Дали ми изневерява

  • 4 386
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Да,бе,почивка!Желязото се кове,докато е горещо.Отиди в офиса на официално помещение.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако има къде да отидеш..дай му почивка 2-3 седмици..и ако наистина държи на теб и детето...ще те потърси първи..но ако не..тогава има нещо.."на тъмно"
'ква почивка  Crossing Arms   ..... като гледам добре си отмаря  Sunglasses



# 17
  • Мнения: 191
Аз бих била пряма и бих пожелала да изясним нещата без значение на колко сърдит и изнервен ми се прави. То много си зависи от вашите взаимоотношения все пак. В нашето семейство и двамата сме развнопоставени - и двамата работим, грижим се за детето и дома и няма филм да се прибере и да не иска да разговаряме за толкова важни неща. Много кофти е твоето положение, не е важно само дали изневерява. Ако няма друга, аз пак не одобрявам такова поведение.

# 18
  • София
  • Мнения: 746
На мен се е случвало два пъти!!!! И двата пъти си имаше любовница,първи признак-постоянно държи телефона си под око,даже ходи с него до тоалетна

# 19
  • София
  • Мнения: 5 255
Ами ако не го попиташ, ще продължиш да се тормозиш само. Ако има нещо по-добре да го знаеш от сега, а не да научиш след 5 години на терзания... Така че смело, както предложиха момичетата, ракийката, салатката и белезниците докато не си каже всичко  newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 746
Втори признак-бившият ми мъж не се нитересуваше как изглежда,но по едно време започна да се прибира само за да се изкъпе,облече,напарфюмира Shocked,и отиваше пак на работа,по важни дела,беше полицай,а аз с детето вкъщи,да сготвя,оправя и т.н.,маловажни неща,не е като да се ловят престъпници,или друго Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 5 255
На мен се е случвало два пъти!!!! И двата пъти си имаше любовница,първи признак-постоянно държи телефона си под око,даже ходи с него до тоалетна

Малко сменям тук темата, ама и двата пъти си имаше любовница!? Ти още ли го търпиш Naughty  Аз не признавам такива неща - ако ме обича, няма да иска друга, а ако ли пък не  smile3513

# 22
  • Мнения: 44
Не знам за вас..но за мен "НА СИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА"..ИЛИ ЩЕ Е С МЕН ИЛИ ЧАООО

# 23
  • Мнения: 2 161
Сега на всичките ви ли трябва да изслушаме сърдечните истории?Хайде да се съсредоточим върху пролет попова.

# 24
  • София
  • Мнения: 746
Според мен този мъж изневерява,исках по-меко да го кажа........няма да си споделям живота,защото много време ще отнеме,ще трябва нова тема Mr. Green

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може и да не изневерява .... какво го заразпъвахте чиляка. може и други кахъри да има.

# 26
  • Мнения: 168
Ох, не знам какво да ти кажа, освен че и аз бих се притеснявала на твое място. В старата фирма на мъжа ми нон стоп си правеха тиим билдинг, както и разни събирания, а какъв разврат беше...добре че се махна оттам. По този повод - щом се притесняваш - говори с него и не го оставяй да ти се прави на изморен, изнервен, ядосан и незнам какво още, само защото не му е удобен такъв разговор примерно. Това е мое лично мнение и никого не ангажирам с него

# 27
  • Мнения: 1 335
Абе не трябва да сме толкова крайни на тема изневяра.... просто защото вероятността да се случи... на всеки е много голяма, изключително голяма. Така че дори да ти изневерява... опитай да не го превръщаш в трагедия, опитай да му дадеш малко почивка. Но под почивка разбирам - без атаки от въпроси вкъщи, без цупене и оплакване; ами погрижи се за своя външен вид, използвай всяка възможност да излезнеш, не се обсебвай от него. Осигури спокойни 1-2 седмици, ако у него няма промяна, тогава вече говори, вдигай скандали, абе действай.

Но честно казано не е задължително да изневерява за да  е отчужден; може да е отегчен - хората си омръзват и най-любимите хора дотягат. А и дори да има (или да е имал) някоя заигравка това не значи че не те обича.

# 28
  • София
  • Мнения: 746
 Peace,абсолютно подкрепям

# 29
  • Мнения: 307
Има безброй причини двама души да са отчуждени, единия да не желае да споделя времето си с другия. Чувства ли се добре той след като се прибере в къщи? Помисли дали скоро сте си говорили за нещо интересно и вълнуващо , освен битовите проблеми. Дай му малко разнообразие и на себе си също.

Общи условия

Активация на акаунт