Мнението ви за тази сграда

  • 11 154
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 653
на мен ми хареса пък - нещо различно и екстравагантно

разгледах и екипа на студиото, чието дело е архитектурата
все млади хора, личи си

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 398
Страшно много ми харесва! Разчупена, модернистична архитектура, нещо много различно.
Живея някъде отсреща, локацията е перфектна.

# 77
  • Мнения: 191
Ако някой има желание да ми подари - защо не  Laughing Иначе аз нямам кой знае какви претенции, защото нямам кой зане какви финанси. Но пак повтарям - подаръци не отказвам  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 100
Ванилия, имаш предвид, че спалните са на горният етаж, кухня на друг и дневна на друг ли? Да, това е доста модерно тук.
Да, това имам впредвид! Simple Smile

# 79
  • Мнения: 9 990
Виждали ли сте я наживо? тя наистина още не е завършена.

Всеки ден минавам от там, от първа копка насам...не ми харесва, и си е завършена,за да се оправдаваш с незавършеност.По принцип не бих живяла в този квартал, защото е обезобразен.Без значение колко модернистично изглежда самата сграда.

# 80
  • Мнения: 17 546
Не ми харесва сградата отвън. Асоциирам я с хаос. Подозирам, че не е функционална и отвътре.

# 81
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Това не е ли сградата зад Била-та на България? Ако е тя, да харесва ми, поне фасадата. Локацията е супер. Обаче има транспаранта, че има апартаменти за продаване от всички видове, което е странно като се има впредвид, че в този район всичко се разграбва още на изкоп  Thinking
Апропо квартала е Мотописта/Хиподрума, а не Борово.

# 82
  • София
  • Мнения: 53
Много ми харесва! Всеки път, като минавам от там се спирам да я гледам. И формата и цветовете ми харесват. Не знам как е отвътре, но отвън е страхотна! Като усещане малко ми напомня това

# 83
  • Мнения: 1 475
Това не е ли сградата зад Била-та на България? Ако е тя, да харесва ми, поне фасадата. Локацията е супер. Обаче има транспаранта, че има апартаменти за продаване от всички видове, което е странно като се има впредвид, че в този район всичко се разграбва още на изкоп  Thinking
Апропо квартала е Мотописта/Хиподрума, а не Борово.

Имаш голяма грешка, сградата не е зад Била, където действително се води, че е Мотописта, а е от другата страна на бул. България и то по-надолу и се води, че е в Борово, аз живея до тази кооперация и от години се водя, че живея в Борово!! Wink

# 84
  • Мнения: 9 990
Кое точно му е суперското на локацията? Thinking
Се тая всъщност при все, че газиш кал, или пък ако не вали е толкова прашно, че внимаваш да не сбъркаш да отвориш прозорците случайно...А и там всичко Ново е Уж с парко места и се стига до бой вечер къде да си оставиш автомобила.Лични наблюдения.Независимо колко футуристично ми изглежда жилището-нямаш ли елементарни удобства да го употребяваш адекватно-кел файда.Отделно, че е гъз до гъз без извинение.Всичко що е по бул.България е така, навътре е още по-зле.
Сградата не е в Мотописта, моля ви...Борово си е отвсякъде, знам я от първа копка.Т.е. знам почти всички първи копки, а сънувам и помпите по дати, щото нощем често не може да се спи от изливане на поредната плоча... Whistling

# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Това не е ли сградата зад Била-та на България? Ако е тя, да харесва ми, поне фасадата. Локацията е супер. Обаче има транспаранта, че има апартаменти за продаване от всички видове, което е странно като се има впредвид, че в този район всичко се разграбва още на изкоп  Thinking
Апропо квартала е Мотописта/Хиподрума, а не Борово.

Имаш голяма грешка, сградата не е зад Била, където действително се води, че е Мотописта, а е от другата страна на бул. България и то по-надолу и се води, че е в Борово, аз живея до тази кооперация и от години се водя, че живея в Борово!! Wink
Ами че те изглеждат почти еднакво  Mr. Green Сетих се за коя ми говорите, една с дървени облицовки, до Мартинели, ами че и тя и харесва  bowuu Обаче сте прави - всичко що е по България е фраш и лудница, те че паркоместа строят, ама кой ги купува, на тия цени дето са отпрали трябва да ти "подарят" едно  ooooh!

# 86
  • Мнения: 214
На мен не ми харесва, ама изобщо.

# 87
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Фасадата на сградата ми харесва, но не бих живяла на оживен булевард, а за цените за кв. м жил. площ на бул. България - да не говорим.

# 88
  • Мнения: 405
Супер ме кефи, точно това, че има небрежен хаос вид  Mr. Green

Различна е от другите скучни сгради  Peace


Локацията обаче не ме кефи.

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Виждала съм сградата и определено мога да кажа, че не бих живяла в нея, не ми допада. Твърде модерна и разчупена е за моят вкус. Местонахождението също не би ми допаднало заради шума.

Общи условия

Активация на акаунт