Споделете 70

  • 23 001
  • 995
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Лека, Хелън!

Искам да споделя, докато съм още на първият джин с тоник. Ужасно съм объркана. Знам, че не е толкова объркващо, колкото ми се струва, но за мен си е лабиринт. Много ми се иска да ви споделя, но нямам смелост, затова пиша преди да съм прекалила с Жинчето.  Mr. Green Всичко си има много просто решение и хич не трябва да го мисля, но май за момента ми е добре да си въобразявам, че имам какво да мисля и, че имам проблем за решаване. Поне се разсейвам и подрънквам леко по ръба на коловоза. За съжаление, или за радост, няма как да изляза от него. Само ще ми се раздрусва каручката, когато опирам ръба.
Наздраве! Пийнете по едно! Хапнете, ако не сте яли. Стига сте вечеряли със себеподобни.
И спешъл наздраве за Флор!

# 16
  • Мнения: 677
Кифло, темата трябваше да бъде 69 страници. Изтритите не се броят. Но на кой му пука.
Споделям, че обожавам млякото с ориз на мама. И че вече съм на уиски. Наздраве, жега е.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 00:26 от тони сопрано

# 17
  • Мнения: 1 212
http://www.youtube.com/watch?v=uLlOTPBBq9k&feature=related

Споделям на заспиване туй.
Хайде, че утре слънце ще посрещам  Wink

# 18
  • Мнения: 3 214
Стига се вживявахте, де  Grinning Просто вече сме в 70-та тема  Sunglasses
Кифле, на мен продължаваш да си ми симпатична, но искам да попитам - кога ще ми пратиш Мълчаливия  Crossing Arms Имам спешна нужда от почистване, вечеря и не на последно място - мълчание  Whistling За Утрешния няма нужда да споменавам; чакам си утре-то и си пия джина Mr. Green По този повод - наздраве!

# 19
  • Мнения: 2 032
А аз обичам идеята за мляко с ориз.

Обичам също като форумки хвалят мъжете си из форума, звучи по-приветливо от сериалите в ДиС. Макар че нито едното, нито другото ме интересува, но винаги е по-добре да чуеш нещо положително.

И тука утре ще е жега, ура. 26 градуса! Тра-ла.

# 20
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз пък се гордея с баща си! Днес ми се обади да чуя морето по телефона. Отишъл да посреща изгрева. Обичам го много. Наистина.
galll, благодаря за поздрава и чакам да разказваш  Heart Eyes
Beth, радвам се да те чета отново. Горе главата! Промените са хубаво нещо.
И мляко с ориз /с канела/ обичам .
Не обичам, обаче, да се вземам прекалено на сериозно, хеле у форума.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 01:13 от Buba Mara

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Кифло, темата трябваше да бъде 69 страници...
Темата така или инак нямаше да стигне 69 страници, така че на кой му пука?
Нали няма да ме карате да ви емна още от началото?

# 22
  • Мнения: 742
Добро утро, тати  Grinning
И, как то би казал Ржевски- "...и вся остальная сволоч!" Така ли се пише?

Сърби ме, отзад. Започнах сезонната смяна на кожата - преди ден-два Стеди съвсем делово и с равна интонация ми заяви, че не може да ми гледа обеления гръб. Много беше смешна, все едно аз говоря... Сега положението е по-добро, но това не й пречи да изхъмква неодобрително, като погледне гърба ми.

Забравих за Джулая. Дори не помня кога за последно посрещах изгрева на плажа. Честно казано, не съм сигурна, дали ми липсва. Взела съм си дозата и още ми е достатъчно. След години, като усетя глад за Джулай, сигурно ще стана една от онези чичковци и лели в разцвета на силите си, с добро социално положение, които веднъж годишно скачат в марковите си, умишлено съдрани джинси, довличат се с джипа си до морето и се бутат сред бедната, гладна и напушена студентска джулай-тълпа. Кеф. Нямам търпение да дойде това време  Laughing

Знам един нецензурен виц с папагал и мляко с ориз, тези, които го знаят, да се посмеят с мен  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 405
http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI

късен юлски игрев

абе, вчера пет човека искахме да пуснем тема, но се съобразихме с числото 69, само кифлата не  Crossing Arms

не, че има значение 

Ели, ти само трябва да направиш няколко крачки Simple Smile

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро банда!

Споделям, че наистина се надявах Споделете 69 да стигне 69 страници, но Татти щеше да ни кръцне ефира по-рано. Жалко - обичах я тази тема.

Споделям, че мъжът ми ме прекара много яко вчера. Изкомандваме да взема колата и да прибера дребното гъзе от яслата, да прекося целия град, за да взема и него и накрая ми заяви, че бил пил две бири - да съм карала пак аз на връщане. Събрахме си и последните 5 чанти от стария апартамент и потеглихме към село. Той сяда зад волана и ми вика "Нищо не съм пил, изработих те да шофираш в трафика". Зачудих се да го обичам ли, да го бия ли?!  newsm78. Знае какъв стрес ми причинява карането в града.

Споделям, че тази сутрин бях интересна гледка носейки се през цялата главна със саксия с декоративно борче в ръка.

Споделям, че съм малко объркана от поведението на един човек тези дни. Ще си признае скоро какво му е, но тази неизвестност ме хвърля в размисъл. ..

...ПП - всъщност няма какво да му мисля. Неловко е да си говоря сама и спирам.

Споделям, че няма смисъл да се хапем в тази тема, защото и 10 стр. няма да докараме така.

ПП2 - Кой според вас можете да наречете приятел и какво очаквате от него? Споделете ....

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 09:16 от vesi_vas

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро!
Споделям чудесно преминала вечер само с тати и дечко Heart Eyes. Хубаво се наприказвахме.

# 26
  • Мнения: 2 212
Добро утро. И на мен ми е тъпо. Сега можеше да съм на морето, а то какво - проспано утро. По нищо не личи, че е с нещо по-различно.

# 27
  • Мнения: 47 984
Добро утро, не знам дали тук да споделя,защото тук май е за по- весели неща, но току що прочетох за паднало дете от 6 етаж в люлин, което е починало, разбира се
само на 3 годинки
това ми е най- големият страх и сега съм направо  Cry
в тия жеги не давам да се отваря прозореца заради малкия ми батман, който е много смел и си мисли че може да лети, направо ще полудея от страх

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Добре беше отпуската, ама сега не ми се работи, а работата мен чака. Сега си говорих с колежката - нещо ентусиазмът ми за работа се изпарява ден след ден. Знам, че е време за смяна на работата, но пък хиляди други фактори се намесват(да му се невиди).

# 29
  • Мнения: 516
Не, Дренка. Не твърдя, че само аз съм обградена от хубави (в широкия смисъл на думата) хора. Но се радвам, че имам такава среда.  Simple Smile
Предваканционното настроение настъпва уверено и ме усмихва въпреки всичко.

Общи условия

Активация на акаунт