Хайде, всички tresorquest фенове, тук!

  • 19 611
  • 422
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 243
Костенурката я нямаша над 2 месеца от спечелването и ,ние дори я бяхме забравили ,но сега получихме жабката ,малко по бързо за по малко от месец ,,като гледам датите на пликовете ,пристигат експресно само за 2 дни и то винаги ни ги доставят  вкъщи ,май подаръците ги бавят там  Rolling Eyes
Между другото жабката е по готина от костенурката ,по късно ще я снимам  Peace

Моляте качи снимката на жабката да я видим

# 376
  • Мнения: 0
Немога да намеря тея луковици, имам само 2 от всичките. Незнам от къде бяха 2-те, уж треаше да има накаква в дневните безплатни игри, но не ми се пада. Да не би да има някаква промяна нещо?  Thinking Да кажа също, че вчера(т.е. на 20 март) съм забравил да потвърдя опашката, направо немога да повярвам. Тъй като и аз почнах да си записвам позицията погледнах на листчето дето пиша, но и там не бях записал. Също от колко време в другата регистрация, чаках картата за втория етап на куеста и тя се падна(на 20 март), близо месец някаде чаках. Даже си мислих, че няма да ми я даде, но уви.  Peace

# 377
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Вчера ми се падна една в играта ContrePoids.

# 378
  • Мнения: 89
Да, има и в играта Роue Magique под хит игрите, като рефрешнеш на лявата планина едно светещо като цъкнеш на него...

# 379
  • Мнения: 0
Да, има и в играта Роue Magique под хит игрите, като рефрешнеш на лявата планина едно светещо като цъкнеш на него...

Къде е тази игра? Не я намирам .. ако може едно скреенче, ще съм благодарен!  Peace

# 380
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Може би lullaby има предвид Roue Magique-под ежедневните игри.На намерих една там.

# 381
  • Мнения: 89
Може би lullaby има предвид Roue Magique-под ежедневните игри.На намерих една там.
ДА, точно това имах предвид, това съм и написала "ПОД ХИТ ИГРИТЕ", ама няма кой да чете Rolling Eyes
Ох, сега видях,ч е съм объркала началната буква, ама това си е само една буква все пак.

# 382
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Превъртях влакчето, а не ми повиши ранга Crossing Arms. 13 нива е, между другото.

# 383
  • Мнения: 0
Превъртях влакчето, а не ми повиши ранга Crossing Arms. 13 нива е, между другото.

Браво! Аз все като стигна до 11 ниво и умирам ..  Confused

Пак немога да намеря луковицата в La Roue Magicque ..  Confused Щракам на Jouer, после търся луковицата, но не я намирам ..  Thinking

# 384
  • Мнения: 89
Абе човек, ЧЕТИ!!!! Писала съм да РЕФРЕШНЕШ! Еее, писна ми да пиша по 100 пъти едно и също. Twisted Evil

# 385
  • Мнения: 0
Абе човек, ЧЕТИ!!!! Писала съм да РЕФРЕШНЕШ! Еее, писна ми да пиша по 100 пъти едно и също. Twisted Evil

Мерси! Няма нужда да се караш и да се нервиш ..  Confused

# 386
  • Мнения: 1 259
Превъртях влакчето, а не ми повиши ранга Crossing Arms. 13 нива е, между другото.

Браво! Аз все като стигна до 11 ниво и умирам ..  Confused

Пак немога да намеря луковицата в La Roue Magicque ..  Confused Щракам на Jouer, после търся луковицата, но не я намирам ..  Thinking

Аз още на 3-4 то и влака ми катастрофира... малко ми е времето Confused

# 387
  • Мнения: 89
Абе човек, ЧЕТИ!!!! Писала съм да РЕФРЕШНЕШ! Еее, писна ми да пиша по 100 пъти едно и също. Twisted Evil

Мерси! Няма нужда да се караш и да се нервиш ..  Confused
Miи карам ти се, защото не ти е за първи път да задаваш въпроси и да не четеш какво ти се отговаря. Айде, peace  Peace
Има едно светещо нещо на лявата планина, цъкни на него, това е луковицата.

# 388
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Момичета помагайте,направих всички възможни комбинации на цветните кранчета и пак на едното ми дава червено кръгче.А си ги записвам и не може да съм сгрешила.И на двете регистрации е така.


П.П.Извинте момичета схванах го ,то можело и без да въртиш нито веднъж за 0.

# 389
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Костенурката я нямаша над 2 месеца от спечелването и ,ние дори я бяхме забравили ,но сега получихме жабката ,малко по бързо за по малко от месец ,,като гледам датите на пликовете ,пристигат експресно само за 2 дни и то винаги ни ги доставят  вкъщи ,май подаръците ги бавят там  Rolling Eyes
Между другото жабката е по готина от костенурката ,по късно ще я снимам  Peace

Моляте качи снимката на жабката да я видим
извинявам се за закъснението,ето я жабката  Peace
http://charodeikata.multiply.com/photos/album/17#3

Общи условия

Активация на акаунт