Доволни ли сте от козметиката на Dior?

  • 15 601
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Не съм доволна от бялата им козметика и аз (хидратираща и превантивна). А, всъщност от един сет с Energy- Move крем и серум някакъв май бях доволна, но не помня вече. 

От декоративната - сенки (най-хубавото ми зелено), червило и последно спирала (Heart Eyes). Да.
Но и аз не робувам на марки.

# 16
  • Мнения: 3 641
Имала съм две червила на Диор, определено съм много доволна Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз съм доволна от декоративната, която съм ползвала (пудри, фдт)...бяла не се сещам да съм пробвала и като ви чета нямам и желание  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 926
Доволна съм, ама много ми олеква джоба.
Не че това ми пречи де  Whistling

# 19
  • Мнения: 604
Доволна съм от този крем,също от този серум.
Пудри и фдт на Диор не съм използвала,също съм доволна от един гланц за устни.

За цялата серия на Capture totale newsm10!

# 20
  • Мнения: 604
НЕ!
Преди две години за Коледа си купих козметика на Диор.На втория ден лицето ми приличаше на "майнунски г*з"-ситни червени пъпки и се бели.
Върнах им всичко.Попитаха ме дали искам да ми върнат парите или да поемат разходите за лечението на лицето и след като се оправя да ме тестват какъв вид от техните кремове е подходящ за мен...Взех си парите и до там. От тогава всеки щанд с име "Диор" го заобикалям от далече.

Определено не си ползвала подходящата серия за твоята кожа!
И е много странно че си получила пъпки тъй като козметиката им е клинично тествана!
Има серии за лице с много силно действие и ако не получиш подходящата консултация
се стига до твоя ефект!

# 21
  • Мнения: 1 941
Или пък де е била някакво менте козметиката????  newsm78 Другото обяснение, което мога да имам е алергична кожа, но това би тябвало да се знае, още преди да се посегне към такъв вид козметика

# 22
  • Мнения: 6 618
В момента ползвам HydrAction /околоочен/ не бих повторила нещо като консистенция не ми допада и HydrAction за комб. кожа,  който ми харесва .
Харесвам и гланцовете им.

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ползвала съм пудра и ФДТ, както и повечето спирали - доволна съм наистина! Относно бялата козметика нямам наблюдения.

# 24
  • Мнения: 3 695
ползвам само продукти от декоративната им козметика и съм доволна, но от бялата - не съм ползвала нищо  Peace

# 25
  • Мнения: 451
НЕ!
Преди две години за Коледа си купих козметика на Диор.На втория ден лицето ми приличаше на "майнунски г*з"-ситни червени пъпки и се бели.
Върнах им всичко.Попитаха ме дали искам да ми върнат парите или да поемат разходите за лечението на лицето и след като се оправя да ме тестват какъв вид от техните кремове е подходящ за мен...Взех си парите и до там. От тогава всеки щанд с име "Диор" го заобикалям от далече.

Определено не си ползвала подходящата серия за твоята кожа!
И е много странно че си получила пъпки тъй като козметиката им е клинично тествана!
Има серии за лице с много силно действие и ако не получиш подходящата консултация
се стига до твоя ефект!
Много глупав пост.Ако ще да е петдесет пъти клинично тествана козметиката, пак може да е алергична към нещо, хората са различни.И да получи ''подходяща консултация'', откъде да знаят консултантите към какво е алергична - ще я намажат и пак ще се обрине, става само на принципа проба-грешка, хората не са врачки.
Или пък де е била някакво менте козметиката????  newsm78 Другото обяснение, което мога да имам е алергична кожа, но това би тябвало да се знае, още преди да се посегне към такъв вид козметика
Какъв вид козметика? newsm78

А колкото до нехаресването ми на бялата им линия, не само, че са парфюмирани, а и нямат добре разработени линии за млада/проблемна кожа, на тях почти цялата им ''сила'' е концентрирана в anti-aging,а останалите им продукти са колкото да ги има, поне според мен. И скрабове/пилинги почти никакви нямат, а аз за това гледам първо(е, имат Grains de Magie, ама на мен ми е слаб). Flutter

# 26
  • Мнения: 604
Никого не убеждавам за качеството на козметиката на Dior!
Нормално е да има и недоволни-още повече ако не могат да
си я позволат нали Експрес!
Всеки си има вкус и предпочитания нали така Peace!

# 27
  • Мнения: 451
Де го чукаш, де се пука  Laughing - аз говорех за алергичните реакции към козметиката по принцип, и че ''клинично тествана'' не означава 100 % хипоалергенна, и точно, че  е нормално да има недоволни от всяка козметика.Не знам откъде ми изкара гореизброените неща за убеждения в качество и т.н. от поста newsm78 И айде да не засягаме темата за ''позволяването'', че е предпоставка за  мазало. Peace

Бтв никът ми е EMPRЕSS Mr. Green

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
В момента използвам Hydra Action-light creme с 20 SPF,но не съм доволна.Явно някаква алергична реакция,но цялото ми лице стана в едни много ситни пъпчици.

# 29
Много харесвам козметиката на Dior, всички продукти са страхотни и си заслужава да се поглезиш за повечко парички

Общи условия

Активация на акаунт