Поредно разочарование от форум"Тракия"-гр. Пловдив.

  • 12 870
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Но й пука за заплатата, нали?
А и във форума има камери, защо потребителката, пуснала темата, не е проверила на записите? Ако е влизал някой в магазина, щеше да види. Защо не е отишла? По-лесно й е да пуска теми и да напада без доказателства.

# 16
  • Мнения: 116
И продавачката ще рискува да намали репутацията на магазина, а от там и заплатата си, защото повечето са и на %, за 1 очила? Хайде, стига вече Stop Tired!
Не искам така да вземам страна по този въпрос с изчезналите очила, но мнението ми за повечето продавачи в такива магазини е, че изобщо не им пука за репутацията на магазина, за това какво ще си помисли клиента, ще се върне ли, ако не е обслужен както си му е реда и тн  Naughty (освен ако не са собствениците на въпросния магазин, но и на такива съм попадала)
А пък и ако са хубави очилата, сигурно струват повече от нейната заплата  Whistling
Нямаме качество на обслужване все още (надявам се това да се промени в скоро време), защото на повечето места незнаят как да ти вземат парите и това е факт  Peace

# 17
  • Мнения: X
Понеже живея в квартала с въпросния "форум Тракия", посещавала съм въпросния магазин и съм била обслужвана от въпросната продавачка, ми е много обидно първо от заглавието на темата, второ- от произволните квалификации и недоказаните обвинения.
Жената не ми е даже позната, с цялото си уважение към авторката на темата и състоянието и- Форумът е малък остров на "цивилизацията" в иначе противния ни квартал: чист, уреден, климатизиран и с нормални магазини...Място,където майките от квартала водят децата си в жегите. Където има прилични /рядкост за Тракия/ заведения и страхотна книжарница.
От 10-те пъти,когато съм зяпала обувки във въпросния магазин, сигурно съм купила само един, но винаги са се отнасяли любезно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
Взела или не факт е, че не си върши работата въпросната продавачка. Когато влезе клиент, то този трябва да бъде обслужен, да му се обърне внимание, и не на последно място да се наблюдават действията на клиента - има все пак и недобросъвестни граждани.
На първо място идеята с камерите е добра, на второ - просто е трябвало да се обадиш на полицията, тя щеше да дойде и има право да обискира продавачката и вещите и. На времето ми откраднаха телефонът, знаех в кого е, но вместо да повикам полиция взех, че отидох на крак да подам жалба. Е инспекторът ми каза, ако си поне 60 процента сигурна къде ти е откраднатата вещ, звъниш на полицията, тя идва на място и оправя работата, ако си сгрешила - кофти ще се червиш и ще търсиш начин да се извиниш.
Няма нищо толкова досадно да върнеш нещо забравено, да помогнеш да бъде намерено - бъдете все пак  поне малко човечни, а не изнервени, намусени и конфликтни личности.

Като заключение ще кажа на авторката, че и съчувствам и има пълното право да се сърди на продавачката - независимо дали е крадла (което най-вероятно е точно така) или просто не си върши работата. Искай да говориш с управителя - обясни му, разкажи му за отношение за начин на работа - нека той прецени дали това момиче има място в неговия магазин.

Не се ядосвай за очилата (лесно е да се каже отстрани на бременна с луднали хормони) Peace

# 19
Сигурна съм,че ги е взела продавачката.Била съм в този магазин и не съм очарована от обслужването,както и на други магазини във въпросният търговски център

# 20
  • София
  • Мнения: 8 283
Не съм от Пловдив, но се зачудих що за форум те е разочаровал та изчетох...

Виж сега никой, не ти е виновен, че си спала, а да обвиняваш някой друг за своята разсеяност думи нямам. Тя или някой клиент да ги е взела все тая ти си без очила. Проверила си - няма, ги сършен е въпроса, тя не ти ги свалила от носа, за да си ги прибере.
И какво щеше да стане, ако полицията беше дошла и очилата не бяха в нея? Някаво извинение, компенсация щеше ли да има за продавачката?

Следващия път като ти се случи пусни тема "Каква съм заспала...", а не "...Не ходете там, ще ви обслущи крадла, не ми намери и върна загубените от мен очила"

Изпаднах в сходна ситуация вчера:" Защо не прибра водния пистолета на дъщеря ми?... аз видях, че твоето си играе и му го оставих" #Crazy, ами аз от къде да знам кое на кого е, (та да бдя и над чуждите вещи) като не са ми казали "Тя си играе, ще й го оставя... моля те, прибери го после!" ... че и виновна бях, че големи деца са го счупили.

# 21
  • Мнения: 30
Ооооооооо, нима ти никога не си забравяла??? Чакай да те светна малко- забравянето е важна функция на паметта. Когато се говори за паметта, се говори и за забравяне, защото НИКОЙ не помни всичко. Мислим за толкова неща!.Но явно това за теб не се отнася.
И моля ви, казах, че приключвам по въпроса, така че не пишете повече. Явно някои хора са го взели доста лично. Защо ли???

# 22
  • Мнения: 5 173
Бременността и хормоните не ти дават право да говориш с такъв тон, а също и да намекваш каквото и да било!

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Абе вие луда я направихте,че хормоните й били такива-онакива,че била блейка,че незнам си кво ooooh!Пък сега го заиграхте ощипани,че ви намеквала.Хайде холан  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 8 283
Напротив забравяла съм не един път.... пословична съм с разсеяноста си, но това си е мой проблем, не обвинявам другите....
Губила съм телефон, протмоне, пълно с документи.... съответно проверявам, търся и като не намеря, блокирам карти, ходя в полицията  Точно "защото НИКОЙ не помни всичко" не бива да се обвинява.
А и защото съм губила в магазини, ако са ми го намерили са ми го връщали. Аз също съм намирала чужди неща в магазин, и съм ги давала на продавача.
Единия случай телафона ми го намерили деца (тийн) в кафето, в което ходим и понеже видяли, с кой съм седяла го дали на тях.
Втовирия път телефона бях уверена, че загубен в магазин (в един от двата последно посетени от мен, хората не занеха нищо съответно, не обвиних никой), докато съм плащала, и след ред сълзи, ред сополи за изгубената нова играчка, се оказа в колата на мъж ми.

Достатъчно ли се обосновах?

# 25
  • Мнения: 30
О, да обоснова се предостатъчно. ТИ пусни тема"Каква съм заспала". Повече ти отива. За разлика от теб аз не ги загубих някъде и да ги търся къде са.  Аз знам точно къде ги оставих и казах на жената, че не може да не ги е виждала, защото бяха до "носа и".

# 26
  • Мнения: 702
Не съм от Пловдив, но се зачудих що за форум те е разочаровал та изчетох...

Виж сега никой, не ти е виновен, че си спала, а да обвиняваш някой друг за своята разсеяност думи нямам. Тя или някой клиент да ги е взела все тая ти си без очила. Проверила си - няма, ги сършен е въпроса, тя не ти ги свалила от носа, за да си ги прибере.
И какво щеше да стане, ако полицията беше дошла и очилата не бяха в нея? Някаво извинение, компенсация щеше ли да има за продавачката?

Следващия път като ти се случи пусни тема "Каква съм заспала...", а не "...Не ходете там, ще ви обслущи крадла, не ми намери и върна загубените от мен очила"

Изпаднах в сходна ситуация вчера:" Защо не прибра водния пистолета на дъщеря ми?... аз видях, че твоето си играе и му го оставих" #Crazy, ами аз от къде да знам кое на кого е, (та да бдя и над чуждите вещи) като не са ми казали "Тя си играе, ще й го оставя... моля те, прибери го после!" ... че и виновна бях, че големи деца са го счупили.
Ауу колко си груба,не мисля,че имаш право да казваш кой е заспал и кой не,на всеки може да се случи,както ти вече си написала на теб също,явно и ти влизаш в тази категория на ЗАСПАЛИТЕ,а и ти би трябвало много добре да знаеш(виждам по подписа ти че имаш две),че с малко дете не винаги можеш да мислиш за всичко,и покрай грижите за детето,майките много често се разсейваме!
За пореден път казвам,че съм абсолютно убедена,че продавачката ги е свила,за последен път пиша в тази тема,защото разбрах,че не само в тази тема,а и във всички във форума,има хора които си нямат друга работа,а чакат само някой да напише нещо което не им е по вкуса,за да се нахвърлят върху него!

# 27
  • Мнения: 30
И аз за последен път пиша, за да отговоря на въпроса за камерите. Има камери, които следят само коридорите, но не и вътре в магазините. Поне това ми отговори охраната.
Благодаря на всички, които разбраха какво съм искала да кажа. Най-вече на mama galka23, с която съм напълно съгласна.
Приключвам по въпроса.
СЛАГАМ ТОЧКА.НАИСТИНА.

# 28
  • Германия
  • Мнения: 10
случайно знам за кой магазин става въпрос.Не знам дали жената си е забравила или не там очилата,но аз лично съм възмутена от самата продавачка.Много ми е неприятно да пазарувам там,дори не влизам да оглеждам.Ние все още нямаме култура на обслужване.Все едно се намирам на битак

# 29
  • Мнения: 449
Съжалявам, че и тук за пореден път се е разразил спор.
Не знам дали е правилно да се пускат теми с обвинения срещу хора, които не могат да се защитят  Thinking Сигурно не.
От друга страна вероятността точно продавачката да е свила очилата никак не е малка  Thinking Случвало ми се е нещо много подобно, с тази разлика, че аз познавах тази жена. И до днес си мисля, че тя ме излъга и точно тя ми сви очилата, пак слънчеви, пак скъпи. Нямам доказателства, ама и до днес като се сетя леко ме е яд и ми е обидно, а минаха 5-6 години  Rolling Eyes
Така че може би трябва просто да проявим разбиране към афекта на бъдещото майче и да й кажем, че съжаляваме за случилото се. Но каквото и да си загубила не забравяй, че детето в теб вече е най-важно и ти трябва да го пазиш от такива емоции  Heart Eyes Предстои ти най-важното нещо на света, мисли затова и приемай другите неща малко по-леко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт