Бихте ли премълчали?

  • 2 937
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 259
Случвало ми се е....не бих споделила...

# 31
  • Мнения: 2 792
 Проблемът ти не е в това, което би споделила или не с приятеля си/ мъжа си, а в това, че не приемаш себе си и собственото си подсъзнание. Споделено или собственото ти неприемане си остава факт.  Да сънуваш различни сюжетни линии е нормално, да смяташ, че това е форма на изневяра е прекалено и отчайващо от гледна точка на лично приемане. Приеми го като сигнал, че е време да пораснеш и да избягаш от сюжетните линии на сапунените сериали.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 891
На мъж нищо не се казва ! Дори да не е било сън и разбере - отричаш до дупка !  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 259
Моят съвет е - не го споделяй! Дори и да се направи на непукист, ще му стане мнооого неприятно. Вярно е, че на мъж не се казва всичко-от личен опит. Сега си патя, че съм споделила някои мои "болки"(не на сексуална тема, за семейни взаимоотношения). Опитай се да разнообразиш интимните ви взаимоотношения и използвай повече фантазията си.

# 34
 
Проблемът ти не е в това, което би споделила или не с приятеля си/ мъжа си, а в това, че не приемаш себе си и собственото си подсъзнание. Споделено или собственото ти неприемане си остава факт.  Да сънуваш различни сюжетни линии е нормално, да смяташ, че това е форма на изневяра е прекалено и отчайващо от гледна точка на лично приемане. Приеми го като сигнал, че е време да пораснеш и да избягаш от сюжетните линии на сапунените сериали.
Мисля, че си много права Confused Усещам в себе си (само в мислите) засега уклони към "кръшкане" и никак не се харесвам заради това. Убедена съм, че съм незряла, в смисъл на човек, който често се пуска по течението и не проявява достатъчно воля, а си падам и егоист май. С разума си оценявам това като отвратително....

А защо си мислех да споделя - май точно егоистично да натоваря него с моето неудовлетворение Rolling Eyes, защото не знам как сама да се преборя с него... Но няма да го направя, естествено - никаква полза няма да има, а напротив.

Отговорите ви ми помогнаха в случая да погледна трезво и отстрани
Много жени мечтаят за такъв, макар и малко еднообразен брак, а ти май се чудиш как да вкараш малко екшън... Wink
 По принцип наистина е така. Трябва по-често да си го припомням, обаче Naughty

# 35
  • Мнения: 4 434
Разбира се че не бих му разказала за това .Какъв смисъл има ..... Rolling Eyes
Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 125
Полина, радвам се, че си решила да си замълчиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт