разболяват ли се децата на морето

  • 12 297
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
Не е задължително само че не трябва да се прекалява с седенето във водата

# 61
  • Мнения: 346
Миналата година бяхме с децата 2 месеца на морето. Баткото се разболя 5 пъти-повръщане.Малката веднъж се нагълта с вода и на другия ден драйфаше .

Тази година  ще ходим за 2 седмици и се надявам да изкараме хубава почивка..без болести.

# 62
  • Мнения: 2 732
Не е задължително само че не трябва да се прекалява с седенето във водата
Защо? newsm78

# 63
  • Мнения: 27 524
Не е задължително, разбира се. Откъде-накъде?  Laughing Моето засега никога не е боледувало  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 7 170
Миналата година още първият ден я хвана въпросният вирус- повръщане, разстройство и Т.  3 дена си стояхме в стаята, на втория свалихме температурата,  аз изпрах всичко което можеше да се изпере, а мъжът ми също го изкара, но малко по-леко. Въобще не съм съгласна, че това се получава от гълтане на морска вода, просто там си е мръсно и върлуват вируси .Особено по южното Черноморие не ми се стъпва  Close Канализацията влиза директно във морето , какво повече да говорим  .. Tired
Ходили сме в чужбина на море с детето , е такова нещо не е имало, включително и в арабският " мръсен" свят!
Тука си е мизъри.

# 65
  • Мнения: 27 524

Е, хайде, чак пък толкова  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 7 170

Е, хайде, чак пък толкова  Wink
Вече е така за съжаление, няма никакъв контрол, няма пречиствателни станции, има презастрояване, вижда се с просто око.
Това си е мое мнение.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 943

Е, хайде, чак пък толкова  Wink
Вече е така за съжаление, няма никакъв контрол, няма пречиствателни станции, има презастрояване, вижда се с просто око.
Това си е мое мнение.
E те всички дето там си живеят, направо са си пред умиране. Много обичам такива крайни изказвания. ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 7 170
Голяма е разликата дали човек живее там или е за няколко дни, но явно не си прочела темата за да се информираш.

# 69
  • София
  • Мнения: 8 943
Голяма е разликата дали човек живее там или е за няколко дни, но явно не си прочела темата за да се информираш.
Прочела съм я. И точно по тази причина не смятам, че крайните ти констатации, че по черноморието е мизъри(много хубава българска думичка), са верни. Зависи къде ходиш, какво ядеш, каква хигиена спазваш, а не къде живееш.

# 70
  • Мнения: 2 448
На 4 години и половина е сина ми, не съм го водила още на море. Във вторник го заведох на чудесен плаж с

минерална вода и сега сме на инжекции, на косъм се разминахме от влизане в болница, какво остава да го водя на

море.   Tired

# 71
  • София
  • Мнения: 399
 Абе за нас важат законите на Мърфи и все нещо ни хваща на морето или точно преди да заминем. С разтройството се разминаваме,но тази година бяха с ангина, а голямата и конюнктивит. Цяла зима не е боледувала, а за морето- две в едно! #Cussing out Миналата пък малкото отнякъде се сдоби с глисти, а не се бях сещала за тях от детските си години. Shocked и тн
А явно не сме само ние, защото пред лекарския кабинет там винаги имаше чакащи родители с деца.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 170
Голяма е разликата дали човек живее там или е за няколко дни, но явно не си прочела темата за да се информираш.
Прочела съм я. И точно по тази причина не смятам, че крайните ти констатации, че по черноморието е мизъри(много хубава българска думичка), са верни. Зависи къде ходиш, какво ядеш, каква хигиена спазваш, а не къде живееш.

Крайни ще са изказванията ми щом се отнася до здравето на детето ми!
Не е гаранция, че човек задължително ще се разболее, щом отиде на морето, всичко си е индивидуално. 
Като нашите плажове няма никъде, като нашето топло море също, но хората са тези които всичко унищожават. Не съм от някаква еко организация, но просто виждам за какво става въпрос.

Сори на авторката за оффа   bouquet Нека не обръщаме темата на За и Против Черноморието.

# 73
  • Мнения: 1 866
Много ми е странна тази тема. Честно, за първи път чувам, че децата се разболявали на морето. Моите засега никога не са хващали този вирус, а пък нали сме все на морето. Не мисля, че има някаква връзка. Ако се направи статистика, съм сигурна, че лятото има много повече деца, които хващат вируса без да са ходили изобщо на море.

# 74
  • Мнения: X
Голямата заведохме на море за пръв път миналото лято. Беше началото на септември и не беше топло, макар и приятно, не сме пропуснали ден без плаж и нищо и нямаше. Имаше дни, в които валеше и подухваш, но все пак тя беше почти на 3, никак не  малка за море.

Общи условия

Активация на акаунт