устройство за защита от комари

  • 9 170
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
за навън ползваме Аутан Джуниор за цялото семейство- от бабата до малкия, че в парка е ПЪЛНО с гадинки:2gunfire: а в къщи сме с комарници и за сега нямам оплаквания Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Имам подобно устройство. Нямам представа дали действа... т.е, детето ми не е нахапано, но пък и аз още не съм, а по принцип има ли комар, непременно ще съм изядена. Не съм почнала още да пускам машинка в нашата стая, та може и просто да ги няма...

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
От миналата година ползвам устройствата на Чико и съм много доволна. Имам и за в контакта и на батерии. Нася си ги навсякъде с мен. Нито вкъщи, нито на морето сме имали комари. Казаха ми че второто лято може да не работят толкова добре, но за сега гадинки вкъщи нямаме. Предполагам, че може да ми го казват, просто за да си купя нови. Иначе навън го мажа с ролончето на Чико против комари.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Не съм доволна от този на Чико Crossing ArmsПолзвам Райд и нямаме комари!
Като се роди сина ми педиатърката каза,че след като е отворен прозорец или врата не е проблем да се използва!

# 19
  • Мнения: 15
Аз купих от Джъмбо на батерии.Мисля,че са китайски,но все още не съм ги ползвала..
Преди това използвах Райд и не сме имали проблеми!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Аз съм доволна от това на Чико, което е за колички, ултразвуково, на батерия, гони комарите в радиус от 3 метра. Миналата нощ спахме на отворен прозорец и се вмъкнаха няколко гадини. В полу-сън грабнах машинката и я пуснах. След 2 минути ги нямаше!
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3348 - това е устройството. Таткото ходи на палатки преди 2 седмици и го взе. Каза, че предпазва доста, но не 100%, и все пак говорим за гората... до морето... нормално е мисля да не успее да изгони всичките комари!

# 21
  • Мнения: 610
Ползвам Райд в контакта,а нея мажа с Аутан.Резултата е добър. Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Най доброто решение е балдахин  Peace . Така решихме проблема при нас. Имаме много комари. Естествено няма как да ползваме препарати, мажех бебка преди с някакви за бебета специално, но нямамше никакъв ефект  Thinking. Бяхме луднали. Всяка сутрин я намирах с нови поне 5-6 ухапвания. С балдахина си решихме проблема. Само трябва да внимаваш да не се шмугне някой под него, че хапе за 5  Twisted Evil

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ползвам  течният Райд  и съм доволна.
и аз

# 24
  • Мнения: 203
Аз използвам Райт, за един ден на село без никакви устройства целият ми корем беше нахапан, много гадно...а вкъщи сам си доволна от него няма никакви комари, вечер стоим на светната лампа и отворен прозорец...той стой включен под прозореца.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 883
Ползвам на  Чико за количка, което е на батерии и това за контакта и съм доволна

# 26
  • Мнения: 4 784
Всички прозорци, които отваряме са с комарници и почти не се е случвало да имаме комари вкъщи. Освен това, до прозореца си имаме огромен орех, който ни предпазва допълнително. Чувала съм, че листа от орех в стаята, предпазват от комари /нещо в миризмата им ги отблъсквало, незнам дали е вярно/.
Навън ползваме дезодорант Офф за защита от комари за деца и възрастни.

# 27
  • Мнения: 1 715
Аз слагам устройство с ламинирани таблетки в детската стая (по-далече от леглото). Има ефект, защото не намирам ухапвания от комари.
Peace

# 28
  • Мнения: 26
в магазините big shop има едно устройство, което излъчва синя светлина, струва към 13 лева и за сега върши отлична работа.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам на Чико

Общи условия

Активация на акаунт