Фризьори

  • 17 612
  • 47
  •   1
Отговори
Каква е цената на едно дамско подстригване в по-големите салони-Дима Стил и др.?В момента съм в Лозенец и тук има един фризьор който взема 30 лв на подстрижка?

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 22:55 от ЛОРЕНА ПАРИС

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 86
ехаааааааааааааааа този маи е луд Joy

# 2
  • Мнения: 329
30 лева  Shocked ,че този с какво подстригва с диамантени ножици ли?! Joy

# 3
  • Мнения: X
А, че 30 лв. нищо не е за подстрижка! В Бургас има един, чийто цени за подстрижка започват от 45 лева. Но това е може би защото той не е от фризИорите... Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
А, че 30 лв. нищо не е за подстрижка! В Бургас има един, чийто цени за подстрижка започват от 45 лева. Но това е може би защото той не е от фризИорите... Rolling Eyes

Ей сега ще те заапят. Laughing Hug

# 5
  • Мнения: 4 435
Интересно защо за Дима стил питаш,това не им е от най-силните страни,те в други неща са по-добри.
И си оправи заглавието,че е супер дразнещо.

# 6
  • Мнения: 1 259
А, че 30 лв. нищо не е за подстрижка! В Бургас има един, чийто цени за подстрижка започват от 45 лева. Но това е може би защото той не е от фризИорите... Rolling Eyes

Стайко ли newsm78

# 7
  • Мнения: X

Не. Италианеца и неговият любим. Mr. Green

Морска жено, що да ме заапят, бре? Hug

# 8
  • Мнения: 1 259
Aaaa, щото и Стайко не е от тези с нормалния ценораспис...

# 9
  • Мнения: 78
Тези 30 лв, които казваш са за измиване,подстригване и издухване или само за подстригване.
Ако е за всичко е нормално.Има салони които не предлагат услугата само подстригване-вероятно този е такъв-в противен случай е лудост да се дадат 30 лв. само за подстригване.

# 10
  • Мнения: 9 814
30 лв. е нормална цена за подстригване в хубав фризьорски салон.
5-6 лв. вземат в кварталните салони, където се подстригват бабите.

# 11
Не мога да кажа дали само подстригване е,може да има и друго.Аз по принцип се подстригвам за 15-20 лв.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
На мен пък ми вземат 7 лева-подстригване,издухване,та даже и прическа понякога правят в един такъв квартален салон.Ако е подстригване и махане на цъфтеж вече е по-скъпо.Момичето си има доста клиенти и е добра,но си взема по толкова.Ходила съм и в скъпи салони,и в евтини такива и мога да кажа,че всичко зависи от специалиста.Щом ме подстригват по еднакъв начин защо да си давам парите в по-скъпия.
Където и да се намира салона,ми се вижда множко 30 лева за подстрижка само.Ако включва и измиване+издухване-не повече от 15-20 лева,но 30 лева,някак си много идват /лично мнение/.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 86
30 лв. е нормална цена за подстригване в хубав фризьорски салон.
5-6 лв. вземат в кварталните салони, където се подстригват бабите.


леле кака нормална бе това е обир в скъпите салони е 10-15лв най много

# 14
  • София
  • Мнения: 3 802
30 лв. е нормална цена за подстригване в хубав фризьорски салон.
5-6 лв. вземат в кварталните салони, където се подстригват бабите.


леле кака нормална бе това е обир в скъпите салони е 10-15лв най много
От много години няма салон в центъра на София , където да те подстрижат за под 25лв.А вече е над30 на много места  Confused

# 15
  • Мнения: 1 941
30 лв. е нормална цена за подстригване в хубав фризьорски салон.
5-6 лв. вземат в кварталните салони, където се подстригват бабите.
Много съм съгласна с теб Франческа Салиери
Аз рядко ходя на фризьор, но като отида ме одрусват много добре. В гараж под нечии блок не влизам посмъртно  Stop

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
точно днес си запазих час при любимата си фризЬорка за другата седмица - подстригване и боядисване - 45 лв. само шампоан+балсам+прекрасно подстригване+сешоар+някоя и друга глезотийка на косата=12 лв. но това за Варна, салон на центъра.

# 17
  • Мнения: 78
Я 12 лв..Ама сешоар=на издухване или сешоар = просто не ти е мокра косата.Къде е това във Варна.Искам да го посетя  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 17 409
прасуне, я дай инфо, че ме заинтригува! Simple Smile

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
ще дам инфото, ама първо да ви питам какво разбирате под "сешоар"? аз казвам "сешоар" на това, което се прави след като те подстрижат - издухване, гелче, мазилца разни.

# 20
  • Мнения: 17 409
Да, давай! Grinning

# 21
  • Мнения: 3 459
30 лв. е нормална цена за подстригване в хубав фризьорски салон.
5-6 лв. вземат в кварталните салони, където се подстригват бабите.
Пълни глупости.  ooooh!
Нормална цена, друг път. И кое по-точно му е нормалното?  Rolling Eyes
В "Арлет" и там всички като него взимат 15, най-много 20 лева.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз се фризирам в квартален салон, определено успявам да се вредя сред бабите. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Смея да твърдя, че изглеждам чудесно. Flutter

Това са глупости. Чудесно могат да се окепазят и в центъра на града. Темата им напомня една друга, за елитните училища...

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
давам, давам - фризьорката се казва Таня Райкова, салонът е на Марко Балабанов 35.
дано останете доволни! подстригвам се там от близо 5 години и винаги съм много, ама много доволна!

# 24
  • Мнения: 17 409
МЕрси, прасунче!

# 25
  • Мнения: 3 459
Аз се фризирам в квартален салон, определено успявам да се вредя сред бабите. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Смея да твърдя, че изглеждам
И аз така, ама някои като вземат да се превъзнасят, та чак не знаят къде да спрат.  Stop

# 26
  • Мнения: X
Аз се фризирам в квартален салон, определено успявам да се вредя сред бабите. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Смея да твърдя, че изглеждам чудесно. Flutter


Морска жено,  аз  даже и в квартален не  се фризирам, а в един забутан, забутан...
Но фризьорката си не сменям за нищо на света! Два пъти направих грешката да се подстрижа  в елитни салони и двата пъти съжалявах.

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852

моля  Wink и надявам се да се похвалиш някой път! аз ще се разпиша другата седмица след посещението си Flutter

# 28
  • Мнения: 957
Как в Арлет ще е 20лв? Да бе да..аз преди 3 години се подстригвах там и беше толкова..сега на 100% е повече.

# 29
  • Мнения: 3 459
Как в Арлет ще е 20лв? Да бе да..аз преди 3 години се подстригвах там и беше толкова..сега на 100% е повече.

За Софийските не знам, аз говоря за Пловдив.
Моя позната се постригва там и дава 15 лева за пострижка.  Peace

# 30
  • Мнения: 957
Е за Софийския говорим, то в Бургас,Пловдив и Варна е по евтино всичко, и там има повече ценни кадри според мен, тук в сф е доста по-голям шанса да попаднеш на някои некадърен.

# 31
За 30лв в луксозен салон ти измиват косата, пострижка, сешуар и преса / за дълга и гъста коса като моята, за по къса коса е и по- евтино, това с 30 лв само за пострижка са си изкуствено надути цени Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 78
Мерси прасунче.Още утре ще мина да го видя и да запазя час

# 33
  • Мнения: 247
през октомври ходих да се подстрижа на черта. Тук в Наполи.Гледам един салон въатре усилена дейност кипи. Влязох и на излизане ревеш и плащаш. Излезе ми 32 евро. било с отстъпката.  Shocked

# 34
  • София
  • Мнения: 3 875
Еми за там това сигурно си е нормална цена, след като тук вече е 30-40 лв, защо в Наполи да не е същото, но в евро?

# 35
........da vi kala li dobur frizi0r v Plovdiv i normalno Skup..............pitaite...

# 36
Zashto ne probvate v Studio Kondov,tam rabotiat golemi sladuri i vinagi se chuvstvam kato u doma si.Ima gotina muzichka,rabotiat dobre,a i cenite im sa prilichni  Laughing

# 37
  • Мнения: 846
Момичета за Кало, какви отзиви имате?

# 38
  • София
  • Мнения: 3 875
Аз съм била само при Бисер от Кало, салонът е близо до Мола на Стамболийски. Доволна съм.

# 39
  • Мнения: 846
Мерси Serpentine    bouquet

А днес прочетох в една статия за Chervilo Beauty Box, някой чувал ли е този салон и има ли представа къде се намира?

# 40
  • София
  • Мнения: 3 875
Клуб Червило предполагам, че знаеш къде се намира.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета за Кало, какви отзиви имате?
За кое Кало питаш?
Аз се постригвам при Калина в салона на Витошка и съм супер доволна.Най-после намерих майстор на къси прически Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 0
Някой да препоръча някой фризьорски салон и фризьор в София ? Някой да се е подстригвал прическа тип Виктория Бекам,ако да при кой фризьор,ако сте били доволни ?
galq4 - Ти как се подстригваш ? Аз искам нещо такова - http://i405.photobucket.com/albums/pp139/eviinka/victoria-beckham_081.jpg Щом си доволна и казваш,че разбира от къси прически,дали ще може да ме направи така както на снимката ?

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 16:09 от eviinka

# 43
  • Мнения: 846
Клуб Червило предполагам, че знаеш къде се намира.

Да, но не знаех, че там са направили салон. Ако някой сподели и дали е доволен и цени ще е супер.

galq4, а каква е цената на подстрижка и сешоар?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
galq4 - Ти как се подстригваш ? Аз искам нещо такова - http://i405.photobucket.com/albums/pp139/eviinka/victoria-beckham_081.jpg Щом си доволна и казваш,че разбира от къси прически,дали ще може да ме направи така както на снимката ?
А ми сигурно ще може,много е добра.Ако косата ти не е подходяща за тази прическа ще ти предложи друг вариант,защото и това е много важно.Моята обаче не е такава,на мен не би ми отивала.
Цената е 35лв-комплексна е услугата(измиване и маска с Керастаз,постигване,сешоар и стайлинг)

# 45
  • У дома !
  • Мнения: 700
Постригване и сешоар в салоните Хелита е около 30лв. също!
Там Ива за мен е най-добрата Peace

# 46
  • Мнения: 13 627
Някой да препоръча някой фризьорски салон и фризьор в София ? Някой да се е подстригвал прическа тип Виктория Бекам,ако да при кой фризьор,ако сте били доволни ?
galq4 - Ти как се подстригваш ? Аз искам нещо такова - http://i405.photobucket.com/albums/pp139/eviinka/victoria-beckham_081.jpg Щом си доволна и казваш,че разбира от къси прически,дали ще може да ме направи така както на снимката ?

В салон Луксор, Любен прави такива прически, последно подстрига Алисия така

# 47
  • Мнения: 846
Някой да препоръча някой фризьорски салон и фризьор в София ? Някой да се е подстригвал прическа тип Виктория Бекам,ако да при кой фризьор,ако сте били доволни ?
galq4 - Ти как се подстригваш ? Аз искам нещо такова - http://i405.photobucket.com/albums/pp139/eviinka/victoria-beckham_081.jpg Щом си доволна и казваш,че разбира от къси прически,дали ще може да ме направи така както на снимката ?

В салон Луксор, Любен прави такива прически, последно подстрига Алисия така

Би ли дала моля те координати  Peace

Общи условия

Активация на акаунт