Бебета Август 2008

  • 32 728
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Ето ме и мен. smile3534
Завърнах се благополучно от Шейново.е,разгеле,най-накрая ми направиха запис на тоновете,ама много ме нервираха тия хора бе-все едно някой насила ги кара да стоят там smile3512То не беше сумтене,не беше мрънкане-кой ме е изпратил,защо ме е изпратил...а като им казах,че сама съм си отишла и щяха да ме изядат с парцалките.Добре че преди това си бях платила,че иначе все ме бяха изгонили smile3515 И накрая пък,как съм могла да отида в 35 седмица(а аз все още не съм станала даже 34-та,ама сестрата явно знаеше,че ще мрънкат,та малко ме прикри).То беше суетене,то беше чудо-а аз направо се изприщих-от това което аз чувах щях да припадна:толкова неравномерни тонове се чуваха,чак на моменти като че ли съвсем изчезваха,а милото ми бебче така риташе,че всичко разместваше.Въртяха ме на всички страни,бутаха ми корема,все едно вътре няма човек,докато най-накрая успяха да ги хванат добре.И те ако знаели,че съм 35 г.с.изобщо нямало да се мъчат да ми ги записват... newsm61 Както и да е,изтърпях ги и накрая попитах,кога трябва да отида,за да е "навреме" според тях-казах ми  след 1 месец,когато съм 38 г.с.Те тогава правели запис на тоновете на жените,които са при тях на жк и после на термин или като тръгнат да раждат.Е да,ама аз не съм при тях и им плащам,какъв им беше проблема,не разбрах tantrum Егати отвратителните хора.За втори път ходя там и ме разочароват.Дано поне като отида да раждам да попадна на по-любезни и свестни хора,че от това най-много ме е шубе! newsm17 А за тоновете нищо не казаха-явно не се наемат да дават диагнози-пише на листчето,че са добри... newsm78
Извинявайте,че пак ви се наоплаках Embarassed
Обаче след това купих едно много сладко сукманче на бебка,което много ме кефи и хавлийка и сега им се радвам : newsm03  Аз малко бавно действам с покупките,ама дано всичко да е наред с бебинка и да ми е жива и здрава,пък гола няма да остане smile3503Та до обиколниците още не сме стигнали...
Утре кой ще ходи на лекцията на "9месеца"?Аз сутринта ще ходя на ЖК да си взема болничния и ако не се забавя много мисля да отида.Хайде засега от мен чао и  love001 preggo

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 17:35 от kameto79

# 241
  • Мнения: 10
момичета, в сайта на Ла Редут има страхотни намаления. Пускам ви линк. Трябва само да си направите регистрация и да разполагате с виза карта за онлайн разплащане. просто има уникални неща. Simple Smile http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-aubaines-bebe-layette … &pagenumber=2

# 242
  • Мнения: 15
 smile3515
Имаме 5 карти, но не и VISA ! smile3514

# 243
  • Мнения: 7
здравейте момичета, да ви питам.? аз вчера си закарах болничния на счетоводителката ( взех го по-кьсно) и тя каза че ще ми преведат парите чак август вярно ли е?! newsm78 по тая логика аз вече ще сьм родила и трябва нов да взема  Grinning

# 244
  • София
  • Мнения: 1 338
Shiiila, възможно е ако болничните вече са пуснати в НОИ за този месец.. пускат се веднъж в месеца и щом са ги пуснали вече този болничен ще ти го пуснат чак края на юли.. следователно ще ти го изплатят август..
Аз бях на ЖК - бебчо се е обърнал с главичката надолу, мерките са ми идеални според доки, даде ми напревление за хоспитализация, за кръв и урина, за васерман и СПИН, взех си 45 дни болничен и се разхраме да отида другата седмица да и занеса резултатите от изследванията и да ме види на  ултразвук и тогава ще ми даде и обменната карта..

# 245
  • Мнения: 79
здравейте момичета, да ви питам.? аз вчера си закарах болничния на счетоводителката ( взех го по-кьсно) и тя каза че ще ми преведат парите чак август вярно ли е?! newsm78 по тая логика аз вече ще сьм родила и трябва нов да взема  Grinning

Да така е. И аз вчера точно за това се обаждах на моята счетоводителка, защото исках да си направя сметка на парите, та тя ми каза, че ще ми ги платят чак след 2-3 месеца smile3515. Така че момичета не разчитайте на тези парички преди раждането...аз просто нямам думи  smile3505

# 246
  • Мнения: 7
благодаря ви за отговора, и аз сьм потресена тькмо се канех че ще купя нещо с тях на беба  ма на няма #Cussing out много гадно

# 247
  • Лондон
  • Мнения: 56
Недейте да поръчвате още от Ла Редут - имам ваучер за 10% намаление - довечера ще ви го пусна.  Wink

# 248
  • Мнения: 2
сайта е супер ама от френски не отбирам толкоз Confused Confused Confused

# 249
  • Мнения: 31
Момичета потресена съм на една позната ражда секцио в една от наи готините частни клиники в нашия град и какво мислите лекаря които и е правил операцията счупил без да иска ръчичката на бебчето.Та и в наи Вип клиниките стават такива неща....Според мен е много важен лекаря които ще те изражда така се притесних.Да не дава господ да ни се случват такива неща.Чудех се дали да не отида там всеки ми казва колко чисто било колко Вип а не мерси.Ох да не дава господ толкова скъпо даваш пари с надежда всичко да е ок и еи го на.
shiiila това с болничните може даже чак септември да вземеш парички не разчитаи много на тях та камо ли преди раждането.Всичките ми приятелки се оплакват от много нередовни преводи.Та и ния с моя мъж мислехме че ще имаме някои лев но уви ще се оправяме кои както може.Нали знаеш за кода от нои там можеш да си проверяваш преводите в интернет.

# 250
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Здрасти хора,
май в тая тема не съм писала...то аз му опустих края..... Rolling Eyes
Вече съм в 45-дневния болничен и голям кеф - имам още да доработвам, но ще стане полека-лека, ударила съм го повече на релакс!
Ходих на преглед в понеделник и гледахме бебето на видеозон - около 2300гр., нормално се развива, съответства си на гестационната възраст. Много мърда - корема ми на моменти е като бушуващо море, има яки ритници и опъвания. Там където е шева от предното ми секцио доста ме наболява от време на време, предполагам от срастванията. Учудването ми беше огромно, когато ме изтегли докторката - оказа се, че съм качила едва 9кг, което ме остави така -  Shocked Вероятно има някакво значение в кой сезон си бременна, защото в момента не ми се яде почти нищо, храня се насила и то предимно с плодове и зеленчуци, а като се сетя какво чудо беше зимата когато бях бременна със сина ми - яко мухах сладко и всевъзможни други храни, от които накрая отидох да раждам +23кг. Grinning
Вкъщи продължава ремонта, надяваме се в близката седмица да го приключим. Друго какво - ходихме до планината, починахме си страхотно - събота и неделя.
От време на време, особенно нощем след сън получавам крампи. Други има ли с такива оплаквания? Схващат ми се основно глезените и пръстите на краката....Много е неприятно....
Видях, че обсъждате обиколниците - ние мислим да вземем за бебчо преносимо сгъваемо легло, а доколкото се сещам те бяха с олекотени меки стени. Дали ще ми е нужен обиколник? Rolling Eyes В крачка ще реша най-вероятно, като видя леглото.....Една приятелка ми прати списък какво ще трябва да нося за мен и бебчо в родилното и като гледам така, май ще трябва да си купя и един куфар на колеленца, в който да събера всичко - практично и удобно...вместо разни сакове, а и нали ще сме във Варна, там няма да има кой от роднините да притичва до родилното, ако нещо сме забравили.... Laughing

# 251
  • Мнения: 2
стелка, ти като поръча от Ла Редут, в София ли ти ги донесоха и как? в смисъл до вратата вкъщи ли, по пощата ли, как става? безплатна ли е доставката? аз май ще намеря преводач за случая, затова питам за подробности Mr. Green мерси много

# 252
  • Мнения: 702
Оле момичета вие ме шашнахте с тези болнични,и аз си мисля,че другата седмица ще ми ги преведат и ще купя нещо на беб,гледах по сутрешният блок на БТВ бяха поканили някакъв шев на НОЙ или нещо такова и той обясни,че болничните вече се превеждат в 15 дневен срок от завеждането им в НОЙ и аз си се надявам.....,моя болничен е от края на юни,това значили,че и на мен ще ми го преведат чак Август?
Бобито това което се е случило на твоята позната наистина е много неприятно,чувала съм за такива случаи но при нормално раждане,ама секцио?Кой знае какво дърпане е ставало!Милото бебче!

# 253
  • Мнения: 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=309704.0 Тук е обяснено подробно как става регистрацията и поръчването от сайта на ла редут. А тук има кодове за намаления и подаръци http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310731.0 само дето не прз цялото време има намаления. Те са сега и мисля че са до изчерпване на количествата. Аз вече съм понапълнила кошницата, но ще ги поръчам тези дни, защото трябва да внеса пари по съответната карта.
Бобито това е ужасно. Но не мисли негативно, какви ли не неща се случват. Господ да ни пази от некадърни доктори...

# 254
  • София
  • Мнения: 1 338
mama_galka23, споко ще ти преведат паричките най-късно в края на юли. На shiila ще ги преведат август, защото ще ги пуснат в НОИ края на юли тъй като от фирмата вече са изпратени в НОИ Peace И наистина се надявам вече да ги изплащат в 15 дневен срок Praynig

Общи условия

Активация на акаунт