Нашите АПРИЛЧЕТА красиви, вече стават и игриви!!!

  • 10 796
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 209
Ейй не ме ли мерна някъде? Ако си видяла бебешка количка , с мрежичка / пусти мухи/ да знаеш нашата е била!!!
Всъщност аз се глася пак да ходим , по голямата част от август ще го прекараме там , така че ако ходиш към балкана свиркай!

Ами май не видях други колички  newsm78
И аз съм там август! Ще се спасяваме от големите жеги  Wink Много ще се радвам да се видим!

helenblondy, много добра идея! Аз съм ЗА!
За дом - не знам къде в София има дом за бебета. Тук в Младост има за по-големи деца, но бебета няма. Иначе ние като сме им носили разни неща само сме писали собственоръчно там на място нещо като договор за дарение - с две думи кой си и какво даряваш. Мисля, че ако даряваш пари ще е по-сложно, но за храна, дрехи и други помощни материали е само това.
 

# 256
  • Мнения: 200
helenblondy много добра идея!!! И ние имаме дрешки, които са ни малки и съм ги отделила. Аз съм дарявала дрешки на дом за сирачета, но в Стара Загора.Там не попълвах никакви документи, просто предадох дрехите на дежурните лелки. Simple Smile Идеята ти е супер, аз съм "ЗА" с двете ръце!  Hug  bouquet

# 257
  • Мнения: 55
Здравейте момичета отдавна не съм писала но съм доста притеснена Sad.Малката от една седмица акаше зелено и рядко.Педи ми каза,че най вероятно е от летния грип да но акото и започна да миреше лошо и доста се притесних и я закарах на частен преглед лекарката ми каза ,че вероятно е бактерия и взе проба от дупето утре ще и излязат резултатите но дотогава ще подлудея изписаха и прахчета и гентамицин ,който го давам през устата цвета на акото се оправи но все още ака редичко.Мисля,че и друга мама писа за подобен проблем.моля да сподели какво е станало при тях мисля ,че се отнасяше за Мартичка но не съм сигурно.
Честити месечинки на всички бебчета Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 410
здравейте пак.dariq и Оливия понякога ака зелено ама аз не се притеснявам.но поне не е рядко.утре правим 3 месеца и днес говорих с приятелка да започна лека-полека със сокче.първо 5-10мл. от ябълка? newsm78моля компетентните мами да отговорят.Aquariel -какво беше това с неправилния надпис на английски newsm78-извини че се меся.ама ми стана любопитно.аз поне не видях Thinking.ние въпреки лошото време направихме едно гости..а тази вечер Оливия щеше да ме побърка-спи и се,а реве и не ще Crossing Arms-към 20.00ч. след баня и заспа и то пак след рев. Whistling.рядко се случва така де.хайде лека от мен.аз след малко ще лягам,че съм скапана.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 435
Здравейте, мамчета! Laughing

Честито на месечинките, да са живи и здрави!

Варненки, съжелявам, но не мога да пиша много тия дни, че брат ми е на гости, и племенника ми когато е в къщи е окупирал компа. Затова не можах и да предупредя, че няма да мога да се явя на срещата в Морската. Точно по това време ни биха ваксината по ЗК, стискайте палци да минем леко. Малвина плака само след втората инжекция, но бързо се успокои.
Аз съм почти готова с новата тема, кога трябва да я пусна? За заглавие предлагам:

"АПРИЛЧЕТО бързо расте, май е време за море!"

ако не Ви харесва давайте други предложения Flutter

Верчо, чакам линка с колажа Peace

# 260
  • Мнения: 130
Aquarel - много хубаво си направила!!! Аз съм учила в СтЗ и съм ориентирана...В кой дом си дарявала дрешки - когато се прибирам в Сливен пътьом ще ги предам някой ден. Пиши, моля те - щом там е възможно така...Очаквам и други отговвори, момичета!!!

МОже ли някой от вас да ме посъветва как да си кача снимка (вместо Еличката) - имам 2 опции - Лична картинка и Снимка, но за снимката пише, че трябва а въведа адрес: htpp:// и т.н. А на моите лични снимки как да им създам адрес??? Стефинка преди се беше хванала да ми помага ама нещо не се получи. Моля ви, help!!!

И още нещо - къде мога да намеря списък на частните ясли в Сф???

# 261
  • Мнения: 410
сисе на моята линийка вече показва,че Оливия е на 3 мес,а то е утре.а на Дани си му е правилно. Thinking newsm78-знаеш ли защо се сменя моята по-рано?helenblondy аз преди да кача снимката в профила(където пише ''имам собствена картинка'') я преработвам тук.                        http://www.glitterfy.com/upload.php

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 22:25 от ася20

# 262
  • Мнения: 137
helenblondy, аз давам дрешките, които са ни малки на жените от Движение на Българските майки и те ги носят по домовете, ако имате желание може и вие да ходите с тях да си поиграете с дечицата.Аз не ходя защото ще плача през цялото време и вместо да развеселя децата ще ги натоваря  CryЩе потърся сайта и ще го пусна Peace
Идеята ти е много добра

# 263
  • Мнения: 137
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88405.60 тук са публикувани всички домове
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226694.0- а това е форума наДБМ Hug

# 264
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
сисе на моята линийка вече показва,че Оливия е на 3 мес,а то е утре.а на Дани си му е правилно. Thinking newsm78-знаеш ли защо се сменя моята по-рано?helenblondy аз преди да кача снимката в профила(където пише ''имам собствена картинка'') я преработвам тук.                        http://www.glitterfy.com/upload.php
Ася, това е от часа на раждане, който си въвела! Моята Габриела е родена в 9.45 часа и ако сутринта на точната дата вляза в 8.00 още не пише навършените месеци, но в 10.00 часа вече си е правилно!  Peace

# 265
  • Мнения: 319
сисе на моята линийка вече показва,че Оливия е на 3 мес,а то е утре.а на Дани си му е правилно. Thinking newsm78-знаеш ли защо се сменя моята по-рано?helenblondy аз преди да кача снимката в профила(където пише ''имам собствена картинка'') я преработвам тук.                        http://www.glitterfy.com/upload.php
Ася, това е от часа на раждане, който си въвела! Моята Габриела е родена в 9.45 часа и ако сутринта на точната дата вляза в 8.00 още не пише навършените месеци, но в 10.00 часа вече си е правилно!  Peace

По скоро зависи от времевата зона PeaceНяма как да зависи от часа на раждане,защото такъв не се вписва Peace

А сега Добро утро!Моето не започна много добре,дано не ми е такъв деня Tired
Днес ставаме на цели 3 месеца!Честита месечинка на Оливия и Поли  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 095
Честита месечинка на Дани,Оливия и Поли !!!
Да са живи и здрави и да радват много мама и тати !!!
  bouquet Heart Eyes

# 267
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
sisee, там където аз си правя линийките се вписва и часа на раждане!  Peace При вашите линийки може и да е така както казваш!  Peace

Честити месечинки на Дани, Оливия и Поли!   bouquet

А ние днес имаме годишнина от сватбата!

Ето почерпка:

# 268
  • Мнения: 319
t_ilieva Честита ви годишнина  bouquet

Имаш предвид тези две твои лентички,които са в подписа ти нали???Аз до преди 1 седмица бях с такава и никъде не съм видяла,че се вписва дата на раждане newsm78 Даже и няма  опция да си избереш времевата зона!Автоматично се настройва ,докато в сайта от където е сегашната ми линийка можеш да си избереш  времевата зона Peace

# 269
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
sisee, може и да си права, може в предишните ми лентички да съм го вписвала...... не помня вече!  ooooh!
Хайде, лек и усмихнат ден!  Hug
Забравих да кажа, че навършваме 10 години от сватбата....... и цели 13 откакто сме заедно! Леле, като ги написах и ми се видяха много!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт