Лунна диета - 03.07.08, 02:19 ч.

  • 3 409
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 051
С вас съм отдавна чакам 3-ти!
Да питам -тъй като не съм наясно с лунната диета ,след тези 3 дни ,после кога пак се прави....другия месец ли...?

Прави се другата седмица, ако решиш да я правиш през всичките четири фази на луната.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 272
И аз се саписвам за 24 часа този път. Успех Hug

# 17
  • Мнения: 1 558
Миналата седмица ми беше за сефте - еднодневна -
беше ми трудничко/нали съм свикнала все да си ям!/

Записвам се и този път - пак за 24 часа

Пожелавам на всички да сте на -

# 18
  • София
  • Мнения: 318
и аз се записвам за 24ч

# 19
  • Мнения: 181
Запис и от мен за 24-ри часа. Тези дни не прекалих много, но ядох доста вредни неща - всеки ден чипс, сладолед, кола и разни десертчета. Основните ми хранения бяха все от салати, но въпреки това не се ограничих в междухраненията. И се чувствам подута и дебелааа, а и съм и качила 2 кг  Sick Сега трябва да се постарая и да не ям нищо ...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз съм на линия от утре.
Макар и днес да го карах основно на течности, че от 12 - 15 се разкарвах по софийските улици и съм прегряла.
Успех!

# 21
  • Мнения: 1 092
Включвам се в отбора  Mr. Green

# 22
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Запис и от мен, Лиличка браво за темичката, много е хубава!

# 23
  • Мнения: 1 142
Добро утро,момичета.Тази експлозия ме изкара извън равновесие и слушайки ги сутринта,изядох 4-5 обикновени бисквити.Така че започнах с прегрешение,ама вече ще съм стриктна.

# 24
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета,почнахме с диетата от снощи в 2.20 и кога приключваме-довечера в 2.20 или след 3 дена?Какво ядете през това време?Ако е нищо... TiredАз немога да издържа на нищо,вече пих кафе Embarassed

# 25
  • Мнения: 242
здравейте луничкиии
от сутринта съм на кафе и вода.вчера пак така,само дето следобяд хапнах един сладолед   Embarassed  и малко диня.....,за утре ще видим дали ще лунувам-до сега не съм издържала три дни,може пък този път да успея   newsm78  ще видим

# 26
  • Мнения: 2 172
Момичета,почнахме с диетата от снощи в 2.20 и кога приключваме-довечера в 2.20 или след 3 дена?Какво ядете през това време?Ако е нищо... TiredАз немога да издържа на нищо,вече пих кафе Embarassed
Не е 3 дена-това е само пожелание.Фазата е от 2.20 снощи(тази сутрин) до 2:20 тази нощ.Консумират се само течности-може кафе,чай,фреш,но разбира се без захар да е всичко това  Peace Който има желание лунува 3 дена-тоест един преди и един ден след фазата,защото има благоприятно влияние(отслабва се по-бързо),но аз лично практикувам само фазата,защото така или иначе през другите дни съм на доста оскъдна храна,а и ако пия само течности в който и да е ден от седмицата пак си отслабвам с кило,че и отгоре,тъй че аз лично го правя само за идеята,не толкова за резултата(налагам си конкретно ограничение,че току виж съм налапала някоя пица или лазаня  Crazy   Peace

# 27
  • Мнения: 533
Момичета, от сутринта съм на плод и мнооого вода. Обаче...в момента ме боли глава, повр..ща ми се и се чудя дали да не хапна все пак поне един домат?! Ще има ли ефект лунуването или да го отписвам newsm78
Успех на всички лунатички Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Ауу,ще се побъркам.
Объркала съм се нещо,и току що изядох половин шоколад. Whistling

А не съм пропускала фаза от месец и половина вече.Sad

# 29
  • Мнения: 957
Ауу,ще се побъркам.
Объркала съм се нещо,и току що изядох половин шоколад. Whistling

А не съм пропускала фаза от месец и половина вече.Sad
Между другото и аз си мислих,че ще е от 5 след обяд, ама проверих на 4 места и не съм в прегрешение.

Общи условия

Активация на акаунт