Жегите не ще ни спрат, ЯНУАРСКИ тумбаци скоро ще личат

  • 18 823
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 854
Здравейте сладурки  Laughing
Рокси 77 браво много се радвам че всичко е наред  Peace Hug
За снимките на мен ми дават на всеки преглед без да си искам  Simple Smile
Днес сутринта бях на преглед бебо е станал 2см.и 2 мм успокоих се  Flutter след 3 седм ще ми пускат изследванията и пак ще се гледаме.Говорих с доки за котката и той ми каза че щом цял живот съм живяла с котка въобще да не се притеснявам даже изсл няма нужда да правя, от както съм бременна тя не е при мен а той даже вика може и да си я вземеш но аз не искам, така че момичета които дълго време сте имали котка не се притеснявайте, опасно било ако сте нямали а сега имате контакт  Peace
Днес почивам и отивам да шетам напред назад
МТВ абе я още няколко плажа заради мен, че толкова обичам да ходя на море, а сега няма май  Tired
лек и успешен ден  Hug

# 16
  • Мнения: 180
Хоп и аз в новата темичка Simple Smile Дори си записах термина най-после Simple Smile

MTV като си тръгнала да правиш плаж, направи още някой и за мен Wink И весело доизкарване!

daninceto утре да си починеш както трябва Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 483
Ето ме и мен.Аз още не съм се записла на ЖК по ЗК,в началото на юли ще ходя.Иначе се чувствам добре,само дет се изморявам доста от нищо.И общо взето си почивам повечко.

# 18
  • Мнения: 585
Здравейте и от мен Simple Smile
Miana Nia, много съжалявам за бебето, стискам палци да си направите още едно много скоро Simple Smile

Връщам се от голям бременен пазар, много доволна Simple Smile
Коремчето ми така порастна, че изглеждам като в 5ти месец Simple Smile
Направо ме е срам да кажа, трети като ме попитат в кой съм. Иначе с килцата не мърдам, ама и миналия път почнах да качвам от 4 месец натам.
Но слава богу вече имам две бременни поли Simple Smile и по-широки потничета, е не зидържах и си купи и едни обувчици Simple Smile
Всички сутиени са ми малки, направо ги събрах в един голям плик и ги прибрах навътре в гардероба, надали ще ги извадя скоро  Mr. Green Така че напазарувах други - някои размер 80 Д направо онемях Simple Smile

Evjeni, моя доктор се връщал в Шейново от юли, твоя не ти ли е казал нещо? Били сменили управата и естествно има нови неща Simple Smile

# 19
  • Мнения: 850
        artexa  супер покупки да си ги носиш със здраве. Ти ме потсети по повод сутиените , да споделя аз по принцип нося 80 Д и вече почти не се побирам в тях та се чудя какво ще правя , обиколката е ок но чашката просто прелива! Направо незнам какво ще правя , като ми каза една дружка че тепърва ще расте!!!  Shocked
    Естествено мъж ми е най-щастлив от факта!!!  #Crazy
Аз продължавам с ниското кръвно и жегата много ме изморява , но поне няма вече  Sick

    Целувки на всички   bouquet

# 20
  • Мнения: 585
     Ти ме потсети по повод сутиените , да споделя аз по принцип нося 80 Д и вече почти не се побирам в тях та се чудя какво ще правя , обиколката е ок но чашката просто прелива! Направо незнам какво ще правя , като ми каза една дружка че тепърва ще расте!!!  Shocked
    Естествено мъж ми е най-щастлив от факта!!!  #Crazy

    Целувки на всички   bouquet

Ами не ми се вярва много още да ти порасне бюста, да кажат и другите мами де, но поне при мен предишния път порасна в началото и това беше. Виж обаче след като родих и почнах да кърма;. е тогава вече имах голям бюст  Laughing
Но въпроса е да пробваш много; сутиените от различни марки са с различна големина, вярвам, че все ще намериш нещо.

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 10:29 от artexa

# 21
  • Мнения: 60
Запис и от мен дано тази темичка ни донесе много късмет и хубави новини newsm51
shushy80 мен ме посъветваха вместо да си купувам сутиени с по голям номер направо да си купувам сутиени за кърмачки с падащи чашки.И на мен гърдите доста са ми пораснали но досега съм си взела само един по голям сутиен.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! В четвъртък ходихме с щастливия татко на лекар и той за първи път видя бебо Simple Smile а той като че ли знаеше че има публика и като започна да ръкомаха и да кима ... щях да се разплача от щастие  Grinning а докато наместваха ехографа ме обхвана една паника че може нещо да не е наред и като видях сърчицето на екрана такова облекчение изпитах, направо не мога да  го опиша. И така вече ме записаха на ЖК - на 10ти юли ще ми правят изследванията и тн - не знам още какво. Но вече съм ного щастлива защотоо опасния период мин и вече мога да се хваля  newsm44 newsm68
ЦЕлувки на всички  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте Simple Smile

Да ви кажа нещо смешно от вчерашния преглед...
Отивам аз в кабинета и там акушерката ме пита:
Вие за какво?
Аз: Да се запиша за Женска Консултация..
Тя: Охооо така като гледам доста си напреднала
Аз щях да припадна... Все още съм на -1кг от предното си тегло.... и корема ми не е пораснал.. Но щом и акушерката ме сбърка  Crazy

След като бебо дойде на бял свят.. живот и здраве, фитнеса ще ми стане 2ри дом...

