Бебета Август 2008

  • 32 738
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 419
Каприс много хубаво коремче!
мерси  Flutter
я кажи от къде купи тази красота http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238010&photo=79
искам и аз такова  Flutter  Party

# 16
  • Мнения: 2
добро утро и от мен, от няколко дни вс ене успявам да пиша, едва ви изчетох:)
бравос на малката Калина, стискам палци на мама и тати  Hug Praynig

стелка, радвам се, че ще си стоиш вкъщи поне. освен това в тая жега къде ще ходиш Mr. Green

интрига  Peaceбравос отново за темичката, по твоя въпрос бих ти препоръчала да ядеш череши в комбинация с чаша вода или ако е много зле чашка бира..аз лично всеки ден ям или череши или ягоди и нямам проблем никакъв, а сега излизат и дините-това вече ми е най-сигурното средство smile3521Wink

и аз не спя като хората, всяка нощ се будя към 3-4 и почва едно въртене... 1countingsheep, не мога да заспя поне до 8!а онзи ден се събудих от схваната ръка, изтръпнала ми е дясната ръка и оттогава е все така #Crazy вчера цял ден и снощи цяла нощ- според вас има ли от какво да се притеснявам? не съм спала върху нея, не е травмирана...болят ме и самите стави някакси като я свивам, да не би пък покрай ремонта да съм се преработила newsm78
защото от една седмица насам аз само лъскам,прахосмуча, подреждам, пера и още не съм свършила и ми писна тотално...всичко е в този малък ситен прах от цикленето, не ме питайте кака си изчистих гардероба с дрехите от него...и в жегите, някъде около сряда мислех че ще пукна просто-от комбинацията яко бачкане+36 градуса..
как завиждам на мамите на моренце.. newsm08 чудя се поне за някой уикенд няма ли да можем да отскочим, ама то сега му е времето, че после става късно, хич не ми се ражда в бургас..


иначе бях на ЖК вчера да си взема 45 дневния болничен, кръвното ми беше много ниско и не съм качила кила според нея, ама то ония допотопен кантар в полилкиниката тва 5 кила за нищо ги няма..не, май съм качила само един кг този месец, което ме прави около +12. хайде стига толкова викам аз...

захванала съм да чета едни теми за първите дни и седмици на бебето, чета и се чудя в какво се забърках, страхът започва да взема значителни размери при мен...за раждането също, но честно казано няма търпение да не съм вече инкубатор за пришелец..много е дълго..не може така, много дълго smile3507

хайде от мен хубава събота, аз ще ходя на барбекю на вилата при мама и тати, егати кефа smile3521

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 10:15 от malkabubi

# 17
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Я вече си имаме нова темичка, хайде и ние в нея. Интрига отново благодарско  bouquet

Аз тази нощ спах горе-долу. Като се има предвид че съм си легнала към 1,30ч и съм спала до към 6,30 без да ставам, направо си е постижение.

Дъщеря ми се прибра от баба си - нямаше я три седмици и сега еуфорията вкъщи е голяма. Стягаме се за плаж, дано да не ни мине котка път. Времето за сега е страхотно. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 702
Каприс много хубаво коремче!
мерси  Flutter
я кажи от къде купи тази красота http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238010&photo=79
искам и аз такова  Flutter  Party


От Вис Виталис тук в Пловдив!

# 19
  • Мнения: 3 419
Каприс много хубаво коремче!
мерси  Flutter
я кажи от къде купи тази красота http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238010&photo=79
искам и аз такова  Flutter  Party


От Вис Виталис тук в Пловдив!
мерси    bouquet жалко, че нямат сайт, откъдето може да се пазарува.

# 20
  • Мнения: 1 266
Bubi, аз пък съм точно наобратно - онзи ден разправях на П, че искам да съм си все бременна. Вярно, че са ми натъртени ребрата отвътре, обаче толкова добре не съм се чувствала никога в съзнателния си живот. И си мисля, че после бебка ще ми "липсва" някак, колкото и странно да звучи... това усещане, че сме винаги заедно и тя няма нужда от нищо, освен от мен, за да е добре...

# 21
  • Мнения: 2
Коте, да така е, има нещо супер различно и романтично и еуфорично в начина по който се чустваш...така е, особено бебо като мърда, но аз нямам търпение да мога да съм подвижна като преди и да си правя каквото искам, мразя всякакви ограничения по принцип  Mr. Green Mr. Green макар, че то е ясно че сега след като се роди бебето ограниченията ще станат тройно повече и съвсем няма да правя каквото искам ама ми омръзна да съм бронетранспортьор и само да се притеснявам дали ми има нещо... Crazy

# 22
  • Мнения: 3 419
Bubi, аз пък съм точно наобратно - онзи ден разправях на П, че искам да съм си все бременна. Вярно, че са ми натъртени ребрата отвътре, обаче толкова добре не съм се чувствала никога в съзнателния си живот. И си мисля, че после бебка ще ми "липсва" някак, колкото и странно да звучи... това усещане, че сме винаги заедно и тя няма нужда от нищо, освен от мен, за да е добре...
абе, има нещо такова Simple Smile и аз напоследък си мисля, че това са ми последните дни като бременна, че после ще ми липсва тумбито и подритванията отвътре.
ужас, разревах се  Shocked

# 23
  • Мнения: 1 266
Коте, да така е, има нещо супер различно и романтично и еуфорично в начина по който се чустваш...така е, особено бебо като мърда, но аз нямам търпение да мога да съм подвижна като преди и да си правя каквото искам, мразя всякакви ограничения по принцип  Mr. Green Mr. Green макар, че то е ясно че сега след като се роди бебето ограниченията ще станат тройно повече и съвсем няма да правя каквото искам ама ми омръзна да съм бронетранспортьор и само да се притеснявам дали ми има нещо... Crazy

Хехе, нещо си изпаднала в заблуждение  Wink Grinning
После ще има едни драми дали на бебето му има нещо, защо плаче, защо спи прекалено дълго, яде ли достатъчно, ака ли достатъчно, ама защо ака по-зелено, студено ли му е, топло ли му е... Simple Smile А като проходи, ум ще ти зайде  Mr. Green

Иначе аз вече минах в категория "мама Барба" Simple Smile

# 24
  • Мнения: 235
Привет!
Кратко включване в съботната сутрин по темата за слинговете.
Ето какво има тук в Mothercare Close Parent Close Baby Carrier
Аз лично, мисля да си взема такъв.
За майки с гръбначни проблеми, това е идеалното решение, според мен.   

# 25
  • Мнения: 1 266
Моят слинг ще е такъв: Moby Wrap, в червено. Принципно е хубаво да имаме няколко, за да можем да комбинираме с дрехите Simple Smile Амаааа... за гардероба си ще мисля, като съм сигурна, че беба си има всичко.

# 26
  • Мнения: 2
Коте, да така е, има нещо супер различно и романтично и еуфорично в начина по който се чустваш...така е, особено бебо като мърда, но аз нямам търпение да мога да съм подвижна като преди и да си правя каквото искам, мразя всякакви ограничения по принцип  Mr. Green Mr. Green макар, че то е ясно че сега след като се роди бебето ограниченията ще станат тройно повече и съвсем няма да правя каквото искам ама ми омръзна да съм бронетранспортьор и само да се притеснявам дали ми има нещо... Crazy

Хехе, нещо си изпаднала в заблуждение  Wink Grinning
После ще има едни драми дали на бебето му има нещо, защо плаче, защо спи прекалено дълго, яде ли достатъчно, ака ли достатъчно, ама защо ака по-зелено, студено ли му е, топло ли му е... Simple Smile А като проходи, ум ще ти зайде  Mr. Green

Иначе аз вече минах в категория "мама Барба" Simple Smile

 Crazy Crazy дааа права си, пак се панирам..в какво се забърках алеле Sick #Crazy
макар че нямам идея колко и какво трябва да ака едно бебе-каквото такова, чак пък кое е по-зелено едва ли ще се втелясам....оо само да си намеря педиатър..горко му Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте мили мами,
Коте как ще си набавиш този слинг? Имат ли опция за доставка по интернет или ще ти го изпрати някой от някъде?
Аз спах като заклана, след вчерашното ми изпращане от работа много се изморих, то бяха емоции - то чудо! ще кача малко снимки после в албума - хем и корем да покажа.
Вече съм плюс 13кг. Тази седмица ще релаксирам - 1вата ми почивна седмица, а от 5.07 - нямам търпение да пътувам за Велинград, ще бъдем в Двореца.
Ужасно се радвам за дъщеричката на Ковачева, надявам се много скоро да наддаде и да си я приберат вкъщи!!!
Много е притеснителен поста на Пипилоте, ох стискам палци и се надявам всичко с твоето мъниче да е наред и да се роди здраво и хубаво бебче!!
Аз съм в очакване на прибирането на сестра ми, зет ми и малката ми племенница от Париж - толкова мн ми липсват че направо ще изперкам - утре ще им сготвя приказен обяд и ще застеля червения килим  Laughing
Пожелавам на всички хубави почивни дни!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 266
Bizu, една приятелка ще ми го изпрати от САЩ. Пък после ще помоля брат ми да ми донесе и в някакъв по-неутрален цвят от Германия.

# 29
  • Мнения: 31
Ето ме и мен
Чак сега ставам то голям кеф малко да се разхлади спала съм и се чувствам добре.
И аз искам да съм си все бременна добре ми е да се чувствам така стъклена да си нося бебчето и да си го усещам че поритва.Е има и неудобства но се свиква с времето.Уж съм в голям месец а не ми личи че съм накрая като гледам другите бременни аз все едно съм в 5 6 месец.Не че искам да ми е огромен корема но се чудя къде се е навъртяло това бебенце.Док ми каза че от тук до края беб ще стане двоино по тежък та сигурно ще ме разпъне изведнъж е как да не се нацепи човек ще ни остане само мазането.Вчера бях на бесеин но не да се къпя или печа еи така в кафенцето ми направи ми впечатление че много гадни тела имат жените целулит и стрии колкото искаш.Само като гледам плоските коремчета и си мисля дали и моето ще стане такова.Мъжо не дава да се издума за диети преди да спра да кърмя беб пък за фитнес може би като посвикна с грижите за беб.В началото няма да ми е това.

Общи условия

Активация на акаунт