Къде във Велинград?

  • 19 936
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
Маркита  Hug

# 16
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
А хотел Велина как е? Чух че го ремонтирали февруари месец.
Между другото последния път като ходих във Велинград си харесах едно хотелче малко над езерото Клептуза в гората, ходихме пеша на разходка там, но му забравих името - сещате ли се кой хотел е?

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
А хотел Велина как е? Чух че го ремонтирали февруари месец.
Между другото последния път като ходих във Велинград си харесах едно хотелче малко над езерото Клептуза в гората, ходихме пеша на разходка там, но му забравих името - сещате ли се кой хотел е?
е май е точно Велина  newsm78

Колкото до хотел, който препоръчвам- Гранд хотел Велинград  Peace

# 18
  • Мнения: 765
И ние искаме да посетим Велинград в началото на септември месец, за четири дни.....но ми идва малко скъпичко 150лв. на ден в големите спа хотели май.
Явно Гранда е най-хубав.
Бихте ли казали, какви цени платихте?
Има ли някое по-малко хотелче, но с минирално басейнче, подходщо за почивка с малко дете и на по-сносни цени.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 252
За мен пък по-добро от Двореца няма. Е, вярно скъпичко е, но пък си заслужава.  А басейните работят денонощно, на мен ми доставя най- голямо удоволствие да се къпя през ноща. За хапване - обядваме и вечеряме в ресторанта на хотел Рич - кухнята много ми допада.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
Гранд Хотел Велинград,много приятно има всички удобства,даже сами с двете зверчета ми беше добре.Ресторанта е скъп храната в него не ми хареса,но може да се яде в Милениум или в Олимп.

# 21
  • Мнения: 1 893
Още един глас за Гранд хотел Велинград  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 428
Гранд Хотел Велинград - имам прекрасни впечатления от зимата. В момента сме в Хотел Бор - и просто сме в потрес от обслужването - развалиха ни почивката направо!

# 23
  • Мнения: 765
Yee, дали си виждала хотел Велина?
Правят ли му ремонт в момента или вече е свършил?
Питам теб, защото разбрах от думите ти, че в момента си там.
Много ми харесва Гранда от Сайта, но ми идва солено.

# 24
  • Мнения: 1 893
Много ми харесва Гранда от Сайта, но ми идва солено.
Провери някоя фирма дали не го предлага на промоция. Когато ние ходихме излезе по-евтино( или същото-не помня точно) отколкото Велина и Олимп.

# 25
  • Мнения: 299
По-миналата седмица бяхме за 4 дни във Велинград,отседнахме в семеен хотел ИВ.Намерих го в интернет,всичко си беше същото както на снимките.Цената за двойна стая беше 50лв.,но определено си струваше-беше много уютно и тихо.Има малък външен басейн,открита градина.Домакините са чудесни хора,яденето беше на приемливи цени,порциите бяха огромни просто.
Хотелът се намира в кв.Каменица,на 3-4 мин.с кола от центъра.
Определено бих отишла пак там.

# 26
  • Мнения: 765
Може ли да помоля за снимки от почивките Ви в Гранда   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз съм за Рич и Двореца.Ядем  единствено във "Омар" във Рич.

# 28
  • Мнения: 4 784
На мен лудницата нощно време около Рич не ми хареса. Адски е шумно. А и тая кръчмарска музика ми идваше в повече, хем бяхме в друг хотел и пак се чуваше достатъчно силно.

# 29
  • Мнения: 4 435
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.В съседни хотели нормално,там изолацията няма да е правена според таверната,както в Рич.Между другото влюбена съм в пътеките по коридорите на хотела.Невероятни,десет сантиметров ток ми потъваше в тях.Тооолкова меки. Blush
Хубаво впечатление ми направиха и масажите на открито.Има безплатни парни бани,ледени кабини,сауни.Басейни,джакузита,шезлонги и т.н. и т.н. не ги считам,те са си безплатни навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт