някой друг ползва ли beta3 sbelt?

  • 3 655
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
Купих си първата опаковка и я изпих, съчетана с билков чай за отслабване от Билкова на Шишман и лек хранителен режим и тренировки веднъж седмично. За 10 дена 2 кила си заминаха трайно макар че се наплюсках с банички тия дни. Споделете ако го пиете колко често спортувате, нали е с Л-карнитин и дали пазите диета, какъв е ефекта?

az veche niakolko pati pisah za moya opit s beta3 sbelt. lichno az sam dovolna. mai shte tryabva da restartiram y shte prodalja da pisha na kirilitza.

# 16
  • Мнения: 1 531
Добро утро Hug
Аз повече от полвин година го ползвах,ефекта при мен беше че пишках много,но кила незнам дали съм свалила тогава бях на режимите на ИПОКРАТИС и той ми го препоръча плус различните режими разбира се негови.
Това хранителна добавка,но не трбява да се ползва дълго врме защото вреди на сърцето.

аз я ползувам повече от година вече. не вреди на сърцето. всичко си е ок. има хора, които ще ти кажат подобно нещо, но синефринът, който съдържа няма страничните ефекти на епинефрина, а е негов растителен аналог, който избирателно активира бета3 рецепторите по повърхността на мастните клетки.  така в тях се активира обмяната и те се саморазграждат.

# 17
  • Мнения: 1 531
Tетка, това със сърцето... не ми харесва. Ипократис ли го каза? Дай повече инфо.
Аз го пия вече няколко дни. Успоредно с това съм на 90-дневната диета. Мисля тези дни да пробвам и Carboslim. За тази добавка знам от друга съфорумка, която го пие от доста време и има страхотни резултати. Но не е споменавала за проблеми със сърцето.  newsm78
При мен резултатът е - 1.5 кг за последните 2 дни. Не знам дали от Белт или от диетата!  Laughing

няма проблеми със сърцето. тази добавка не съдържа епинефрин, който прави тези проблеми. не бива да се бъркат нещата.

# 18
  • Мнения: 322
Дано прекалено използване на Л-карнитин  вреди за тази съставка с тава въпрос трябва организма да почива,иначе от другите съставки наистина няма никакъв проблем.
Поне нашият доктор така каза все пак му вярвам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт