ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-3

  • 21 568
  • 354
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 248
Дидка, честит рожден ден!!!
От все сърце ти пожелавам здраве, любов, мир и благоденствие!!! Нека има много късмет и щастие във всичко, което правиш! Весел празник!

# 91
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честит Рожден Ден, Дидика!
От здраве и късмет да не се отървеш!

# 92
  • Мнения: 6 444
Hug Hug HugДидка,честит рожден ден!
Пожелавам ти здраве,късмет,обич!  Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 3 050
Дидка,честит рожден ден!
Нека в живота ти винаги присъстват
хармонията, любовта и здравето!  Hug  Hug  Hug



# 94
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
   bouquet Сърдечно ви благодаря за милите думи и поздрави!
Стократно да ви се връща добротата и уважението,което лъха от поздравите ви   bouquet

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 23:13 от Дидка

# 95
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
В началото на седмица пристигнаха много дрехи от Софийските ни мами в ДБМ-  bouquet половин бус на СПИДИ Mr. Green пренесохме с мъжът ми всичко в църквата "Св.Никола" и два дни сортирвах-за Балван,Страхилово,Г.Сеновец,Г.Г.Тръмбеш,Драганово! Има и три топа плат-за ушиване на чаршафчетата за леглата в Страхилово-имаше желаещи за шиене  newsm78 кои бяха !
 HugДецата от Страхиловският дом заминават на море на 24-ти...ако някой има в по-вече плажна топка,пояс,възглавница,кофички,формички,шапки....може да ми донесе,пък после заедно да им ги занесем
 HugДецата и от Г.Сеновец ще са на море....но не е уточнено като дата и място- но ще ходят!
.........на 13-събота- септември, ще проведем нашата акция за събиране на ученически пособия,хубаво ще е освен на старото място на центъра между двете книжарници , да има хора и на макс-марка например, също и в Търново ,ако проявят интерес ще е супер!Искам да знам кой и къде и от колко до колко часа може ...до края на седмицата трябва да се уточним в общи линии кое как ще е
Следващата седмица трябва да идем до Страхилово-има доста багаж за носене, до Дебелец
 HugПредлагам децата от Първомайци дето събраха 17 лв за сирачета, да закупят с паричките пояси  за плажа, да ги вземем с нас и те сами да им ги занесат

# 96
  • Мнения: 884
Здравейте!
 Върнах се от море-беше прекрасно,мързеливо и сънливо, точно като за мен.
 Имаше ли срещичка, ходихте ли някъде,събраха ли се плажни принадлежности?

# 97
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Блазе ти за мързелуването и почивката-съвсем благородно ти завиждам за възможността  Flutter
Децата/40 деца/ от Страхилово заминават на 24-на море,ще им трябват
   Hug плажни принадлежности
   Hugплажно масло или мляко/5-6 опаковки/
   Hug 20-тина шапки
...аз ще има направя застраховката за морето,днес се обади директорката за потвърди тръгването им,а до сряда ще ми даде окончателният списък! Можем да се видим в четвъртък,ако някоя има нещо в излишък-шапки,плажни надуваеми .....каквото има,а и ще им купим нужното-няма проблеми!Пък и нали децата от Първомайци имат 17лв,ще купя с тях пояси,може в петък да се организираме и да идем до Страхилово да занесем каквото сме събрали и купили,да вземем и 4-те деца от Първомайци,може да идем следобяда,хайде това ще го решим в четвъртъка-17ч на Мама-Мия
За Г.Сеновец все още не са ми казали къде ще ходят,имат няколко възможности и не си избрали, но и това ще стане до няолко дена Mr. Green

# 98
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
.......има и три топа с плат за ушиване на чаршафчета за леглата на Страхиловският дом  newsm78  кой ще шие

# 99
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Аз ще събера из дома има разни лопатки и формички за пясък,имам и 2-3 слънцезащитни кремчета ,ползвани по малко ще се огледа за нещо друго.Децата са от 3 до 7г,нали? Колко са общо тези , които ще ходят на море?

# 100
  • Мнения: 263

 Дидка, я по-добре напиши един примерен списък на нещата, от които се нуждаят децата. Аз намерих плажна топла, раменки и т.н., ами ми се още още нещичко да взема. Как са с банските и плажните кърпи? А и колко човечета са?
 Хубав ден   bouquet

# 101
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 ooooh! ама вие нечетете на ред....ще ви глобявам като се видим със студена биричка  Mr. Green
40 деца от 3 до 7 г,отиват и всичко от сорта на поясчета,плажни топки,наръкавници,лопатки,формички,шапки,кремчета...бански, всичко ще е от полза!

# 102
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Дидка,не ми обръщай внимание ,психясала съм отвсякъде с тази болест на Мартина,ще видя какво мога да събера и ще ти го донеса в четвъртък на сбирката. Embarassed
А биричката не отпада Mr. Green
Шиенето мисля че някаква приятелка на Тиха вода беше предложила newsm78

# 103
  • Мнения: 13
.........на 13-събота- септември, ще проведем нашата акция за събиране на ученически пособия,хубаво ще е освен на старото място на центъра между двете книжарници , да има хора и на макс-марка например, също и в Търново ,ако проявят интерес ще е супер!Искам да знам кой и къде и от колко до колко часа може ...до края на седмицата трябва да се уточним в общи линии кое как ще е
Няма да мога да дойда на среща тази седмица и се надявам да напишете тук каквото решите. Вече знам, че за  13 или някой друг ден, няма значение кой, мога да дойда където кажете /предпочитам в Търново/, за колкото време кажете.
Ако има и други майки от Търново може да се разберем....

# 104
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нека се видим в сряда,утре - в 17ч в пицарията,за да може в четвъртъка да се занесат нещата + доста летни дрехи при мене + дисковете на  abcxyz_vt    bouquet!Днес ми донесоха списъка на децата и персонала заминаващ на Шкорпиловци,отивам да им направя застраховката!
Ани,ако се организирате в Търново за някой ден или за 13-ти ..на удобно място и кажете часовете ....щее супер! Ние ще сме от 10 до 18ч между двете книжарници на центъра-на миналогодишното място+разлепване и разнасяне на брошури по всички складове и книжарници в района с телефони и място за връзка Hug

Общи условия

Активация на акаунт