подсилване на имунитета преди ясла

  • 4 761
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз съм се засилила да вземам този сироп.
Ваче го беше давала на нейната девойка. Беше доволна. Затова взех рекламни материали и ходих с тях при нашата педиатърка. Оказа се, че и друго дете го е пило и имало ефект.
да, точно този сироп давах на моя син 1 месец преди да тръгне на ясла. Нито веднъж не ми е боледувал от март до ден днешен! Цената му е към 50лв

Малее.... #Crazy За колко време поне стига?  newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за 1 месец, но си заслужава...в нашата аптека беше 46лв...абе нещо такова. Наистина си заслужава

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Бронховаксом:10 дни прием,20 почивка и така 3 поредни месеца!6 месеца почивка и отново!Това дадох на моя син като тръгна на ясла,дотогава всеки месец бяхме сополиви ,с ангини и т.н.Давала съм Есберитокс и всекакви там витамини(сиропи и бонбонки)......е само тоя Бронховаксом ни оправи!За 3 год.на работа съм излизала в болнични 3 пъти за по 3 дни!Прави си изводите сама.Бъдете здрави и успешно тръгване на ясла на есен! newsm10

# 18
  • Мнения: 4 458
Преди да започнеме градина (ясла де) ми препоръчаха Есберитокс но не видях особен ефект.

Сега вече съм на водорасли и за нищо на света не ги сменям. Препоръчвам ги на всеки! Хем са натурални, хем полезни, хем и лекуват като се наложи.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Нищо специално не съм правила/изключвам противогрипните ваксини които ползваме всички у дома/. Все пак си пращам детето на ясла а не в инфекциозно отделение.
За времето в яслата от 2 до 3г се разболя 3 пъти, считам го напълно за в реда на нещата. През следващата една година, от м. май04 до тази сутрин не се е разболявала. Бях разочарована, че не изкара варицелата която имаха в групата миналия месец.
Имам едно шише изкуствени витамини Мултисаностол, давах 1-2 пъти в месеца през зимата когато с дни не ядеше плодове. За сметка на това почти всеки ден яде сладолед/и през зимата/, мляко и сок пие студени от хладилника от малка. Обличам я максимално леко...Засега тази рецепта действа. А, и докато е на плажа е постоянно във водата, ръцете и краката и се 'сбабичасват'...

Общи условия

Активация на акаунт