвсем ги няма.

Делтата става, поради липса на друго. На плодовите съм им голям фен.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
О, Евга- да. Но ги няма тук вече- изключително рядко съм срещала. РАфи не харесвам, предпочитам на Пианеди, но и те изчезнаха...

М дааааа,в Халите май все още ги има.
Обожавам йогурта. Crazy

# 21
  • Мнения: 4 371
Има ги, но на Дренка са й далече Crazy

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има ги, но на Дренка са й далече Crazy

   Mr. GreenТо и на мен не са ми много близо,ама пуста лакомия.... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 17 407
 tooth мдааа, има и тук, но само в ПИкадили Парк. КАк пък да не се грабна дотам зарад един сладолед Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 371
Чудесно, тамън ще изразходиш калориите Whistling

# 25
  • Мнения: 1 517
Вие какво бе - нещо против Делтите ли имате  Mr. Green

Аз така и не знам моите какъв сладолед ядат. Давам стотинки и ходят до кварталния магазин. Аз сладолед не ям (тази година).

# 26
  • Мнения: 1 896
Никога не съм харесвала замразен плодов сироп. Хубавият сладолед има нужда от много сметана и шоколад. Боички тип "Моливче" могат да се замразят и в домашен фризер.

Хм, сладолед без сметана и мляко се нарича сорбе. Може да се направи и от съвсем обикновени пресни плодове като се пасират и подсладят малко, наистина може да се замрази във фризер и е супер свежо, вкусно и полезно. В някои гурме ресторанти поднасят лимоново сорбе между ястията, за да може да се "рестартират" вкусовите рецептори на клиента. Е, тези купените безмлечни сладоледи не са такова сорбе, но някои биха могли да са близо до него. Примерно вишневото сорбе на Дарко от луксозната им линия е върховно. Та не е нужно да има сметана, за да е добър сладоледът, не че не обичам и сметанов де. А Делта не купувам изобщо.
Да, а има едни сорбета на био сладоледи Деметра, в Пикадили ги продават. От тях има манго, ягода, лимон, може би и други, е те са съвсем истински и може би и на децата ще се харесат. Няма консерванти, никакви Е-та и плодовете не са пръскани дори. В голямата жега много по-освежаващо действа, защото няма мазнина вътре като в сметановия, а само плод.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 13:13 от basilisk

# 27
  • Мнения: 17 407
МИ според мен ако има повече вода в сладоледа- Дарковците например, ядеш кристали. То мога да си правя сладък лед и аз. Дуци, мързи ме. Иначе всеки ден не пропускам по един Магнум шоко- навсякъде са Grinning

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Вие какво бе - нещо против Делтите ли имате  Mr. Green

Аз така и не знам моите какъв сладолед ядат. Давам стотинки и ходят до кварталния магазин. Аз сладолед не ям (тази година).

 Ми явно и ти имаш...,защо си промени ника та объркваш хората.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Делтите отдавна не са вкусни. Купувам сладоледи Дарко, винаги имам поне 2 кутии във фризера, ескимото също им е много хубаво, напомня ми на едновремешното. Евгата са чудесни, но рядко ги срещам.

Общи условия

Активация на акаунт