Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Сърфи, добре дошла!
Прелетях над снимките ти, много се радвам за хубавото ви изкарване. Върна ме в мнооооого младите ми брачни години, когато ни се отвориха 5 дни след преместването от Ирландия в Германия и аз правих от Майорка материал за едно списание. Бяхме точно в Алкудия, мисля че хотелът се казваше Алкудия Мар, обикаляхме по цял ден с колелата /имаше един много красив природен резерват наблизо/, а водата беше прозрачна както при устието на Велека преди мнооооооого години.
Един мил спомен оттам ми е един страшно красив къс варовик - мъжът ми и досега ме бъзика как вместо нормалното съдържание на куфар от Майорка с перлички и евтини стоки мъкнал камъни и книги. Ма то в нашето семейство друго и не се мъкне. Намерих си го на един много закътан плаж, където един цял ден си играх като дете с водорасли и рибки. Ех, разнежих се и натъжих. А имам да проверявам още 10 домашни от по 25 страници. Всеки път в края на семестъра се изприщвам, като знам, че някой пак ще тича на място и ще пише само за обем. Малко като на кандидатстудентските изпити в СУ - родителите първо питаха колко страници си написал.

Сърфи, питейната вода още ли е така смъртоносно хлорирана?

# 16
  • Мнения: 3 521
Сърфи, питейната вода още ли е така смъртоносно хлорирана?

Ахм - къпеш се и се чувстваш като колосан Crazy. Иначе водата си е прозрачна и топла, резервата си е на мястото и всяка неделя градът се задръства от сергиики Laughing
250 страници изсмукано от пръсти в тая жега...брррр.
Започна ли дребното да ти скача по бъбреците?

# 17
  • Мнения: 434
Бляк, аз се къпех на отворена врата на банята, иначе припадах. Не колосана, аз се чувствах като прясно дезинфекцирана тоалетна!

Имаше ли опашка пред ресторанта половин час преди закуска? А белокоси фурии с хеопсови пирамиди в чиниите? А резервирани шезлонги на басейна още в 6 сутринта? Ей, спомени...

Имам само три дни да приключа с 10-те интелектуални напъна, оставила съм си фаворитката от семинара за десерт - абсолютно нахакано хлапе, фен на Санкт Паули, хомосексуална и с мозък като бръснач. Ще стане нещо от нея.

Дребните не започват ли около 20та седмица да скачат? Ако не, да знам да се панирам. Аз още нищо не усещам.

# 18
  • Мнения: 3 521
За опашките - не знам, нито веднъж не отидохме преди 9ч. за закуска, но на два пъти ходих да тичам доста рано и засичах 20тина хавлии накачулени по столовете ooooh! . Хубаво беше, че първата седмица по плажа се мандахерцахме ние и още 20тина човека, втората седмица започнаха ваканциите в ДЕ, долетяха първите немско говорящи руснаци и осраха положението много сполучливо.
За скачането - вторите нали уж по-рано се усещали за това си питам - не се панирай няма да ти се размине боцкането с пръстчета по мехура Mr. Green Wink.
Ааааааааааааа - С-Н-И-М-К-И от рожден ден?! Чакам, не се измъквай по терлици! Crossing Arms И честито на патерица на малката ми6ка.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 15:21 от surfline

# 19
  • Мнения: 230
Здравейте, мами!

Като по чудо и двете деца спат, което е добре, понеже мама вече я няма и малко ни идва нанагорнище, когато и двете правят хор.
Сърфи, значи месо късат, а? Laughing Вие с мата и риен пишете много цветисто  Wink Личи си, ще сте си изкарали страхотно, мноооого завидях.
Аз да ви се оплача - отхвърлиха ни искането за презиме на Маги. Стигнахме до Senatsverwaltung, но ни отказаха. Лошото е, че са решили да "коригират" и презимето на Мишо, тоест да му го отнемат. Ще стане много гадно, понеже той вече е регистриран с презиме в БГ и ще трябва да се сменят сигурно и там документи. С мъжа ми умуваме дали да не стигнем до съд. Служителката, която трябва да регистрира името, му е казала, че ще се радва, ако стигнем до съд, понеже щяло най-после да се изясни дали е правилно да се вписва презиме или не. Та толкова по въпроса какви филми гледат в Standesamt Pankow...

# 20
  • Мнения: 293
Momi4eta tuk sum 4eta vi, ama ot tolkova dokumenti i registracii ne ni ostava vreme da prokarame internet na moq laptop (nadqvam se dnes da go napravim), surfi  s priezdom  Hug (kakto kazva ruskata 4ast ot men), na vsi4ki praznuva6ti koito sum propusnala edno nazdrave ot men     Drunk Dezitka kude si du6a, v4era minahme prez Dusseldorf ama mnogo za kratko, sledva6tiq put 6te se obadq!
Maira  da ste jivi i zdravi samo radosti vi pojelavam!  Hug Hug Hug za vsi4ki, nadqvam se da se zavarna tezi dni!

# 21
  • Мнения: 434
Ааааааааааааа - С-Н-И-М-К-И от рожден ден?! Чакам, не се измъквай по терлици! Crossing Arms

Чакай първо да се роди де! На 05 юли е, още четири дни ще изтърпиш!

# 22
  • Мнения: 3 521
Аха, тогава си променям честитката на весело изкарване.

Siiu, благодаря. Как са първите впечатления от живота на север? Коя част ти е руска?

Приятелче, имах един колега от Видин, който обясняваше, че и при тях гадинките като кацнат на оградата и ги лаело кучето. Смеех се доста време, но сега май схванах какво е имал предвид Whistling. Имаше и някакви огромни бръмбари - рогач май се казват - колкото пилешка кълка ooooh!.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 15:36 от surfline

# 23
  • Мнения: 911
Прелест и красота гледам аz.
Имахме КОШМАРЕН полет на връщане с два часа zакъснение, от които единия прекарахме чакайки на опашката zа чек ин (с Малик), а другия качени в zатвореновратия, zадушен, гореш, тесен, смрадлив самолет (с някакво побесняло подобие на Малик). И иzпуснахме мача, раzбира се. То и zатова не бихме, щото Йоги беz мен не може. Ама кво да праиш, чух, че испанците са си zаслужили победата.
Мистьо ма, шес не ми трябва иzобщо, аz да съм иzдържала, пък другото ми е мноу все тая. Септември ще пием бира я в Саарбрюкен, я в Страсбург, което ме подсеща да ви информирам, че от август окончателно се връщаме в Германия.

# 24
  • Мнения: 11 315
Да ни ривети, че не е имало репортаж от нашия денден - моля. Бясна съм, щото не ми уважиха детето, тъй като се мести в друго училище #Crazy
Дойде само най-добрата и приятелка.

Серди, друг път намествайте полетите да са по-рано! hahaha

# 25
  • Мнения: 434
Серди, изпуснах ви нишките - откъде докъде летяхте, че закъсняхте? Гледах аз, че Йоги те зовеше мълчаливо от малкия екран, мернах и на джобчето дискретно извезано "Серди", но и как да знае, че маскотхена му се поти в самолета. На испанска конспирация мирише.
Гледам, че и М.Б. е с нов имидж. Снимката от комсомолската му книжка ли е?

# 26
  • Мнения: 1 584
Сърфи, питейната вода още ли е така смъртоносно хлорирана?

Ахм - къпеш се и се чувстваш като колосан Crazy.

А в Кения - осолен. Като паднал в буркан с туршия Mr. Green

Сърфи, Ясмин приема бебето страхотно - направо не вярвам. Аз очаквах ревности, драми ...Слава богу засега няма такива неща. То и бебето не й се бърка много в живота засега де - само яде и после спи. Докато и сменям папмерса - Ясмин седи до мен и само вика - Оля-ля-ла Mr. Green - констатира колко се е оакала Mr. Green Виж обаче кърменето има и едно предимство - седиш спокойно и си учиш детето да реди пъзели - така в петъка за 1 ден Ясмин се научи да си реди нейния, вече като за големи пъзел от 15 части Crazy Crazy

# 27
  • Мнения: 293
sirfi maika mi e 4ista ruskinq, ta az sum na polovina s ruska kruv

# 28
  • Мнения: 2 907
Серди, изпуснах ви нишките - откъде докъде летяхте, че закъсняхте? Гледах аз, че Йоги те зовеше мълчаливо от малкия екран, мернах и на джобчето дискретно извезано "Серди", но и как да знае, че маскотхена му се поти в самолета. На испанска конспирация мирише.
Гледам, че и М.Б. е с нов имидж. Снимката от комсомолската му книжка ли е?

Мишко, напиках се, спри да пишеш такива смешни неща, моля те  Laughing Laughing Laughing

Такааа. Серди, спомням си как оптимистично тръгнахте за Българията, какво местене беше, какво чудо. И сега викаш, че се завръщате. Една година изкарахте ли?
За бирата, нямаш проблеми  Wink

Вечке, много е сладка малката, да ти е жива из драва!

Аха, Сиу била фифти/фифти, затова е такава руса значи  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 178
Много честитки zа Мирел, да намери много приятели и добри учители в новото училище  Heart Eyes

Сърфи ти да не си ходила на курс по фотография  Wink много ми харесаха две снимки на симона, в гръб на плажа и в поzата на мислител под едно дърво.

Сърфи, питейната вода още ли е така смъртоносно хлорирана?

Ахм - къпеш се и се чувстваш като колосан Crazy.


А в Кения - осолен. Като паднал в буркан с туршия Mr. Green


и в Гърция солен, но по_скоро като осолна скумрия.
Майра тя ревността идва обикновенно по_късно, дано вас да ви подмине Hug
Кажете ми моля с кои кратки думички немските деца съобщават, че имат голяма и малка нужда?
Днес направих неуспешен опит да zаведа малкия на zабавачница, не успях да влеzна вкъщи и ми се обадиха, че плаче неутешимо. Отивам той реве като прегракнало магаренце и рита една вратичка, не поzволява на никой да се доближи до него дори и на брат си Sad

Общи условия

Активация на акаунт