Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 918
  • 308
  •   1
Отговори
# 225
  • Ispania
  • Мнения: 4 487


Вал, става, що да не става? Laughing За моя office не съм плащала, и всичко си е о.к. Wink
Все пак си е въпрос на личен избор. Hug

Ма как ли4ен избор "бе" дуШа Joy,ми не ми дава да си го инсталирам newsm78,казва ми,4е ми трябва някакьв друг windows да имам иснталиран и тогава 4ак можело да си инсталирам word.

Та зна4и да ви се похваля Laughing,Моята диета запо4на от в4ера Flutter.След обяд изядох 3 сварени яйца сьс сос(видях рецептата от темата) и за ве4еря мислех неЩо друго.Излезнах да купя няколко неЩо и ..................... Shockedвидях дИУнерите ,и............бре Ще кажеШ ,4е сьм бременна newsm78,като ми се приядеДИУнер newsm78...ами изядох един Confused.Оба4е да и кажа ,това не ми се е слувало на мен Crossing Arms.МИ аз дИУнер не сьм яла от 6_7 месеца сигурно Thinking.
Хайде отивам пак да варя яйца Laughing.
Да ви питам(отново Laughing)какво закусвате като сте на диета?4е на мен саМО яйца ми идват на ум newsm78?.

# 226
  • Мнения: 1 271
Валче, в скоро време ще трябва да смениш яйцата с нещо друго, щото в противен случай ще почнеш да кудкудякаш  Joy

# 227
  • Мнения: 1 248
Вал ти на Виста ли си? newsm78 Ако да, ето този Office пише, че става. Wink

http://www.DMCA-removal-from-Google/download.php/134572/Microsof … 20Edition.torrent

Все още има проблеми с набавяне на програми за Виста, факт. Rolling Eyes

А за диетата, и аз имам проблеми със закуската, много момичета закусват трици с кисело мляко, ето тук има една, две закуски, които аз още не съм успяла да приготвя успешно, но продължавам. Hug
Ето виж тук и тук

# 228
  • Мнения: 1 271
тони, аз благодаря за рецептите, нали могат да се правят и с обикновенни продукти?

# 229
  • Мнения: 1 156
Здравейте моми4ета.
Абе Гери, за6то им се връзва6 на тези аготадите. Аз 3 месеца слу6ах за операцията на моята 6ефка,  а когато ми се поду окото ми се подигра. . А относно оплакванията и аз съм от ко64етата за ду6евни отпадъци  от махмурлука на 6ефа до лубовните неуспехи на сина им  все на мен ми ги разправят. И 4естно казано и аз понякога имам такава кре6тята нужда да се опла4а на някого , ама нема. Ей за тва ми е голям кеф да мятам крайници и да раздавам ритници в залата.
Моми4ета аз да споделя, заела съм се да правя не6то свръх нетипи4но за мен. Правя сладки6. Моля ви, стискайте палци да се полу4и, 4е аман от изгорели тави и изхвърлени сладки6и. Мъжа ми милия уж вси4ко яде, ама с последния се озори...
Ох дано да стане поне тоя път,4е от себе си ме е срам ве4е.
Айде 4ао и приятен уикенд.

# 230
  • Мнения: 1 156
На моми4етата на диета успех и браво на успелите. Аз сум духом с вас, знам 4е можете.

# 231
  • Мнения: 1 248
geripetrowa, успех със сладкиша Praynig А ако не стане, знам, че Силраи ще ти помогне. Wink

Силраи, направо ще ме убиеш, защо искаш да се мъчиш с тези бъркочи за дюканки?  Hug

# 232
  • Мнения: 52
Вал ти ме уби с тези яйца бе човек  Laughing на каква диета си японско чудо  Hug
geripetrowa стискам ти палци да излези сполучлив сладкиша  Praynig И при мен същото уплакват ми се Cry и аз няма на кои но е за добро колкото по малко знаят за теб по добре  Wink
tony_t  Hug и аз направих тези бъркочи и не ми се получиха  Thinking и вече не се и пробвам и си ям триците с кисело мляко вече свикнах с тях  newsm22
ЛаАдаДеспейнада мерси за кафенцето тази сутрин   bouquet
 да ви сложа по една бира  Grinning

ето и мезенце
да ви е сладко  Laughing

# 233
  • Мнения: 1 248
Амига, хайде и аз да почерпя по една дюканска бира. Hug



Отивам да търся мезета...ама не ме чакайте прави. hahaha

# 234
  • Мнения: 1 271
Амига, благодаря за почерпката, взимам си от всичко и повечко от бирата.  Laughing Нали тряя да има и за дребното.
Много вкусни мезета си наредила  Heart Eyes
Тони, душко, аз вече в чудо се виждам кво да готвя-един иска месо, друг иска само зеленчук....добре, че третия прояде пак(терористчето де!) Та за това питам за тия рецепти, че ми се видяха интересни.    Blush
ГериПетрова, бе що се мъчиш бе душко-идваш у нас и докато ми се оплакваш  Wink , аз ще ти направя сладкиша-така - с два куршума-един заек, ама го отстрелваме както си пише по книгите!  Joy

Айде , мацки, аз се отдавам на заслужена почивка с едно куба либре и в компанията на мъжо....   bouquet

# 235
  • Мнения: 811
Тони,айде няма нужда от пове4е мезета  Wink.Абе уж сте на диета,пък само вкусотии ви се въртят в главите  Mr. Green.Вземете пример от Вал с яйцата  hahaha.Ох,ама и аз като си спомня в на4алото само яйца набивах и то по доста на ден,а все пак си има лимит  Confused.И на мен ниЩо не ми идваШе на акъла.Не 4е сега ми е разнообразно,де.Примерно аз месо не ям изобЩо,само риба.Доста ми е еднообразно,но свикнах.А триците и аз ги ям с киселото мляко и ве4е ми харесват  Mr. Green  Crazy. Понякога към тях си нарязвам сварено яйце или ролца от раци и това обядвам.А за закуска 4есто е само кафето с пр.мляко.
Вал,ти с дюнера си прегреШила,аз с магдалени....дето не ги поглеждам ина4е.Липсва ми сладкото и ми писна от този подсладител.Така искам да се натъп4а до припадък с Шоколад  Crazy,но засега се въздържам.
Амига,разгледах ти мезетата и се 4удя яла ли съм някога такива работи  Mr. Green.Пфууу,колко мазнини и калории  Sick...Да се залъжа и аз ,като лисицата  с гроздето  Wink.

Аз да се опла4а...мъ4и ме един зъб и ми дадоха 4ас 4ак за 4ти.То ако издържа до тогава,Ще издържа да си го направя в Бг поне без пари.Охх,такъв страх имам от зъболекар и досега не съм имала приблеми,ама то не може да е без край  Sad.И ме е много яд,заЩото е пломбиран зъб.Мисля си ,4е е от сладкото,дето запо4нах да ям от бременността насам.преди и Шоколад не близвах.Хайде и аз се оплаках  Mr. Green.
Днес бяхме на плаж.Изкарахме си мн.хубаво,а Криси най беШе Щастлива.Преди я беШе страх от вълните,сега сама влиза в морето.Не мога да легна да се пека.Не Ще в басейна ве4е,какво Ще се залъгва с този бебеШки басейн  Simple Smile.

Гери П.,стана ли скадкиШа  Wink?

Стана дълго.  Hug на вси4ки ви.

# 236
  • Мнения: 52
tony_t и аз пия от тази бира и ми харесва една в седмицата  Rolling Eyes и аз съм човек и прегрешавам  Laughing мерси за бирата   bouquet  чакам мезетата  smile3508
alest много гадно е да те боли зъб дано да те отпусни малко Praynig пиеш ли нещо за болка.Ако не са извадени нервите на зъбът наистина е по добре да го направиш в България.Тука взимат само за това 200 евро.Иначе само за пломба ми взимат 35 евро
silrai и аз съм като теб единия яде едно другия друго аман  box накрая ще си готвят те  smile3513

# 237
  • Мнения: 329
Val , ти за един дюнер ли си  Mr. Green Оххх сега да имаше  по един.

Гери,успех със сладкиша.Предполагам вече сте го изяли Crazy,ама пак да кажа.

alest ,искрено ти съчувствам за зъба.Ония ден и мен ме боля и си викам "много съм проста".Не отидох на зъболекар преди да дойда.беше ме страх и си казах хайде след като се върна. Rolling EyesАма за сега съм добре.Надявам се и ти да издържиш Wink

 Hug на дюканките.

# 238
  • Мнения: 409
Здравеите мацки!Вал уби ме с този дунер  hahaha в ударния само месо 4исто,мляко и яаца.Забравих да ви кажа моми4етата на диетата да си купият Супрадин с зелен 4аи,да си добавят нужните витамини.Днеска влязох в толкова стари дрехи,4е 4ак не мога да повярвам Laughing.На нас трябв ада ни варнат 340 евро,но нали сме аутономо и незнам с тези данаци дали 6те приспадат newsm78.Алест ако те боли много в спе6ното бият инжекция и  минава,и аз не мога да се пека с тов  моето 4удо #Cussing out,не се спира и все вав водата да бадемАми това е целувки и на вси4ки които са на диета успех Peace

# 239
  • Мнения: 1 156
Здравейте
Абе голям фурор с тоя сладки6 съм предизвикала, мерси за подкрепата. Оба4е го довър6их току 6то. Тоъ се залива студен и после се маже крем. И в4ера до като 4аках да се изстуди, взех 4е забегнахме с мъжо по улиците на коктейли и... Сладки6а си остана да си изстива сам.
А Силрай хи4 не я слу6айте. Тя 4е 6те го направи 6те го направи и по хубав от моя 6те е сигурно. Ама 6то ти4ане 6те отнеса подир Елеана не е истина, а аз така и не се нау4их да си слагам равна обувка като отивам у тях и ефекта е мамма миа.
Рози, 6те ви ги върнат, на нас ни ги върнаха, е ние ве4е ги сто6ихме, ама то си бе6е в дале4но минало време преди около месец.Ако говори6 за декларациона.
Ако е 400 еуро за Сапатеро :hug:6те ви ги приспаднат от данъците за триместрето, дано а не сте го платили ве4е, ако сте , асесора ви 6те го прехвърли за следва6тото.

Общи условия

Активация на акаунт