Джулай морнинг

  • 3 277
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обичам юли, не обичам хипарите. Имам алергия.  Mr. Green
Обаче как се сменят нещата - на фона на чалгата и феновете й ще взема да заобичам най-после тези клети, невинни деца на цветята и дори музиката им. О, не. За музиката не знам. Да не си насилвам късмета.  Joy

# 16
  • Мнения: 3 405
Няма вече такива деца, Умнице. Станахме майки и бащи. Но имаме деца  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 203
Благодаря, много се изкефих, нищо, че съм в офиса.................ееееех, мореее  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 940
Харесвам юли, симпатизирам и на хипарите, обичам местата им, музиката им. Както всяка сутрин, посрещнах слънцето. Синът ми е хипар по душа Wink

# 19
  • Мнения: 2 388
Ако бях в Бургас, щеше да усъмна на плажа--->без съмнение Wink
Доста хора усъмнаха на плажа. Simple Smile Вчера почти от обед гледам как се отправят към Морската градина.
А вечерта толкова народ с раници по гърба не бях виждала скоро.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
аз съм дете на хипари - родителите ми са се оженили на 30.06. и когато бях малка съм посрещала джулая с мама и татко. от години не съм го правила - оправданията ми са тъпи, няма смисъл да ги споделям Confused имам хипарска душа Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 513
Снощи, за пръв път в живота ми  Embarassed и аз участвах в посрещането на слънцето, нощното къпане, песните с китарата край огъня и разните му там гъдели от джулая.  Blush
Да си призная имах много по-големи очаквания  Crazy
Май годинките ми за точно такъв първи път са множко вече  Rolling Eyes  Thinking
Въпреки всичко се надявам да повторя догодина пак   Praynig Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Никога не съм посрещала Джулая. А много ми се иска.  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 5 258
за първи път от 7 години насам пропуснах джулая....  smile3515

Все пак остава малката утеха на Калиакра рок фест Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 379
Аз пък тази година си организирам чуден Джулай, макар и съвсем не на морето, а в едно дворче насред София. Grinning
След като вчера изкарахме цял ден накиснати в легена Laughing (вижте тук, тук и тук),
за днес вече съм оборудвана с голяяям надуваем басейн и вече имам уговорка с 10 дечурлига от квартала да правим джамбуре на двора днес следобед. Simple Smile
Ще дойдат по бански, хавлии и джапанки и ще ми помагат да надуваме басейна. Wink Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 386
Честити джулай морнинг, друзя!

# 26
  • Мнения: 2 172
Честит джулай морнинг на всички!

Кой къде го посрещна(или посрещал)? Аз пропуснах... Sad

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 15:56 от Аист

# 27
  • Мнения: 604
Ами нека първо те питам какво означава Джулай¿¿¿
Морнинга ми е ясен!

# 28
  • Мнения: 3 268
Това е първото утро на месец юли.Ето тук пише няколко думи как и кога е измислен Джулай-
http://burgas.dir.bg/2008/07/01/news3152227.html

# 29
  • Мнения: 95
Посрещала съм на Синеморец Wink беше много отдавна  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт