Потури?

  • 23 005
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
pasient-звънкай като си нахлузиш потурите,ще ги разходим заедно! Wink
Знайш ко е хубаво да ти се проветрява пеперудката,нищо да не ти са впива между чатала! Mr. Green
Е,ко сега...само аз ли ще се показвам пък! Crossing Arms
Покажете се и другите де! Twisted Evil

# 31
# 32
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Въпреки че не ме кефят потурите, само мога да кажа, че ако се харесвате с тях или с каквато и друга дреха да си ги носите смело. Аз например не обичам всички да са еднакви, така че още по-хубаво, ако другите нямат или са спрели да ги носят Peace.
.ДЖЕЙН. много добре ти стоят!

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
.ДЖЕЙН., като изключа тези светлите, които нещо не ме кефят /поне на снимката/, другите не са лоши и добре ти стоят. Особено на последната снимка  thumbsup
Но това не е моята дреха сякаш  Thinking

# 34
  • Oslo
  • Мнения: 659
Джейн, много си сладка! За пореден път се убеждавам че за всяка дреха си има хора(колкото и абсурдна да ми изглежда...). Ако ги сложа аз обаче ще съм ебати недоразумението!

# 35
  • Мнения: 6 642
Модерни или не не ми харесват и не бих обула никога.
Скоро имаше подобна тема май  newsm78
Ама какво ви дреме дали са модерни или не, като се харесвате с тях -носете си.

# 36
  • Мнения: 2 374
Брей ДЖЕЙН,каква фигура само,потурите ти седят много добре. Wink

# 37
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
На мен ми харесват, ама така и не си купих Crazy
Виж шалвари имам и си ги нося с кеф Peace

# 38
  • Мнения: 3 695
не е мой тип дреха  Simple Smile

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Джейно, ще ме умориш! Голяма си скица.  Joy Joy Joy
Потури съм носила в края на осемдесетте. Тогава бяха много модерни. И Бой Джордж ходеше с такива.  Mr. Green
Сегашните модели не ми хващат окото. Но имаше едни (май бяха Баленсиага newsm78, в списание ги видях, къде другаде  Laughing), страхотни бяха. За съжаление, когато проверих за последно в кесията си, нямах 3 000 долара за потури, не знам защо така. Whistling

# 40
  • Мнения: 9 814
Не, ечстно казано вче не са модерни.
А пък и лично за мен са ужасни.

# 41
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
ДЖЕЙН  на това хубаво кръстче и дочен панталон да сложиш пак ще е супер Peace Но има момичета които не са подходящи за потури и са  мнооого смешни ooooh!

# 42
  • Мнения: 231
На мен пък ми харесват много потурите и шалварите, но съм на мнение че стоят по- гЪзарско Mr. Greenна слаби момичета,ей такива като ДЖЕЙН.На по-пълничките им прикрива сланинките ама пък стои грозно,но това си е лично мое мнение Peace

# 43
# 44
  • Мнения: 2 448
На мен пък ми харесват много потурите и шалварите, но съм на мнение че стоят по- гЪзарско Mr. Greenна слаби момичета,ей такива като ДЖЕЙН.На по-пълничките им прикрива сланинките ама пък стои грозно,но това си е лично мое мнение Peace

Не е съвсем така. Има значение типа фигура, независимо дали си слаб или пълен.
Аз и в предната тема бях споменала, че имам приятелка близка , която доста напълня, но като я видях с подобни гащи останах изумена колко добре и седят. Не я правеха по дебела, даже напротив.

Общи условия

Активация на акаунт