ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-3

  • 21 533
  • 354
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
 Здавейте.
Довечера няма да дойда, макар че исках много да заведа и моето на цирк /пък и аз да ида/, но няма да стане... майка ми е в болницата, та сме си в Търново...
Малко почерпка, че днес ми е ден... Simple Smile


Страхотна тема!   bouquet  bouquet
на 17.07-четвъртък ще има посещение до страхилово-до тогава трябва да намерим начин да им купим касетофон със cd´
 
Надявам се до тогава да успея да уредя това, но пак ще пиша, ако няма да мога.

# 16
  • Мнения: 622
току що се чух с дидка,има чудесна новина при нея ама ще чакам тя да я оповести.и по повод това събитие ще кажа,че наистина дидка трябва да си е касиер,защото нещата вървят гладко иначе докато се усетим.....

# 17
  • Мнения: 622
abcxyz_vt ,честит празник,всичко е много вкусно и изкушаващо.ако карам само на виртуални почерпки може и да се вталя  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ани   bouquet и тука сърдечни поздрави за рожденният ти ден!
  Чудесната новина е, че една мама/която ни е помагала и друг път от Лос Анжелис/, след като е прочела за днешното ни мероприятие ми писа че ни изпраща 100 $, изчаквах да ги получа след малко и тогава вече да го оповестя като факт, следобяда ще са с мене + бележката за превода   Hug но си мисля newsm78 че за почерпката можем да събереме както бяхме решили от нас парички,вчера една от нашите мами ми даде 20 лв та наличните станаха 72лв  Stop а със 100-те долара да закупим нужното  бельо за Михалци...просто предлагам  Rolling Eyes
 Ленче, ти кое заведение имаше в предвид да водим децата , така и не му разбрах името  Sick,просто информативно, защото каза ,че ти били приятели  Hug
На Амбарица след малко ще ида да видя какво предлагат

# 19
  • Мнения: 133
Честит рожден ден, Ани!
Бъди жива, здрава, много щастлива с двете малки куклички.
Весел празник днес.
Аз още съм в отлично настроение от моя РД.

# 20
  • Мнения: 884
Душата ми извадихте за името-милион пъти повторих-не го знам. А иначе се намира дълбоко ,дълбоко , в най-горния край на Пролет, откъм гарата, зад блоковете. Ходихме зимата, но  запомних, че навън имаше голяма циментирана тераса. Познавах собствениците, можех да ги попитам, но нали Дидке вчера ми се обади за Амбарица, и аз реших, че повече този въпрос няма да се коментира? Какво се промени оттогава до сега за по-малко от 24 часа? Дори се разбрахме за точен час-ама пустото име-дано съм задоволила интереса ви. Ако не ви се струва далече, мога да говоря в Джевана-там ще е интересно за децата, в България, в СВ. Валентин, в Кариба, и в онова новото в Квартала, на Захари, на което за ваш потрес също не знам името. Само дайте вече една мъжока приказка в края на краищата къде решавате да заведем децата?

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 11:07 от TIHA VODA

# 21
  • Мнения: 5 682
Душата ми извадихте за името-милион пъти повторих-не го знам. А иначе се намира дълбоко ,дълбоко , в най-горния край на Пролет, откъм гарата, зад блоковете. Ходихме зимата, но  запомних, че навън имаше голяма циментирана тераса.
Заведението се казва "Дорис", но в момента не работи, в ремонт е. Тъй като гледам скоро ще го отворят. Иначе идеята за него е добра - има страхотни мезета, на много изгодни цени, а и порциите като количество не са никак малки. Само се надявам, че и сега след ремонта цените ще са пак тъй  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 884
Душата ми извадихте за името-милион пъти повторих-не го знам. А иначе се намира дълбоко ,дълбоко , в най-горния край на Пролет, откъм гарата, зад блоковете. Ходихме зимата, но  запомних, че навън имаше голяма циментирана тераса.
Заведението се казва "Дорис", но в момента не работи, в ремонт е. Тъй като гледам скоро ще го отворят. Иначе идеята за него е добра - има страхотни мезета, на много изгодни цени, а и порциите като количество не са никак малки. Само се надявам, че и сега след ремонта цените ще са пак тъй  Rolling Eyes
pepi_r, сърдечно благодаря!

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тиха води  Mr. Green е,сега ти се държиш като ощипана булка  Stop  аз вече ти обясних по телефона ,но нека кажа и тука защо съм питала-на срещата не чух че се е коментирало за въпросното име на заведението, а само че са твои приятели и ще ги питаш за меню и т.н.,и просто си помислих,че ако са навити да ни сътрудничат с бъдещо приемане на деца за подобен сорт почерпки  Hug това е!
 Ходих до Амбарица, пиците са около 3-4 лв,сок безалкохолно до 1.50 лв , мелба 4.20 лв Запитах Ботева тя какво ще каже,защото тя си знае децата ,кое ще е по-удачно да хапнат-пица или мелба,тя предпочита сладолед в кутийки, да е сладолед  Naughty а не пица.Ама то така и така са седнали на заведение,защо пък да не е мелба  ,винаги могат да ядат от кутии сладолед  newsm78 Ще пристигнат малко след 17ч децата с буса, тя щее с тях и като дойде ще се уточним на място!
pepi_r появи се днес да се видим,направо си за глоба да знаеш  Mr. Green с тия неизвинени отсъствия дето си ги навъртяла при нас  Flutter Целувки за наборчето Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 884
Писах го преди да те чуя, а после ти се обадих, че ми беше домъчняло за теб Mr. Green
 Само дето аз ли нещо изпушвам-свършва ми работното време, а в парка нямам НЕТ, да попитам-мястото и часът на срещата остават ли както се разбрахме вчера или да ти звънна към 17.00?

# 25
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Аз къде да дойда така и не разбрах,къде ще дойде Ботева,пред Амбарица ли? newsm78

# 26
  • Мнения: 884
Да взема да и звънна на Дидка...
 Звъннах-17 ч , Амбарица.

# 27
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета  Simple Smile Записвам се да следя темичката ви  Simple Smile Исках да ви питам дали в дома в гр.Дебелец имат нужда от пелени и дрешки. Виждам че там са по-малки децата, и покрай събирането на проходилките някои мами ме питаха дали имат нужда от дрешки. Лек ден от мен. Честит рожден ден на abcxyz_vt  и на патерици на Зла(то)  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 884
Ами точно от дрешки нямали нужда, за пелени-ще питам после Дидка.Приятна вечер!

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Срещата си истава както сме се разбрали pepi_r  само на място ще се уточним с Ботева с какво да ги почерпим децата! Отивам да се приготвям

Общи условия

Активация на акаунт