Рицарки на Бялото кантарче 30.06.2008 - 06.07.2008

  • 22 948
  • 639
  •   1
Отговори
# 60
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Ама си траеш, налииии Crossing Arms само ти да отслабваш.
А после от Дюкан била свалила 10 кг., от НВД - 20... И ние будалите слушаме и вярваме. Като на Мими. И после се чудим, що не отслабваме като вас 

 Stop......моля, моля, аз само кося.... а не паса.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 131
ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ ВЕЛИКОЛЕПНИ!
Няма време да седна да ви прочета ка хората.Срамота!Как ще ги харча тез пари дет ги печеля кат бачкам-всички се чудят!Трагедия!
Момичета,днес съм поизперкала след пркарано нощно дежурство в болницата.Цяла нощ кърпихме една фамилия мадами -майка дете и леля оцелели след катастрофа
Ужас-дадох си сметка,как за секунди животът ти може да се преобърне и да ти се такова ма...та
Не забравяйте да си напомняте да се радвате на мига,на хубавите неща във живота!
А и по новините-Дими се  пребил!Пътищата са се превърнали в морги!Новините в погребални бюра.Това трябва да спре!Имам идея как дори.
Всяка вечер репортажи на живо от операционните и реанимация.Но не само самите операции-а и после,когато пострадалият лежи в реанимация.Нека всички видят как диша през една тръба,как му мият задника и предника ,как се е превърнал в беззащитно животно.
Малииии поулях се.
Но много ми идва понякога .
ГОЛДИ,МИЛА Hug Hug Hug HugКаквото и да решиш-то ще е правилното!Важното е да вземеш решение и да си сигурна със сърцето си че то е правилно.После всичко ще е лесно.
Прегръщам те и ти изпращам положителнита си енергия!
На всички Прекрасни Рицарки- Hug HugОБИЧАМ ВИ!бЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА!

# 62
  • Мнения: 1 389
ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ ВЕЛИКОЛЕПНИ!
Няма време да седна да ви прочета ка хората.Срамота!Как ще ги харча тез пари дет ги печеля кат бачкам-всички се чудят!Трагедия!
Момичета,днес съм поизперкала след пркарано нощно дежурство в болницата.Цяла нощ кърпихме една фамилия мадами -майка дете и леля оцелели след катастрофа
Ужас-дадох си сметка,как за секунди животът ти може да се преобърне и да ти се такова ма...та
Не забравяйте да си напомняте да се радвате на мига,на хубавите неща във живота!
А и по новините-Дими се  пребил!Пътищата са се превърнали в морги!Новините в погребални бюра.Това трябва да спре!Имам идея как дори.
Всяка вечер репортажи на живо от операционните и реанимация.Но не само самите операции-а и после,когато пострадалият лежи в реанимация.Нека всички видят как диша през една тръба,как му мият задника и предника ,как се е превърнал в беззащитно животно.
Малииии поулях се.
Но много ми идва понякога .
ГОЛДИ,МИЛА Hug Hug Hug HugКаквото и да решиш-то ще е правилното!Важното е да вземеш решение и да си сигурна със сърцето си че то е правилно.После всичко ще е лесно.
Прегръщам те и ти изпращам положителнита си енергия!
На всички Прекрасни Рицарки- Hug HugОБИЧАМ ВИ!бЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА!
Лу, Hug напълно съм съгласна с теб!

# 63
  • Мнения: 684
Привет и от мен,

как хубаво умеете да се изкажете, а аз все не намирам точните думи. За мен е просто удоволствие да ви чета.
Тани, какъв изпит държахте днес и как мина.

Аз си правя планираните разходки и се чувствам по - стабилна. Сякаш краката ми се събуждат все повече и повече. Абе хубаво е да можеш да си използваш краката по предназначение и да си самостоятелен.

Като се прибирам от физиотерапия си почивам на едно барче заедно с едни мамчета с малки бебешоци, големи са сладури и на мен ми е едно хубаво все едно и аз съм в майчинство.

Човек трябва да умее да открива положителното във всичко.

Посрещнахте ли юлското утро?
Това ми е любимата песен Поздрав за всички. http://vbox7.com/play:02174b4f

# 64
  • Мнения: 1 389
Миракъл, Hugрадвам се че се възстановяваш.Песента е много хубава!Мерси за поздрава!  bouquet
ЛЕКА НОЩ! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 369
 Hug
познайте от мерак по новата машина кой прави хляб  Crazy а утре, че ще ставаме по тъмно ooooh!
отчетя: закус - активия с люспи
обяд - 1 варено яйце, 1 краставица, сирене около 20-30 гр, масло - 10-ина гр, 2 парченца патладжан, 3 маслини  Crazy
вечеря - 2 акулски котлета, 2 лъжици бобена салата, 1 типова филийка, ма не домашна  Embarassed
ай, онова изпищя, ще докладвам по-късно през деня  Crazy
 Hug

# 66
  • Мнения: 1 479
Добро утро, момичета!
При мене нищо ново - ще турборирам след малко и после по задачите!
С яденето е добре! Ще се тегля след два - три дни!
Стряскам се от писаното от Луши, но за съжаление е точно така!
Лек и режимен ден!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро и от мен!

Луши много, много си права, за всичко, което си написала  Peace

Момичетата, които знаят за ламарината под колата ми - Съни и Зетката особено - еми нещо ми се разкачи баш там, та май не мина съвсем безаварийно тази ситуация. Ма карам си де, не е фатално, сега да поизстине колата и ще го оправя.

Аз не се меря, не се тегля и т.н. - вкъщи има торта  Mr. Green котео обезмисля останалите операции  Joy

Айде бе майките на кандидат-гимназистите - някаокви резултати няма ли?

Още нещо имаше, ма нали знаете за скоростта с която преминават мислите през главата ми и скоростта, с която ги улавям - еми забравих.

Айде до после

Редакция Сетих се!  Crazy

Голдиту зачезна и сега ме притесняа, да не вземе да се меланхолизира! Някой ако я види по балконите да я докара молА!

И второто - отдавна не ми се е случвало да кажа още от сутринта, но с тази мисъл се събудих - Днес ще бъде един прекрасен ден   bouquet що ... не знам  newsm78

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 09:46 от Червената Корса :)

# 68
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?

Аз се заемам сериозно и най-официално, с диетата на Коконката. Правила съм я преди време, имах и книжката, но при едно от местенията си я загубих. Благодаря ти, мила, че ми я припомни и за времето, което отделяш, за да помагаш на другите.

Закусих препечена филийка с праскова, пия кафе. Някой да се присъедини към мен?

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА!

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 10:41 от jd

# 69
  • Мнения: 2 147
Добър ден любими мои рицарки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След приятният уикенд, вуйчото за който писах.. почина Cry Hug
Днес съм на линия, изчетох Ви и ми се иска на патерица да поздравя Калина Heart Eyes Heart Eyes
късмета да я сапътства винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Голди Hug решението си е само твое newsm78 Heart Eyes, но няма жена без аборти, така че Hug
Днес е 1- ви, ще бъде един прекрасен ден Ж Laughing и едно начало за много ------------- , и  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 1 642
Зетка мила, моите съболезнования   bouquet При вас май съвсем точно важи поговорката едни си отива, друг се ражда.... живот...

# 71
  • Мнения: 1 934
Здравейте,

Зетка,мойте съболезнования!! Hug

Голди Hug,каквото и да избереш  те подкрепям!
Лу, Hug заставам зад твоето мнение!
Попче,днес е на преглед май за това сигурно я няма Голди!

Закусих омлет от 2 яйца с малко сирене и домат!
и вода с лимон.Понеже не ми се пие вода започнах да слагам сока от 1 лимон,така по ми върви!

# 72
  • Мнения: 2 492
Днес нещата с килограмите си дойдоха на мястото ...
Вчера карах само на въглехидрати - спагети с лютеница .
Не ми се смейте , просто ме боли жлъчката и е много неприятно , знам , че спагетите не са най - удачното меню .
Писна ми да го почвам това НВД и да се отказвам - ми явно не е за мен с тази болна жлъчка , повече няма да се опитвам .
Загледах Скарсдейл , преди години я пазех за бала , както и половината клас момичета .
Имах много добри резултати , дори ми стесняваха тоалета един ден преди бала , защото ми висеше от всякъде и стресирах доста шивачката ми .  Mr. Green

Но книжката зачезна в някоя от приятелките ми и сега не мога да се сетя в коя е .
Та Кокон , ако не ти е проблем да ми сканираш само диетата  . Praynig
Има линк в нета , но аз си искам от книжката , защото доста неща ми изглеждат сменени .

Тази сутрин ми звъннаха , минала съм успешно първи кръг , днес съм на среща с изпълнителния им директор .
Откъм костюми съм много зле , всичко ми виси - тези  които купих април и дадох сумати пари сега не стават за нищо .
Чудя се какво да облека за срещата , а тепърва да излизам да пазарувам няма да стане въпреки , че имам време .
Накрая ще преправя едно сако и ще преместя копчетата , а панталон ще взема друг .
Ужасно е това с гардероба , аз на всеки два месеца трябва да сменям всичко .
А от 88 до 58 още колко ли дрехи ще сменя .  Thinking


Ззз съболезнования . Flowers Rose

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 11:16 от Nepukistka

# 73
  • Мнения: 2 897
А от 88 до 58 още колко ли дрехи ще сменя .  Thinking

Това да ти е проблемът Mr. Green!!!
А за НВД - 100 пъти ти предлагам да почнеш НВД, което не е ВМ.
Едва ли от бяло месо и зеленчук ще те заболи жлъчката.
Ама ти явно не искаш...
А иначе, ю ноу уат ай мийн, къде се губиш Crazy?!

А искате ли да видите едно малко дяволче, което дерзае в магазина, набарало 2 500 грамови тоблерона (черен шоколад) http://img160.imageshack.us/img160/9365/13934930wk9.png

# 74
  • Мнения: 2 492

Вчера след интервюто киснах в една приятелка ... и единственото , което имаше беше спагети .

И честно казано ми се яде нещо разнообразно - не ми се ядат само зеленчуци и месо , в Скарсдейл има по една филийка хляб , отделно по някой плод .  Wink

Офф , трябва да изляза към три и нещо , а аз вися и чета диети вместо да се оправям .

Дени , кажи някой готин филм .
Аз вчера гледах Closer с любимия ми Джъд Лоу  Heart Eyes .
И кога точно да очаквам вашата визита , че преди това ще трябва да мина на вода от стреса да ме видят на обществено място до вас .  Rolling Eyes Shocked
А така , хапни ги бонбонките ... току виж си загладила малко косъм до август .  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт