Нашите АПРИЛЧЕТА красиви, вече стават и игриви!!!

  • 10 800
  • 278
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 080
Наана,Ние изяждаме по 150 на 3 часа, но това е заящото сме на "диета', иначе ако го оставя може и 250 да опатка, но сме бая големи като стефи на Ценителката    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не мисля че повече от 150 трябва да му давам - педи каза, че се натоварва много стомахчето...
На диета съм  от една седмица, но два дни развалих режима малко       Blush Blush Blush      
Имам 3 кила минус
Ям протеини и зеленчуци и ограничам въглехидратите!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 121
  • Мнения: 200
Добър ден и от нас Simple Smile

Хриспи много се радвам че се отчете при нас, малката принцеса е много сладка. И ние сме така с играчките, имаме едно висящо пиле и една пчеличка на шезлонга и когато е на кеф си играе, ама след време и се приспива и почва да мрънка и да се нерви, като ги махна всичко се оправя и заспива, Може би я дразнят защото иска да заспи а не може като ги гледа и си играе с тях. Чакаме отчет с хубави новини  и от прегледа днес   bouquet

Габи снощи на два пъти има пак доста кървави жилки в акото, незнам от какво единственното по-различно нещо което пих е кафе 3в 1 но чаак сутринта  newsm78 newsm78 newsm78 

# 122
  • Добрич
  • Мнения: 52
Еха,Стефинка ящно ти е детето!В сравнение с вас моя гладува,май ще почна да му правя по 150мл всеки път,пък колкото си поеме.Ние сме 5600г на 63 см и доскоро крачетата му бяха като солетки тънички,сега вече имаме една гънка на бедърцата Grinning

Май и аз съм се насочила към подобен хранителен режим,ама такъв апетит имам ooooh! ooooh! ooooh!
На моя мъж снощи му споделих -мечтата ми е да си ям на воля(за мен това си е една от големите радости на живота) и да съм фиданка...мечти момински,то като ми е свинска породата....От 10 години се боря с тези кг,а пък сега е плачевно вече.

# 123
  • Мнения: 319
Хриспи  Hug и вие ще станете 8 кг. Peace

Браво на Стефан и Филип .....ние от вчера сме с 4-ката на Памперс,че Дани като пуска бомби ooooh! трябва ни нещо по дълбоко! пък и тези не му стягат на пухкавите бутчета Mr. Green те са от 7 до 18кг....ние сме почти 7кг! Ценителка,Стефинка вие на кой размер сте?

оффф аз още си чакам климатика,а трябваше до обяд да го монтират...сега съм вързана в нас да ги чакам  Crossing Arms

# 124
  • Мнения: 80

Марти най-после започна да си харесва активната гимнастика, но и той издържа съвсем малко и започва да се нерви. За сметка на това ако е гушнат в мен, или на ръце е най-доброто бебе и може цял ден да не спи Simple Smile

Аз го мерих на електронния кантар и незнам колко е верен, но показа 7 300 Simple Smile

Sisee, май и ние ще минаваме на 4-ката Simple Smile

# 125
  • Мнения: 19
здравейте и  от мен.

Аз да се похваля в събота имах държавен изпит и  мина успешно. Вече завърших, най-накрая.
Черпя ви виртуално   party023

Иначе с бебка сме добре. Ама ни е хванала една стачка, та докато  захапем сме голям цирк. Още малко и  на челна стойка ще застана. С зор но успяваме  да захапим.

хайде лек ден от мен



# 126
  • Мнения: 134

Браво на Стефан и Филип .....ние от вчера сме с 4-ката на Памперс,че Дани като пуска бомби ooooh! трябва ни нещо по дълбоко! пък и тези не му стягат на пухкавите бутчета Mr. Green те са от 7 до 18кг....ние сме почти 7кг! Ценителка,Стефинка вие на кой размер сте?


ами на 4-ката сме отдавна обаче нали сме 61см .  Laughing и сме като кюфте и те ни режат на бутчетата  Crazy виж на Нана малкия е 5,600кг. и 63 см , .......а ние сме 8,000кг. на 61 см .  ooooh!  много му стискат ама няма как пробвах да късам ластиците ама те акитата ни и без друго излизат та бес ластици си престави  ooooh! (ние акаме средно по 2-3 пъти ама все едно с тенджера съм сипвала в памперса )

# 127
  • Добрич
  • Мнения: 52
Аз днес съм постоянното присъствие Simple Smile
Пете,как така ви минават акитата през ластика?Вие трябва с килограмите да ги друсате Winkа ние вече два дни нищо не сме акали,и като се изакаме количеството е минимално.Май детето ми недояжда Thinking
Ние още дълго май ще сме на 2ката на либеро,защото лепките още не съм ги отпуснала много.Моя е много смешен дългунчо-просто още е много малък и сякаш не му отива тази дължина,ама можеш ли го спря Simple SmileЕдна моя приятелка сега роди второ момиченце,и то и как му се родиха по 57см!

desita79   bouquet

# 128
  • Мнения: 319
Нана чудно ти е как излиза през ластиците...ела нас да ни видиш Mr. Green
Петя и ние сме от ниските.....последно /преди 2 седмици/ беше 58см,6440гр PeaceНие не една,ами много гънки имаме на бутовете...като шарпей е Mr. Green и на ръчичките имаме гънчици!

desita79 браво за изпита  bouquet

Аз все още давам Инфакол,но по 1-2 пъти на ден Peaceмалко по малко ще го спирам!Определено има ефект от тях Peace

Тука ще вали ли...така причерня,а аз си мислех следобед да излизаме Whistling

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 13:18 от sisee

# 129
  • Добрич
  • Мнения: 52
Много хубаво,че имате гънки ,стават за мачкане и щипкане.Ние на ръчичките въобще нямаме Sad

Сисе и в Добрич е облачно,ама аз мисля да се спрятаме като се събуди и да излизаме,не вървам да вали,ама все пак във Варна може и да прикапе.Миналата седмица при вас дъжд и чудо,тука не капна Grinning

# 130
  • Мнения: 134
Нана  ми незнам как ама излиза и то многооооооооо ако не вярваш питай Акварел щото тя много се смя как сме се омазали и накрая Габи реши да и покаже ,че и тя може така да ака  Mr. Green като лошото е ,че почти всеки път сме омазани до ушите  ooooh!  на кръста всички бодита са ми омазани .
иначе като шар пей не сме ама е тежък
ето го как изглежда :

# 131
  • Мнения: 86
А за спорта - твърдо тръгвам на плуване и/или водна гимнастика.
Може заедно? Grinning

Четвъртък, 9.30 ч. - водна гимнастика в клиниката на Мазнейкова? Ако има други желаещи мами да заповядат  Hug

аз бих се присъединила с удоволствие, само незнам дали ще си намеря цял бански до тогава, че този корем хем голям хем нацепен не е за показване. Grinning В тази връзка миналата седмица в един магазин продавачката ми каза - "и аз съм бременна в 2 месец съм" ама толкова беше ентусиазирано момичето че не й казах, че аз от два месеца и кусур вече не съм Mr. Green

# 132
  • Мнения: 200
нана и вие ще имате гънчици много  Hug
А за акито което изтича на Стефи, аз съм свидетел как изтича от няколко места, а като отвориш пампа вътре е както вика Петя с тенджера наливано  Joy Първият път като се оака Стефи и се смях много , после и на мен ми се случи и от тогава само се подхилквам тихичкко и му се радвам на Стефи че е такова хубаво бебе и вече 4-ката не му се опъва  hahaha Joy

# 133
  • Мнения: 80
А за спорта - твърдо тръгвам на плуване и/или водна гимнастика.
Може заедно? Grinning

Четвъртък, 9.30 ч. - водна гимнастика в клиниката на Мазнейкова? Ако има други желаещи мами да заповядат  Hug

аз бих се присъединила с удоволствие, само незнам дали ще си намеря цял бански до тогава, че този корем хем голям хем нацепен не е за показване. Grinning В тази връзка миналата седмица в един магазин продавачката ми каза - "и аз съм бременна в 2 месец съм" ама толкова беше ентусиазирано момичето че не й казах, че аз от два месеца и кусур вече не съм Mr. Green

nesinesi , всички сме така, така че споко  Hug А и нали няма да има мъжове да ни гледат, само ние ще си се радваме на коремите, стриите и целулита  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 3
Hrispi мисля, че е нормално да се поизнервя към края на играта- изморява се детето и се превъзбужда. Аз съм тази мама с френската мацка- малко се притесних като ми казаха 2500, но досега е наддала около килограм и осемстотин, но това на консултацията до втория месец. Утре ще знам, дали е наддала добре и през третия. Колкото до храненето- аз дохранвах с адаптирано най-много през първия месец, после взех да изцеждам с помпа и да додавам, та сега дохранвам обикновено вечер- или с адаптирано или с изцедено от предната вечер, към дванайсет, ако съм имала сили да стоя дотогава. Многословна съм, защото общо-взето по цял ден сме сами, с бебка и вечер с баткото. Нашият тати работи средно по 16 часа на ден и винаги е преуморен. Добре, че го има този форум, защото май единственото ни развлечение и събитие е консултацията Tired Приятна седмица на всички мами и "безколикови" дни на бебчовците. Hug

Общи условия

Активация на акаунт