ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-3

  • 21 552
  • 354
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 622
дидка,айде една срещичка да си натравим следващата седмица в сряда,момичетата от търново да кажат кога им е удобно ,за да могат да дойдата.ако те не дойдат -ние ще отидем!!!! Mr. Green

# 256
  • Мнения: 414
Simple Smile Здравейте,

Аз съм за среща в сряда. Къде и кога? Аз мога след 5-5.30.

Поздрави,

# 257
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сега говорих с МОЛ-В.Търново, датите за базара там са 20 и 21 декември-събота и неделя! Момичета от Търново,една голяма молба към вас Hugкои от вас могат в тия дни да продават,от колко до колко часа,не е необходимо през целият ден да стоят едни и същи хора!Разбира се и от Горна ще има хора! За Горна Оряховица остава базара да е на 13 и 14 декември-събота и неделя пак....но къде да е и за кои домове или дом...трябва да го решим!
Нека да не е в сряда , а утре - петък - 15ч в стаята на земеделския съюз в старият съвет/до гъбките/...като влезете и погледнете нагоре към горният етаж и се вижда вратата с детелинката и кафе-машината до нея  Mr. Green

# 258
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
А метли и парцали да си носим ли да чистим Mr. Green

# 259
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Flutter Аз ще съм ошетала вече

# 260
  • Мнения: 622
дидка,много ми е неудобно да го кажа,ама изникна нещо и в 16 часа трябва да взема димо и още едно детенце и да ги доведа в горна на едно мероприятие.ако дойда в 16.30 късно ли ще е ?????пиши ми да зном да идвам ли въобще

# 261
  • Мнения: 414
Здравейте!

Аз днес не мога, но искам да се видим, за да се уговорим и ако мога да помогна с плакатите, да задвижа въпроса, защото рекламните агенции са много заети преди коледа и трябва да се почне работата навреме.

# 262
  • Мнения: 1 404
За н-ти път влизам в темата,все се каня да напиша нещо(знам,че Дидка се дразни като не пишем,а само четем Wink),ама като няма с какво да помогна за момента EmbarassedЕдинствено искам да питам кога събираме паричките за гаража,за нещо друго покрай базара?Диде,на мен ми е по-лесно директно с теб да се разбирам,че за срещите не мога да се класирам.В мола ме пиши за продавачка за около 2-3 часа,ще завържа Виан в торбата и пристигам Mr. GreenЗа Горна ако ще сме навън,няма да стане,че Гого не споделя възгледите ми за закаляване на бебета Laughing

# 263
  • Мнения: 893
Здравейте,
Дидка, конкретно за продаването в Търново, не мога да се ангажирам, защото тогава най-вероятно ще съм отпуска и нямам представа къде ще съм. Но ако съм в Търново мога да се отбия и да помогна на момичетата за няколко часа.

А сега за продукцията за базара  Mr. Green
До момента експериментирах с единични бройки плюшени играчки за елха (ботушчета и звездички, смятам да правя сърчица, елхички и камбанки). Мисля си за 100 -150 броя.
Другото е свещници от сидита, за сега има готов 1 и заготовка за още 4. С детски мотиви са, рисувани, защото нямам подходящи салфетки. Та въпроса ми е колко се продават, мога да направя около 15-20 например.
И третото са свещи и рисувани купички за ядки. Но тъй като нямам хубави форми за отливане на свещи, най-вероятно ще са в стъклени чаши или купички . Та въпросът ми е също колко се продават. От тях мога да направя и голямо количество ако вървят много, но ще имам нужда от помощ за материалите (ако са около 10-тина мога да се справя и сама).

PS: Забравих да питам и за картичките, до момента съм направила 13 малки (6,5 х 8,8 см). мисля да правя още и малко големи. Но не знам какво количество ще има от разпечатаните и изобщо до колко се продават картички.
Фотоапаратът ми е на ремонт от 1 месец Rage и затова не мога да покажа снимки.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 11:09 от devilkin

# 264
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз изобщо няма да ходя тогава ,ами си действам по задачките,че сега идвам и тъкмо щях да хуквам...но явно няма кой да дойде,вече всеки каза че е някъде... ooooh!
Тогава в сряда ,ако стане в Търново ще е добре, Мая..къде да се срещнем там

# 265
  • Мнения: 414
Ами където кажете. Някъде в центъра в 5.30 например?

Трябва ли да предвидим да е удобно за деца?

# 266
  • Мнения: 137
Здравейте момичета, за срещата в Търново ще се опитам да дойда.За базара в Мола мисля, че ще мога да се включа за няколко часа.
Хубав ден  Hug

# 267
  • Мнения: 263

 Привет!

 Бройте ме и мен за срещата във ВТ. Като места мога да ви предложа жълтата сладкарничка над П.Евтимий , кафето в х-т Етър, Мустанг. Единствената ми молба е да не е много запушено, че голям зор виждам с тия цигари  Sick
 За продажбите в Мол-а съм голяма мераклийка, но трябва да видим какво ще е мнението на бебка до тогава  tooth Предполагам, че ще приличам на снежна топка. За момента съм много енергична и подвижна, дано и тогава да сме така.
 
 devilkin , възхищавам ти се на таланта!   bouquet Бих желала да ти помгна с материалите поне. Ще можеш ли да дойдеш на търновската среща, за да уточним как бих могла да съм ти полезна?

 Прегръдки на всички и до скоро  Hug

# 268
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
devilkin тъй като вчера ми беше ужасно натоварен и нестигащ денят, не писах нищо за тебе,затова сега ти отговарям, много хубаво е , че имаш толкова много неща,всичко ще се продава, като бройки ще ни трябват колкото може по-вече от всичко предвид това,че ще сме в Търново и в Горна
 Hugза срещичката...кафето горе на х-л Етър ли имаш предвид Мартеничке, може,там има големи маси, аз незнам къде е по- незапушено и затова е хубаво вие да си кажете,има време още ..предлагайте Thinking тази над Патриарха...на мен не ми говори нищо/като не съм запозната много с Търново  Sick/, нещо за ориентир
Аз да си кажа какво ще правя....торби за сурвакари, икебани в/у дървена подложка,тривки /кесийки/ за баня от домашно тъкано платно,шишета с декупаж,играчки за елха от ел.крушки,панделки,ангелчета на клечка и за елха,новогодишни късмети на клечка!Може да ме огрее и друга идея  newsm78
Ще се опитам за срещата дадонеса по едно от нещата за мостра

# 269
  • Мнения: 893
Здравейте, момичета.
На работа съм до 6 часа (на Пишмана), но ако срещата ви продължи по-дълго може и да се отбия. А относно сладкарницата над Патриарх Евтимий хубаво е, но е доста тясно.
Не знам в сладкарница "Неделя" колко е запушено, но там има големи сепарета и не е препълнено с хора, така че си мисля че там също е добро предложение.

Общи условия

Активация на акаунт