При вас така ли беше?

  • 2 090
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 537
Напълно нормално е. Много е тясно вече, то е голямо. Аз моята по принцип не я усещах много, но накрая ми разказа играта, яко ме риташе.  Crazy

# 16
  • Мнения: 342
Прегръщам ви всички  Hug за успокоението, което ми дадохте!

# 17
  • Мнения: 3 929
Да, така беше. Отдавам го на това, че коремът ми беше малък, а синът ми се роди доста едричък. Даже към края се беше настанил така, че краката му буквално ги усещах горе в гръдния си кош, сякаш всеки момент единият му крак ще се покаже от гърлото ми.

# 18
  • Мнения: 4 784
В 38 - ма г.с. мястото вече му отеснява и то напълно изпълва матката. Вашето бебе вече няма много място за движение.

# 19
  • Мнения: 1 763
Моето бебе много  малко риташе през цялата бременност. Дори съм ходила на лекар, защото в седми месец имаше случай за три дни да не го усетя нито веднъж. Накрая само се протягаше като седна или се свия в леглото. Но пък се протягаше доста силно и мога да кажа, че към края на бременността го усещах много повече, отколкото в шести-седми месец, когато трябва да е най-активно.

# 20
  • Мнения: 219
ДА съвсем нормално е-вече му е тясничко в корема на мама,но пък за сметка на това е по силен бебчо Simple Smile
Peace
Peaceтака си е

# 21
  • Мнения: 191
Аз знам че е напълно нормално...тъй като то е вече доста голямо, а мястото му е ограничено...за сметка на това когато рита е доста силно. Не се притеснявай всичко е ОК. Леко раждане и  здраво бебче...  bouquet
Peace

# 22
  • Мнения: 1 240
Тясно му е вече на бебо, няма място. И при мен беше така. Спокойно и леко раждане.

# 23
  • Мнения: 4 335
Тясно му е вече на бебо, няма място. И при мен беше така. Спокойно и леко раждане.
PeaceЕ моя не до4ака до 38г.с. но е сьвсем нормално,нали му е отесняло ве4е  bouquet

# 24
  • Мнения: 9 814
По принцип е нормално, защото бебето вече е голямо, а мястото малко.
Но, ако не усещаш движенията на бебето в продължение на 24 часа иди на лекар. Peace

# 25
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Тясно му е вече на бебо, няма място. И при мен беше така. Спокойно и леко раждане.

 Peace

# 26
  • Мнения: 1 006
Спокойно!Вече му е тясно и затова са му ограничени движенията.

# 27
  • Мнения: 1 674
бебчо расте,а мястото е малко.Напълно нормално е.Леко раждане!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Така беше.Даже все полягах на една страна за да ме ритне, че инъче все се притеснявах

# 29
  • Мнения: 29
Да, така беше. Мястото е по- малко, това е причината. Няма нищо страшно. Все пак, ако нещо те притеснява, информирай гинеколога си.

Общи условия

Активация на акаунт