Моно ...но но но но но

  • 5 395
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 068
....но после ще решим на какво Party
Приятен ден  bouquet
и аз още го обмислям ..... май ще започна с пилешко  newsm57

# 16
  • Мнения: 485
Момичета, здравейте отново.
За деня реших да съм на мляко-купих си  2 кофички родопия 2% масленост. Вече изядох едната, останалото после.

Ето едно стимулче за през деня
Hug
УсПеХ!!!

# 17
  • Мнения: 2 910
Късно видях диетата, иначе щях да стартирам с вас, че имам 15кг. излишни. Не, че съм яла много, 6-7 кайсийки и 1 пакет пшенични пръчици, но от утре мисля да я пробвам и дано издържа на изкушенията.

# 18
  • Мнения: 485
reniuga добре дошла  bouquet! Значи утре ще ти бъде първи ден....щее следваш храните подред ли или ти ще си избираш. Аз си избирам Hug

Кalaka какво стана с пилешкото? Thinking Heart Eyes

cecko05 как върви диетата?  bouquet

elfi4ka ами при теб как е? На какво започна?

П.С. Къде сте момичета? Идвайте да се подкрепяме!!!
Heart Eyes Hug  bouquet Heart Eyes Hug  bouquet Heart Eyes Hug  bouquet Crazy

# 19
  • Мнения: 2 068
изложих се   Embarassed
прибавих към него 2 яйца и малко кис. мляко

# 20
  • Мнения: 2 910
sky*****, благодаря за посрещането Hug
Аз мисля да стартирам първият ден с кисело мляко, защото имам в хладилника 2 кофички и да ги използвам, но са с масленост 3.6 Thinking След това вторият ден ще карам на краставици по същата причина Grinning или пък на любеничка.
Имам няколко въпросчета: може ли да си посолвам картофите и яйцата и може ли да се пие кафенце- 3 в 1?

# 21
  • Мнения: 957
Ако ще си правиш моно..истинско моно трябва да не се овкусява по никакъв начин...особено със сол...може с лимон..и краен случаи със зехтин...
за кафенце 3в1 знам че е много вкусничко...но по-добре  кафенце със захаринче...
и да го пиеш точно в определен час.

# 22
  • Мнения: 485
Момичета аз пак се изложих Whistling ooooh! Tired

# 23
  • Мнения: 2 910
Аз днес ще съм на плодове, но се замислих какво да консумирам като седна на заведение, само водичка ли?

# 24
  • Мнения: 957
Водичка и фрешчета може или плодова салатка в определените часове.....това си е.. много е натоварващ този режим.

# 25
  • Мнения: 493
И аз са се запиша Simple Smile
Днес ми е първи ден започвам с мляко
Правила съм диетката и въпреки че пия нес фрапе с захар има резултат и то видим , така че не се притесняваите захарта в кафето да ви в прегрешението Peace(посолявам си картофите и яйцата)
Преди седмица започнах 5-дневното моно но на 4-тия ден се провалих , защото бях на гости
От днес с нови сили

# 26
  • Мнения: 485
Дандулина Добре дошла  bouquet !
Какви резултати постигна? Thinking Имам предвид на 5дневното моно Party

# 27
  • Мнения: 2 910
А от тази нощ започва и лунната диета и много се чудя, дали утре да не ми бъде водният ден Thinking Но дали ще издържа, днес само на любеничка, а утре цял ден на вода. Някоя от вас ще практикува ли този вариант?

# 28
  • Мнения: 493
Не мога да кажа точно ,след 4дена моно и още 4 дни свои режим резултата е 3-4 кг  Simple Smile
Сега не се надявам на 10кг  но поне 4-5кг ще е добре
А за 3 месеца свалих 15 кг с всякакви диети +моно
Засега съм на 1 мляко и нес фрапе Whistling

# 29
  • Мнения: 485
Не мога да кажа точно ,след 4дена моно и още 4 дни свои режим резултата е 3-4 кг  Simple Smile
Сега не се надявам на 10кг  но поне 4-5кг ще е добре
А за 3 месеца свалих 15 кг с всякакви диети +моно
Засега съм на 1 мляко и нес фрапе Whistling

Ами какво да ти кажа, освен че 3/4кг. си е наистина добър резултат. Все пак кой ти ги дава Mr. Green !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт