? Подарък за 9 годишно момче?

  • 45 015
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 877
Египтологията, Драконологията и Магологията са голям хит сред момчетата на тази възраст. Ако ги няма, почти съм убедена, че ще ги хареса. Много са хубави. Имаме ги всичките.

# 16
  • Мнения: 998
Египтологията, Драконологията и Магологията са голям хит сред момчетата на тази възраст. Ако ги няма, почти съм убедена, че ще ги хареса. Много са хубави. Имаме ги всичките.

Към тези книги добавям книги за Сафари животни, за Морски животни и за Динозаврите, които излязоха наскоро. Също са забавни и раздвижени, с много интересна информация в тях Peace

# 17
  • Мнения: 2 700
Покрай Ная се сетих, че и в класа на дъщеря ми черепите са на мода. Подаряваха си фланелки с черепи. Аз не съм привърженик на стадното чувство, пък и черепите не ме въодушевяват, но факт е, че черепи се търсят под всякаква форма.

# 18
  • Мнения: 103
Сетих се още нещо, някакви маратонки с колелца искаше по едно време, в спортните магазини ги имало. А наскоро бяха сключили сделка с леля си, ако изкара 6 по английски да му купи някакви кецове с дебели езици и естествено модерните черепи. Сестра ми ме уведоми, че струват 40 лв. и са някакви миризлаци, но обещанието си е обещание и вече ги купила. 

# 19
  • Мнения: 103
Може да помислиш и за някоя компютърна игра. На това май ще се зарадва най много.

# 20
  • Мнения: 3 622
Моят син е на 10 години. На последният му рожден ден от всички подарени неща най - много се зарадва на скейтборд и компютърна игра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт