Дайте идея

  • 1 490
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
О, Извинете Blush. Ама си го мислиш, признай си Mr. Green

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво да си мисля?

# 17
  • Мнения: 4 733
Е...Мъжете не си ли мислят за секс още на първата среща...без значение какво е местоположението.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
каква първа среща, още преди това като сме се запознали ако не сме я отаковали на ум, за къде сме ....

# 19
  • Мнения: 4 733
Как изглежда в ума на един мъж перфектната първа среща?

# 20
  • Мнения: 2 448
Как изглежда в ума на един мъж перфектната първа среща?

Ами според мен няма разлика в ума за първа среща между мъж и жена.Каквото си мисли единия това и другия.

# 21
  • Мнения: 4 733
Ами според мен няма разлика в ума за първа среща между мъж и жена.Каквото си мисли единия това и другия.
Стига бре? Аз подозирам какво си мислят повечето мъже и това нещо никога не е било поне в моя ум, на която и да е пръва среща. Може и да съм смотана, нз  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 448
Ами това все пак е първа среща не запознанство в момента, нали?
В това отношение на мисли не съм имала разминаване с който и да било мъж.  Wink

# 23
  • Мнения: 197
Добре де, какво си мислят мъжете при първа среща, че ако е това , за което се сещам аз си го мисля от пръв поглед, а не от първа среща.
 А по темата-за първа среща ми се вижда подходящо място, където може да се прави нещо интересно и от двамата-не просто кафе, забити на столчета или ресторант и погледи в менюто и чиниите. Може например боулинг, увеселителен парк (стигаме пак до въртележката Laughing), кънки на лед, защо не и скално катерене (май прекалявам)....На кой каквото му харесва...
Много веселяшка темичка Simple Smile

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Как изглежда в ума на един мъж перфектната първа среща?

За мен тази която в края на въпроса "Искаш ли да се видим пак?" ще му отговорят "С удоволствие".
да ли ще има секс няма голямо значение. няма значение и къде ще бъде. нито по кое време. важен е резултата.
но свят широк мъже всякакви.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Хич не сте помогнали с идеи!А може да променим темата на -къде беше вашата първа среща/то имаше и подобна тема/ и ще помогнем на авторката/автора.

# 26
  • Мнения: 166
От написаното до тук ми стана ясно едно - първата среща е в главата на мъжа/жената. Дайте тогава да говорим за втората. Wink
За мен най-приемлив е вариантът нощно заведение - клубче, механичка, дискотечка - кой каквито предпочитания изповядва. Срещата да не е съвсем близо до мястото - да има време да си поприказвате по пътя. А след това? След това, ако е достатъчно шумно в заведението, ще получите достатъчно поводи за близост. И едновременно ще постигнеш ефекта на усамотяване, без да се налага да изпитвате нормалното за този етап на отношенията притеснение от уединение. Да не говорим колко важни неща ще ти станат ясни в такава разпускаща обстановка.... Още на втората среща. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт