Ултраметаболизъм - ИМАТЕ ЛИ ВПАЧАТЛЕНИЯ???

  • 13 220
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 770
 
   
     Искам да попитам тези, които имат книгата, откъде са я купили - в смисъл от книжарница или онлайн... Благодаря ви много!

# 16
  • Мнения: 13 769
Аз си я купих от книжарница. Има я навсякъде все още. Скъпичка ми се видя - към 17-18 лв и бях много разочарована, защото не открих разковничето в нея. Сега като гледам някои отзиви тук, си мисля, че може и да не съм чела внимателно.

Междудругото, преди време имаше друга тема за книгата - може би през пролетта.

# 17
  • Мнения: 4 770
  
     Ами скъпичка е, да, пък и, като се замисля, с толкова изчетено по темата май и аз мога да напиша такава, щом казвате, че са предимно препоръки от общ характер и широкоизвестни неща...  Май ще мина без нея.

     Благодаря!    bouquet

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 18:09 от просто Петя

# 18
  • Мнения: 72
Според мен книгата трябва да се прочете цялата -от игла до конец- за да се разбере смисълът
Мое мнение-НЕВЕРОЯТНА Е

# 19
  • Мнения: 4 770


   Е, стига де! Само ме карате да се мисля и премислям...  Mr. Green   Hug

# 20
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Заинтригувана съм  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 13 769
   Е, стига де! Само ме карате да се мисля и премислям...  Mr. Green   Hug

Просто влез в някоя книжарница, поразгледай книгата и тогава ще прецениш - трябва ли ти или не.

Старата тема - има преписани някои неща.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263203.0

Ето, и сайт намерих
http://www.ultrametabolism.com/

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз я имам книгата, обаче съм я чела нодочела,  както ми се случва напоследък доста често.
май доста мотивиращо звучеше, уж си знаем всичко, обаче като го прочетеш отново и синтезирано се мотивираш да бъдеш по-сериозен....
Днешното ни хранене определя как ще изглеждаме утре........това е от една друга книга с неописуемото заглавие "отслабвай умно"

# 23
  • Мнения: 4 770
   Е, стига де! Само ме карате да се мисля и премислям...  Mr. Green   Hug

Просто влез в някоя книжарница, поразгледай книгата и тогава ще прецениш - трябва ли ти или не.

Старата тема - има преписани някои неща.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263203.0

Ето, и сайт намерих
http://www.ultrametabolism.com/
    Птица, много си отзивчива. Непременно ще прочета написаното и ще дам отзиви. Благодаря ти за старанието!   Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 13 769
... Благодаря ти за старанието!   Hug Hug Hug

Ти да не си учител Laughing  Така ме похвали hahaha 
 
Аз самата се заинтригувах - уж я имам, уж чела, а явно недочела newsm78 Снощи изрових книгата и днес мисля пак ще я започна, но този път по-сериозно. Трябва да разбера как така на другите метаболизмът полудява, а моят все спи Mr. Green

# 25
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
  Преди време  като разглеждах книгата  много ми хареса главата с "Диетата на сумиста", даже я коментирахме в нашата тема.....

....  Значи стават рано, НЕ закусват, тренират 4-5 часа и супер прегладнели им дават голямо количество здравословна супа с водорасли, и ала бала японски му работи вътре, после задължително спят, вечерят и пак спят. И така от най-ранна детска възраст.......  За да си отгледаш  тегло на сумист,  трябва задължително да не закусваш и да спиш след хранене. Защото тогава храната директно се превръща в тлъстина. Обратно, ако се храниш няколко часа преди сън имаш шанс да си я преработиш в енергия и да си спестиш някоя друг килограм в плюс.... А закуската дава старт на метаболизма.....

Гладуването и нередовното хранене задвижва и едни други процеси. Ако сме се лишавали от пълноценна храна, при първото по-сериозно хранене тялото ни ще складира всичко като запас, защото не иска да остава гладно. Това ни е останало от еволюцията и така сме се оцелели в по-гладните епохи......


 

# 26
  • Мнения: 1 243
И мен ме заинтригувахте с тази книга. По принцип всичко, свързано с правилното хранене, ме интересува. Нека някой накратко каже какъв е препоръчителният метод на хранене, количество, позволени храни?  Praynig Може би Лили - Мики ?? Тя каза, че доста и е помогнала книгата. Аз съм чела доста по темата и затова се въздържам направо да я купя. Засега!  Hug

# 27
  • Мнения: 4 770
 
    птица,  не съм учител, но оценявам усилията, които някой полага да помогне на другите, а не само на себе си...   bouquet
    Не зная какво му има на метаболизма ти, но закуската и редовното хранене ще му помогнат. Ако имаш предвид, че отслабваш трудно, това може да е малко и на почва внушение. И то влияе. Трябва да си вярваш, че когато правиш нещо за себе си и специално за фигурата си, то наистина помага, а не да изпреварваш действието му с негативно отношение.
    Ако пък имаш предвид, че организмът ти вече или по принцип е свикнал да хаби малко калории и напълняваш от съвсем нормално количество храна, за това да голяма степен можеш да си помогнеш и много зависи от теб! Но и книгата най-вероятно ще ти помогне.  Hug

# 28
  • Мнения: 40
Така аз мисля че е най-добре да си купите книжката и да я прочетете, за да видите кои от предложенията на вас лично ще ви допаднат. Предложен е хранителен режим за постигане на ултраметаболизъм, но според мен рецептите са твърде далече от традиционната ни кухня за да си ги правим. Може и да са вкусни, но само докато си набавиш продуктите ще ти се отще да се занимаваш. Моя си метаболизъм ускорих успешно като закусвах нискомаслено кисело мляко с няколко супени лъжици от една "смес" която си правех в буркан. Много напомня на мюслите които се продават в пакети, но аз си я правех сама. Та слагах си овесени/пшенични ядки или трици и много ленено семе, което смилах предварително и всякакви ядки. Още след 1-вата седмица ефекта е на лице. Други ползи от тази книга бяха, че майка ми мина на безглутенова диета и заменихме хляба с палачинки от нахут (вкусотия!). Подправяме си салатите с масло от гроздови семки (също доста сполучливо) и естествено ни се сринаха митовете за нискокалоричните диети, за еднаквите калории и мазнини и т.н.

# 29
  • Мнения: 72
Искам да  споделя , че книгата е страхотна-лично изпитах.В нея е побрано всичко , което трябва да знаем за храненето и диетуването ни.Прекрасна е! Препоръчвам с две ръце и два крака! Simple Smile  newsm10 newsm44 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт