СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 974
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 30
Ох, момичета, тези дни съм каталала.Подготвихме терасата на спалнята, че нали ще поръчваме дограма и за нея, и бебо ще спи при нас. Свекър ми беше тук, но все едно той беше бременния.Не че не отхвърлиха доста работа с мъжа ми, но вместо с мен, аз се съобразявах с него и съм като парцал.Затова ще ви чета по-късно.  И като капак на всичко, казва на мъжа ми - "Тя майка ти си пусна отпуска от 10 септември за да дойде тука." Щях да падна.Сега чакам мъжа ми да се върне от автогарата че отиде да го изпраща и да си поговорим по повод пристигането на майка му от 10. Оле ще се побъркам- какво да правя, момичета!  smile3511

# 271
  • Мнения: 2 658
Момичета,стискам палци  всички да сте добре  Praynig .

# 272
  • София/Русе
  • Мнения: 83
И аз стискам палци  всички да сме добре ! ПАТЕ, Иринка, Мерлинка да се оправите бързо !!!

# 273
  • Мнения: 21
Милички стискам палци всичко да е оки, с всички  Praynig дано се разминат при пате сега нещата  Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 372
какво правите бе момичета  Cry сигурно не се пазим достатъчно  Rolling Eyes бързо се оправяйте  Praynig и аз се стреснах така като чета, а и не ги разпознавам кои са нормални и кои не  Rolling Eyes а ми се струва, че са начесто  Sad обещавам в понеделник и аз да ида на лекар. моят /следящият ме/ ми изписа рецепта по телефона #Cussing out

Оле ще се побъркам- какво да правя, момичета!  smile3511

а моятя свекърва директно ми съобщи, че от 15,09, се пенсионира и идва да помага  #2gunfire БЪДИ ТВЪРДА И КАТЕГОРИЧНА!!!! или ще си патиш  Naughty така я отрязах, че не смее да шукне вече! хич да не ти пука! важно е твоето спокойствие и ти решаваш кой ще ти помага! С ТЕБ СЪМ!

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 22:28 от adicted

# 275
  • Мнения: 66
Аз смятам да уведомя моята свекърва, че нейната помощ е добре дошла някой и друг уикенд, или някоя и друга вечер, или най-вече идното лято когато ще се върна на работа, а не сега септември месец - и да си прави сметката. Няма смисъл по сто човека да се натрупваме по едно и също време.....защото иначе ще има невинни жертви Crazy

# 276
  • София/Русе
  • Мнения: 83
да, аз също смятам, че спокойствието на бременната и след това на майката и бебето са най-важни в случая и не би трябвало да има обидени, това са глупости, който има нужда от помощ ще я потърси, да се натрапва някой е тъпо. ами да Simple Smile

# 277
  • Мнения: 571
И моята си прави планове да се пенсионира и "баба да си гледа бебето" ooooh!Да ама нещо без кръчмар си ги прави тея планове!!Иначе мама ще помага в началото-тя милата няма търпение да се роди малката и да си я гушка и мачка Rolling EyesА днес видимо притеснена ме пита "Мише ти знаеше ли че на бебетата не им пада пъпа а трябва да се внимава като се къпе и да се стяга с някакво конче и да се маже със спирт?" #CrazyАма така невинно ме попита и така се разсмях!!!Ами тя милата не се е грижела за пъпове!И на двете и деца в болницата са паднали!!Тя от де да знае LaughingЕ май аз ще и помагам да гледа бебето не тя на мен!!Но поне няма да досажда като свеки!!! #Cussing out
Гледах Емилия/чалга певачка/ в Горещо!!Спряла да кърми защото "той беше много лакум и не ми стигаше кърмата" ooooh!Е такова оправдание направо не бях чувала!И после "Еми аз ако кърмех нямаше да мога да СЕ ГРИЖА ЗА СЕБЕ СИ И ДА ВЛЯЗА ВЪВ ФОРМА"Демек ей я на причината да спре да кърми!!Иначе бебето беше толкова сладичко!!!И нямало колики!!!Халал да и е тогава и аз искам бебе без колики!!!Ама няма да ме огрее сигурно!! Naughty
Айде утре най-късно чакам мамите дето ни притесняват на отчет защото иначе ще има тупа лупа!!

# 278
  • Мнения: X
Стискам палци всичко да е наред! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover   Мисля ви и аз, оправяйте се!  Hug 

Мама Detelina ми писа да я включа в списъка- терминът й е на 8.09, но не ми е писала пола и дали й е първо детенце. Добре дошла, очакваме я да се включи по-активно в писането тук!   Simple Smile

# 279
  • Мнения: 2 658
Аz само да подсетя,че на предната или попредната страница Ирина беше написала предложение zа zаглавие.Ако можеш,димчо и него да добавиш на първа страница при другите.Така де,да не го zагубим,че скоро темата ща свърши..  Wink
Лека  Hug

# 280
  • Мнения: X
Аха, намерих го- на 9-та страница беше, не го бях забелязала.  Heart Eyes
Добавено е!  Peace

# 281
  • Мнения: 122
Здравейте. Надявам се всичко да е наред с всички мами и бебчета.  Praynig Hug

# 282
  • Мнения: 79
Добро, ама много добро утро бременелки!
Денят изглежда хубав остава само Мерилинката и Иринката да ни зарадват, че тревогите са били фалшиви Hug.
Моля се и аз за Пате да се оправи бързо и да излезе скоро читава от болницата Praynig!
meri_p, благодаря ти за грижата мила Heart Eyes, аз съм о'к!
Вчера ядох салатка на обяд и не я..."върнах" и се чувствам победител щото не ми се ще да се разделям с всички киселички плодове и зеленчуци.
Та преборих бебо Party.
Вчера пак бяхме на нашия басейн и аз цял ден си лежах на един страхотен шезлонг, май ги има в Кауфланд, та съм решила да си купим, че е от тези дето краката са над корема и много ми помага с оросяването и чудесно си починах.
Имайте хубав ден днес момичета и Бог да ви пази Praynig!

# 283
  • Мнения: 57
Здравейте момичета Grinning
Дано днес Мерлинката и Иринка да пишат как са Praynig
Стискам палци и на Пате бързо да излиза от болницата Peace
Мариам браво че се оправяш Simple Smile
Лек ден на всички милички Hug Hug Hug Hug

# 284
  • Мнения: 2 123
Добрютро и от мен.
Контракциите
ми поминават като лежа, което ме успокоява. Но другите момичета, особено тези, които чакаме от 2 дни... те ме треможат.
За свекървите и въобще за бабината помощ - още преди да родя обясних, че няма нужда никой да ми помага. Мъжът ми си взе 2 седмици отпуска и така спокойно си опознахме бебенцето заедно. Съветът ми е ако се чувствате ок наистина сами да си опознаете детето и сами да намерите начина, по който да се грижите за него, защото ако "баба дойде да ви учи", то винаги тя ще е по-знаещата и ще се налага. Да не говорим, че тяхното разбиране за хранене по часовник, даване на вода и дъхранване, "защото бебето плаче и явно кърмата не достига" са супер ретро и вредни. Започнахме да оставяме Спаси за по 1 нощ след първата му годинка. Слава богу и майка ми, и свекърва ми са прекрасни  - не са се натрапвали, а сега, когато имам нужда много ми помагат уикендите.
Мириям, поздрави за победата. Много се радвам, че си отпочинала добре вчера. И аз днес ще гледам да те последвам.
Мирка, и аз я гледах Емилия Rolling Eyes То си личи, че майчинството не я влече  грам, ама карай... Реплики от типа "Не минах на диета веднага защото трябваше още по-рано да спра да го кърмя" - а тя го е кърмила общо 20 дни или пък "Не му говоря, не му пея, не го лигавя - просто не съм от тези майки, не мога така..."   Shocked


Абе мацки никакъв апетит нямам... кажете нещо вкусно за ядене, че нямам идея вече какво да си готвя, какво да хапвам...

Общи условия

Активация на акаунт