неадекватни истории със суетящите се роднини

  • 9 548
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Страхотна тема. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Много сладка тема! Пишете още...

# 17
  • Мнения: 1 733
Аз нямам какво да разкажа, но се записвам да следя, че ми е интересно Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 269
Нашия татко забрави дрехите на бебето на изписването. На мен направо ми пречерня пред очите - представих си как изписваме бебо голичък само по памперс. Таткото се върна, естествено за дрехите (и до сега разказва как е отишъл от Майчин дом до Младост и обратно за 30 мин.  Mr. Green ). И в цялата тази суматоха около дрехите, кумата ми се престрашава да попита "Това ли е бебето?" (акушерката с бебо стоеше до мен) и аз се троснах "Да, защо, не ви ли харесва?". Сега ми е много смешно, ама така се бях ядосала тогава.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Супер сте! Ще ви следя!

# 20
  • Мнения: 99
Чудна темичка LaughingМного интересно,ще я следя и аз!

# 21
  • Мнения: 1 967
Аз пък при първото къпане /разбрах го чак като го гледах после на видеозаписа/ съм държала 2-3 минути малкия гол и съм се моткала с памперса  hahaha hahaha ама това се получава, когато не искаш помощ и така си инструктирала всички възрастни, че да ги е страх гък да кажат  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 006
Когато отидох да раждам мъжът ми беше на работа и не знаеше,че отивам към болницата.След като ме приеха му се обадих по телефона да тръгва.Когато дошъл аз вече бях родила.Та седяли си в коридора със свекървата и видели една акушерка да носи бебе и свекървата казала на мъжа ми-,,Виж това бебе колко прилича на Елито''!(не са знаели,че вече съм родила).Акушерката се спряла и казала-,,Да,това е бебето на Елито!Вие ли сте таткото?''Мъжът ми-,,Да,аз съм'' Grinning,Акушерката му подала детето и казала,,Честито татко,имате син!А той-,,Ама как така? ShockedТука има някаква грешка,това не е моето дете NaughtyНие чакаме момиче!така става,когато не познаят пола на видеозона

# 23
  • Мнения: 3 314
записвам се да ви следя  Crazy  много сте забавни

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Много са готини тия баби, дядовци и татковци! Поревах си от смях.
Ние с Йоана като се прибрахме и оп първа вечер ще къпем бебе! Събрали сме се мама, свеки, кака и мъжо. Сипахме вода в легена и ... свекито вика "мойте бяха много по-големи и това малкото няма да го пипам". Майка ми вика "аз бебе не съм къпала" и така аз си я изкъпах. Да не ви казвам, че свекито пипна бебето на 33ден, а го гушна като стана на 2месеца!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Страхотна темичка!

# 26
  • София
  • Мнения: 10 330
Ох, запис, няма начин.
Когато се роди дъщеря ми, в бившата Тина Киркова, ме преместиха на втория ден във вип-отделението. Десет минути по-късно на вратат ми цъфнаха мъжо и брат му.  Mr. Green Междувременно се обажда моят лекар и ми казва "Сега ще се уговоря със съпруга ви, да го вкарам по-рано при вас, че до следобед не може да се влиза в отделението." Аз: "Докторе, не се хаби, той е при мен." "Как при тебе, бе, жена? Заключено е, акушерките никого не пускат!"
А братото на мъжа ми минал пръв през вратата на отделението и не разбрал, че е заключена. Решил, че заяжда, повъртял, посукал и влезли ooooh!.
Бременната ми в осми месец приятелка не можа да поврява, че съм родила. На предния ден сме пили заедно кафе, как така не ми личало?  hahaha
Свеки беше най-ошашкана, треперела докато траела операцията. А когато ми изтекоха през нощта водите ни чу че тръгваме и се показа през прозореца и с пълно гърло взе да вика "Контракци-и-и ли-и-и-и?". Пет пъти и казах да мълчи, че ще събуди квартала, но тя не, контракции ли, та контракции ли. Казах й, че са ми изтекли водите и тя млъкна, блокира, не знам защо беше решила, че контракции имам.  Друго не признаваше. Flutter

# 27
  • Мнения: 884
Когато ме изписваха, свекърва ми забравила букетите за лекарския екип у тях, бързо изстреля свекърът да ходи да ги взема, той си отишъл, огледал се, и грабнал от една ваза 10-20 стръка опушени изкуствени цветя, донесе ги, тя умря от срам, а ние много се смяхме.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
Ние до последно чакахме момиче,щеше да е Калина.Всички лекари,които ме гледаха на ултразвук
казваха,че ще е момиче.Идва денят на раждането,ражда се Калоян,звъниме на съпруга ми и акушерката
му вика по телефона-Мъж е!Мъж е!Честито!А нашия учуден- #Shocked"В какъв латино сериал ме вкарахте?Аз чакам
момиче!?"Много бих искала да му видя физиономията в този момент! hahaha

# 29
  • Мнения: 297
Страхотна тема с удоволствие ще я следя  Joy

Общи условия

Активация на акаунт