Отговори
# 60
  • Мнения: 7 605
станахме пирамида  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 584
Татянка, много сте сладки и двете Heart Eyes

Ясмин казва аки и пиш за тоалетната. Ама е голям цирк. След като почна да ходи на голямата тоалетна със седалка, после се съсети пак за гърнето и сега слага седалката върху гърнето ooooh!

Иначе за говоренето - не знам дали защото си попорасна вече, ама откакто съм по майчинство има доста голям напредък. Повтаря повече каквото чуе (без да я карам) и всеки ден има доста нови думи. Вчера сътвори и най-дългото си досега изречение - "Мама, ей там tun пумпал"  Crazy Crazy Crazy Иначе има още няколко такива бисери - още/noch - на български е ньоще Rolling Eyes А сол незнайно защо е ньол Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3 880

Kой има още излишни покани? Искам и аз Simple Smile

# 63
  • Мнения: 11 316

Kой има още излишни покани? Искам и аз Simple Smile
Дай мейл де!

# 64
  • Мнения: 3 880

Kой има още излишни покани? Искам и аз Simple Smile
Дай мейл де!
Мерси Hug
И аз съм в пирамидата Laughing
после ще разглеждам обаче какво предлагат...

# 65
  • Мнения: 7 605
Големи фараонки станахме  Laughing Работите на Мила са сладки, но аz то4а zъби zа аукциона на 667  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 636
А беz да съм регестрирана може ли да раzгледам. Моите имат ве,е 2 гардероба и не ми трябва ниЩо,но zнам ли?  newsm78
Ядосвам се как може на деца от 1.клас да дават толкова сложни zадачи. До сега мислих и си прелиствах книгите с формули по математика,да видя,дали има някоя формулка,с която да се ре6ава това чудо по_бърzо,но не открих ниЩо,и останалите като ги сравнявах има6е една,която ми пасва6е на няколко други,но не на всички. Май на6ите деца професори Ще стават  Thinking И таблицата едно времемисля я учихме в 4.клас,сега е във 2.  ooooh!

# 67
  • Мнения: 3 880
Чико, недей така, и ние учихме таблицата във втори клас Simple Smile Вие в Плевен да не сте били по друга програма Wink
Я пусни задачата тук да си изпробваме и ние възможностите Laughing

# 68
  • Мнения: 11 316
Чико, вие още ли се учите? #Crazy
Едвам дочаках да свърши тая учебна година.  Tired
Аз не помня да са имали супер сложни задачи в първи клас.
Таблицата си я учехме по мои спомени също във втори клас.

# 69
  • Мнения: 1 584
Чико, вие още ли се учите? #Crazy

при нас са чак до края на юли. големи разлики във ваканциите..ама иначе представям си какво ще е по пътищата ooooh!

# 70
  • Мнения: 7 605
Тук от 1.8. са пак на даскалото  Tired И на тях не йм е лесно, в тия жеги.... Аz като бях у4ени4ка, поне имахме хитzфрай след 3тия 4ас ако в 10 4аса беШе ве4е над 25°.

# 71
  • Мнения: 1 636
Татяна,хитцефрай го има,вчера и днес бе6е такъв и Марти се върна по_рано.
Бибе,бас не ловя,но съм почети сигурна,че бе6е в 4.клас таблицата  newsm78 Ще трябва да питам в БГ,като се върна.
Ето тук като видите как е ре6ено първото намерете на другите липсваЩите числа. То не е сложно,но колко време отнема да сметне6 всички комбинации до 10 така,че и другите 2 zадачи да пасват. На вас може да ви се струва лесно,но да не zабравяме,че са деца по на 7 год.,до миналата год.в градината.
Вечи,до 1.08 са на училиЩе,иначе Щахме да чакаме и всички zаедно оЩе сега да си ходим на БГ. ОЩе 5 вохенендета  Whistling Но сигурно малко след началото на на6ата ваканция Ще zапочне при вас учебната год,а?  newsm78

# 72
  • Мнения: 11 316
.
Вечи,до 1.08 са на училиЩе,иначе Щахме да чакаме и всички zаедно оЩе сега да си ходим на БГ. ОЩе 5 вохенендета  Whistling Но сигурно малко след началото на на6ата ваканция Ще zапочне при вас учебната год,а?  newsm78
Да, нашите почват на 11.08. ooooh!
Само 6 седмици е тая тъпа ваканция. Аз съм бясна, защото днес разбрах, че не мога да пратя децата сами да летят, щото Хамбург интернационал нямали флугбеглайтери от Саарбрюкен.  Crazy  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 7 605
Кате, ами с Кондор? Те нали летят от Зарбрюкен или бъркам?  newsm78

Тук в Хесен май няма ве4е хитцефрай  Tired

# 74
  • Мнения: 11 316
Кате, ами с Кондор? Те нали летят от Зарбрюкен или бъркам?  newsm78

Тук в Хесен май няма ве4е хитцефрай  Tired
Мисля, че Кондор летят до Варна, а там въобще не ме устройва и заради часовете на кацане и заради разстоянието.

Общи условия

Активация на акаунт