Лека вечер и хубава неделя Simple Smile

Както казах ще продължавам да ви чета и искам само хубави новини Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2
4естито и от мен за новата тема да отбележа 4е на мен ми е втора бременност усмивки на вси4ки

# 25
  • Мнения: 9 483
Честита нова тема-само добри вести в нея! Naughty
Браво на майсторката Peace
Утре ще съм по-подробна, че бременният ми мозък спи вече Tired

# 26
  • Мнения: 1 341
Evjeni, моя доктор се връщал в Шейново от юли, твоя не ти ли е казал нещо? Били сменили управата и естествно има нови неща Simple Smile
да гледах новините и си го помислих
ох дано  и мен  ме зарадва във вторник с такава новина

# 27
  • Мнения: 429
Здравейте мили мамчета,

аз нямам много време, защото трябва да уча за изпит утре:( И минавам само да се запиша!
Miana Nia, ужасно съжелявам, но се присъеднинявам към съвета на другите момичета-потърси второ мнение! Миналата година минах през същото, но тогава не бях на себе си и въобще не помислих за избор на лекар,мнение, изчакване и т.н.
Кюретажа ми го напарви д-р Абаджийска в Тина Киркова и "благодарение" на нея после 6 месеца нямах цикъл и се тъпчех с утрогестан, защото стените на матката ми се бяха слепили, заради престъргване!
Иначе в Тина Киркова съм много доволна от д-р Мажена Панова, еиднственото лошо е, че е много заета!
Упсех! Чакаме те да се включиш с новини! И горе главата-просто помни най-важно е спокойствието!Целувки

# 28
  • Мнения: 2 987
Момичета, обещах да пиша.
Вече съм си вкъщи и за съжаление Ния няма да става кака сега.
Диагнозата се оказа вярна, аз от снощи получих и леко кървене, та почти не спах през нощта, отидох рано сутринта в болницата, гледаха ме трима доктори на три различни видеозона - при приемането, моята докторка, на която имам доверие, но като видя, че се чудя за абразиото или да изчакам, ме прати и на Доплер. Процедурата наистина не е тежка, чувствам се добре, още в ранния следобяд се прибрах, ама си поспах, че от неври няколко дни не бях спала почти.
Още веднъж много благодаря на всички за съчувствените и топли думи, за съветите.
Аз го приемам учудващо добре, може би наистина както беше казала тук преди Колибри има значение, че това е втора бременност, а не е първото дългоочаквано бебе. Като си спомня докато чакахме Нията при всяко месечно неразположение бях супер потисната. А сега се прибрах вкъщи, поспах, после си нагушках съкровището, оставено временно при баба и дядо, и сега дори ми доскуча, че ги пратих на разходка с тати.
Наистина се надявам като изтекат трите месеца след процедурата, да почнем пак опити и дано да имаме късмет. Важното е както ми каза и лекарката, че вече съм по-спокойна, че се е получило нормално забременяване и да работим от октомври нататък.
Бърборанче, много ти благодаря за думите. Аз мисля, че при мен се получи добре, надявам се да нямам проблеми. При същата докторка, която сега ми направи кюртажа, раждах щерката и тъй като не се отлепи цяла плацентата, след секциото ми правиха кюртаж също. А и преди три години при нея правих подобна процедура - отстраняване на миомен възел, та се надявам да няма проблеми. Embarassed newsm78
Наистина като видиш усмивката на малкото съкровище, няма как да си тъжен дълго. Ето и малко снимки на постриганата като момченце Ния, но затова пък усмихната:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=41
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=43
Момичета, пожелавам на всички ви леко бременеене и дано аз да съм последната отпадаща от темата. Оттук нататък само нови попълнения и през зимата - чаканите бебоци.
Обещавам като ми остане време да наминавам да ви чета, че ми станахте близки.
Моля някой да ме изтрие от списъка. Знам, че паролата е достъпна, но не смея, тъй като не разбирам достатъчно и да не направя беля в хубавата темичка.

# 29
  • Мнения: 387
момичета здравейте...връщам се от един прекрасен пикник на някъв язовир до ботевград...правихме си барбекю и хванахме тен...чувствам се прекрасно и исках да го споделя с вац..много усмивки на всички и лека и приятна вечер...
стискайте палци испанците да станат шампиони, че се хванах на бас с мъжа, а винаги ги губя тея басове...не че много и от футбол разбирам, но щом е за играта...
лека и много
newsm53 newsm53 smile3525 smile3525 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт