Зрелите или младоците?

  • 2 360
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
А мен, никой не ме сваля на Скайп.

# 16
  • Мнения: 1 517
А мен, никой не ме сваля на Скайп.

Това хвалба ли е или оплакване  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 254
"Търся чужденец в скайп, за превод...", така ли му викат вече?  Laughing
 
 

# 18
  • Мнения: 2 448
Не разговарям с 40+ мъже по скайп и не знам дали и как свалят.  Crossing Arms

Никога не съм търсила разговор под какъвто и да е предлог с непознат по скайп или кю. То и без това мъжката част постоянно се опитва да завързва подобен род , не знам даже дали "свалки" е точната дума. Напоследък дори не отговарям. Пресен случай от вчера. Непознат казва здравей, отхвърлям го, а той "не съм вирус".  Joy За компа може и да не е , но за мен определено е.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 622
Не разговарям с 40+ мъже по скайп и не знам дали и как свалят.  Crossing Arms

Никога не съм търсила разговор под какъвто и да е предлог с непознат по скайп или кю. То и без това мъжката част постоянно се опитва да завързва подобен род , не знам даже дали "свалки" е точната дума. Напоследък дори не отговарям. Пресен случай от вчера. Непознат казва здравей, отхвърлям го, а той "не съм вирус".  Joy За компа може и да не е , но за мен определено е.  Mr. Green

Същото при мен. Само дето не само с 40+ не разговарям, ами и с 40-

Като видя непознат да ми е писал нещо, директно му давам игнор и да не може повече да ме ппритеснява и това е. Даже не чета какво ми е писал.

И на мъжа ми разни момиченца му звънят и му се хилят на скайпа, той в началото се чудеше какво става, после предприе моите мерки.

С тъпотии не ни се занимава.

Иначе не разбрах много какво се пита в темата, но ако трябва да избирам между зрели мъже и младоци, избирам второто. Лошото е, че и аз остарявам и в един момент ще се окаже, че чичковците (зрелите  Tired ) ще са ми в категорията.

# 20
  • Мнения: 4 585

Казваш, че е лошо нещо, което не си опитвала.

# 21
  • Мнения: 2 448

Казваш, че е лошо нещо, което не си опитвала.

Към кого е насочено това изказване?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 585
Лошото е, че и аз остарявам и в един момент ще се окаже, че чичковците (зрелите  Tired ) ще са ми в категорията.
Към БУБА. Не можеш да коментираш нещо, което не си опитвал.
Все едно аз да коментирам бри, метакса, мохито, секс с Мадона.

# 23
  • Мнения: 1 259
Точно това ме впечатли в моя...беше само на 21 като се запознахме, но беше прескочил "кочовската" си фаза. И аз дан го изтърва и адеее...на 19 се бракувах  Grinning


И моя приятел рано-рано е прескочил "кочовската" си фаза, та и аз си го държа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 517
"Търся чужденец в скайп, за превод...", така ли му викат вече?  Laughing
 
 

Ама моля ви се...  Grinning аз подхождам съвсем професионално и делово...искам...съвет. А те веднага или по-късно започват да се свалят. Ако реша да флиртувам по скайп ще си пиша директно, че ме сърби клавиатурата...примерно. Просто ми направи впечатление, че младежта, ползваща скайп (а то кой ли не ползва вече) мисли на макс само за секс.
Все пак има и други интересни неща.

# 25
  • Мнения: 2 448
Цитат на: Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца link=topic=309279.msg7929427#msg7929427
  Просто ми направи впечатление, че младежта, ползваща скайп (а то кой ли не ползва вече) мисли на макс само за секс.
Все пак има и други интересни неща.

Като си на 20 едва ли има друго по интересно, не им се сърди, радвай се.  Laughing Все пак инициативата за разговора идва от теб. Я си помисли , ако в живота жена заговори непознат мъж , дали няма да му минат мисли за секс, а?  Wink
А и пред компа повечето са много по смели.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 517
Не бе, аз не се сърдя, само се дразня понякога. Щот на мен главата ми пуши и искам помощ, той снимка ми иска. Да удари едно рамо, пък после ако е рекъл Бог, може и да се посваляме  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 448
Aз въпроса със снимката в Скайп съм си го решила - сложила съм една дето съм с детето.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 517
Даа и сигурно те питат мъжа ти не ревнува ли ако си чатиш с непознати мъже  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 622
Лошото е, че и аз остарявам и в един момент ще се окаже, че чичковците (зрелите  Tired ) ще са ми в категорията.
Към БУБА. Не можеш да коментираш нещо, което не си опитвал.
Все едно аз да коментирам бри, метакса, мохито, секс с Мадона.

Вълчо, аз съм суетна жена. Остаряването със сигурност няма да ми хареса  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт