Модел Nokia - какъв?

  • 2 071
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 160
А за модел Нокия 5310 - какво ще кажете?  bouquet
Аз една много го харесвам, стилен е. Тънък е, което ми харесва ужасно, но не съм имала такъв, затова не мога да кажа добър ли е.

# 16
  • Мнения: 1 425
аз бих заложила на 6120,той има операционна система "symbian 9.2",и иа бърз процесор.Има възможност да чете *.pdf, *.doc и *.xls,направо сваля от компютъра.Моя син като забрави да си напише темата с телефона влиза в помагало и направо тегли теми от там
Nokia 6120 classic наистина има много възможности, а цената влиза в лимита. Освен pdf, doc, xls, може да свири mp3, wma, има радио, има слот за памет, може да се сложи програма за avi, 3gp и mp4 филмчета, може да отваря и текстови файлове (макар че екрана е доста малък).

 Но като е за момиче - може би е по-добре тя да си хареса някой на външен вид.

# 17
  • Мнения: 6 993
Моят телефон е Нокия 6300.Доволна съм от него, вписва се в желаната ценова категория.Има камера 2 мегапиксела, може да прави видеоклипове до 30 минути /при достатъчно свободна памет/, има мр3 плейър, радио.
И моят е такъв. Специално държах да слушам музика и да не е много скъп - този се оказа супер решение. Много съм доволна от мп3 плейъра и радиото. Снимките не са перфектни, ама и аз не съм разучила всичко за тях, така че може и да е wrong user device.
И ми е красив - син ми намериха специално  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 770
Моят телефон е Нокия 6300.Доволна съм от него, вписва се в желаната ценова категория.Има камера 2 мегапиксела, може да прави видеоклипове до 30 минути /при достатъчно свободна памет/, има мр3 плейър, радио.
И моят е такъв. Специално държах да слушам музика и да не е много скъп - този се оказа супер решение. Много съм доволна от мп3 плейъра и радиото. Снимките не са перфектни, ама и аз не съм разучила всичко за тях, така че може и да е wrong user device.
И ми е красив - син ми намериха специално  Mr. Green
    И аз съм с такъв, доволна съм, но не знаех,  че има ограничение на клиповете до 30мин.  newsm78Сигурни ли сте? Аз не съм се опитвала да заснема толкова дълъг и затова незнам.  Mr. Green  Освен да пробвам...
   
    П.П. Еовин, и моя е син!   Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 12:07 от просто Петя

# 19
  • Мнения: 654
http://mtel.bg/info/gsm_adv/phone_det.php?gsm_id=962 
разглидай те тук.моя син гласува за нокия 6120 класик.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Моят телефон е Нокия 6300.Доволна съм от него, вписва се в желаната ценова категория.Има камера 2 мегапиксела, може да прави видеоклипове до 30 минути /при достатъчно свободна памет/, има мр3 плейър, радио.
И моят е такъв. Специално държах да слушам музика и да не е много скъп - този се оказа супер решение. Много съм доволна от мп3 плейъра и радиото. Снимките не са перфектни, ама и аз не съм разучила всичко за тях, така че може и да е wrong user device.
И ми е красив - син ми намериха специално  Mr. Green
    И аз съм с такъв, доволна съм, но не знаех,  че има ограничение на клиповете до 30мин.  newsm78Сигурни ли сте? Аз не съм се опитвала да заснема толкова дълъг и затова незнам.  Mr. Green  Освен да пробвам...
   
    П.П. Еовин, и моя е син!   Heart Eyes


И аз съм с 6300 и съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 369
Мислим между Нокия 5310 и Нокия 6300
 newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 132
Мислим между Нокия 5310 и Нокия 6300
 newsm78
Тогава е въпрос само на дизайн според мен. Идете в магазина поискайте ги двата и който ви грабне окото  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 369
Мислим между Нокия 5310 и Нокия 6300
 newsm78
Тогава е въпрос само на дизайн според мен. Идете в магазина поискайте ги двата и който ви грабне окото  Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт