Не мога да отслабна - дали е от кърменето?

  • 1 964
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
2 месеца и половина след раждането свалих 16 кг. без да пазя диети, и кърмя.

# 16
  • Мнения: 6 155
2 месеца и половина след раждането свалих 16 кг. без да пазя диети, и кърмя.

Лелееее  newsm08 smile3503

# 17
  • Мнения: 150
бе при всеки е различно. аз след 30 г. също раждах и след като спрях да кърмя за 6 месеца влязох във форма, в която преди бременеенето не съм била. най-добре си яj нормално без ограничения докато кърмиш и като спреш си направи едно изчистване (глад имам пред вид) за 1,2 седмици и след това почни да се ограничаваш. аз лично за да вляза във форма така постъпих. едно лято ще изкараш малко закръгленка Simple Smile
айде късмет със слабеенето Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 489
2 месеца и половина след раждането свалих 16 кг. без да пазя диети, и кърмя.

Лелееее  newsm08 smile3503

а напълнях общо 23  Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 8 463
По мое мнение кърменето действа различно на всяка една и за сравнение и дума не може да става.Някои отслабват,други напълняват-въпрос на обмяна,и...на самоконтрол.Има начин,дори когато не си от привилигерованите,които ядат всичко и не пълнеят,да отслабнеш.Е,много по-трудно е и изисква дисциплина,но не е невъзможно.Аз отслабвам бързо само и единствено с глад.Досега съм свалила 4.5 килограма от раждането.В началото се ядосвах,че не свалям бързо,но сега виждам,че е трайно.Свалям ги с разделно хранене.Преди си мислех,че не мога да се храня по този начин,но сега се убеждавам,колко е ефикасен. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт