Знаете ли кого/какво видях 6?

  • 87 850
  • 890
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Оня ден видях Йорданка Христова пред нашия блок, караше някаква малка колица. Много приятно изглеждаше...

# 16
  • Мнения: 562
Сашка Васева в Слънчев Бряг със сина си. Изглеждаше много добре, което ме учуди предвид вида, в който се изтипосва по медиите.

Лили Игнатова, гимнастичката, пак там, с две деца и баба. Много е сладка  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 24
Вчера на Драгалевци - Стоян и Елица. Влязоха в ресторант "Воденицата" да обядват. Много приятни и земни хора.

# 18
Кристина Патрашкова се казва Peace

# 19
  • Мнения: 6 417
Днес по обяд на улица "Триадица" видях Павел Найденов - бащата на Илия Павлов. Движеше се пеш в посока "Дондуков" Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Ники Илиев, манекена-актьор. Без Ивет. С друга мацка, вечеряхме на съседни маси в Ла Пастария. Сладък.

# 21
  • Мнения: 6 417
Ники Илиев отдавна не е гадже с Ивет.   Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Ники Илиев отдавна не е гадже с Ивет.   Rolling Eyes

Жълтата хроника ми е убягнала.

# 23
  • Мнения: 1 168
Mир на праха на Дими! Ужасна трагедия, бях потресена, като разбрах. Страшно го харесвам, като певец и като човек. Ива също ми е много симпатична и земна, жалко и за малката Дара Cry
Съболезнования на близките му  Hug

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
ей най-накрая и аз "известна" личност да видя в красивата ни Варна - онзи набожния - анатемата от ББ3  Crazy

# 25
  • Мнения: 740
Сашка Васева в Слънчев Бряг със сина си. Изглеждаше много добре

Изумена съм, предвид снимките изтипосани в сайта й. Може ли описание?

# 26
  • Мнения: 562
Сашка Васева в Слънчев Бряг със сина си. Изглеждаше много добре

Изумена съм, предвид снимките изтипосани в сайта й. Може ли описание?

Беше облечена в черно, с дълъг широк панталон или пола, права руса коса и умерен грим, със сандал с нисък ток.

# 27
  • Мнения: 3
здравейте на всички.аз отдавна ви чета  но все не се решавам да пиша-ето сега набрах кураж.от сливен съм  и тук почти всеки ден виждам кондю ,а уж беше в затвора.ходи като ударен самолет.води за ръка едно малко дете -сигурно му е внук.Бони също съм виждала и на живо е много по красива от  колкото на екран.

# 28
здравейте на всички.аз отдавна ви чета  но все не се решавам да пиша-ето сега набрах кураж.от сливен съм  и тук почти всеки ден виждам кондю ,а уж беше в затвора.ходи като ударен самолет.води за ръка едно малко дете -сигурно му е внук.Бони също съм виждала и на живо е много по красива от  колкото на екран.
Не му е  внук,а син.

# 29
  • Мнения: 740
А как ходи ударен самолет? Залита ли?
И само Бони ли заслужава главна буква?

Общи условия

Активация на акаунт