САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new2\

  • 8 211
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Ох и аз цяла сутрин превключвам каналите и слушам за тези взривове, даже сутринта в 06.30 ч. ги чухме, че Цвети като никога се събуди толкова рано да яде. Ама се чудихме с мъж ми какво става и решихме че са гръмотевици. Майка ми се обади рано сутринта и ми каза да не извеждам детето на разходка, но в последствие разбрах че май няма нищо тревожно, поне така съобщават по тв. Но лично аз засега ще се въздържа да излизаме, пък по късно следобяд или довечера ще видим.

# 16
  • Мнения: 24
Хеййййй Нели, здравей! Радвам се, че отново си в редиците ни. Казвай как стоят при теб нещата, къде се губиш, как е Бубчо?

# 17
  • Мнения: 228
Първо привет на онлайнските мами Нели и Жана,а после и на всички останали.
Ние щот спим като пънове и топ не мож ни събуди естествено пропуснахме купона,само Радостинка не,но и тя заспа веднага след това и се събудихме дружно чак в 8-мързеланковци такива Embarassed hahaha
Татито ни беше излязал и потеглил в посока на взривовете,когато аз уговаряйки се с една съседска БГ мама се доуточнявахме за среща с бебеоците.Та тя ми каза за взривовете.Чух по ТВ то ,че няма радиационен фон,както и за изминалите дни,когато беше нашумял слуха, заради авариите в АЕЦ-а(наш и Словенски такъв).
Излязохме спокойно,но явно много мами не са,защото на площадката на Красно село(зад обредния дом)се ширихме поне 2 часа само 3 мами(луди мами,както съвместно се нарекохме на шега Joy)
Разходката беше приятна,а надявам се и здравословна(доколкото може да се нарече такава разходка в Сф изобщо).При този чист въздуххх...направо еко живот живеем hahaha Joy.
Мислех си,че дори да не излезе човек,то с тези отворени прозорци,а някъде и климатици...не мисля,че ще е по-чист въздуха в домове и офиси.Ама то тва е друг въпрос..
За целта умно ще заключа-от Самоков по-хубаво НЕМАААА.Айде в планината на чист въздух утре и това си е рахатлък работа.


Таня,много се радвам за пристигането на майчицата ти.Друго си е при мама.Мноого хубаво да изкарате.

Жане,вече започнах да ти викам Цвети(тръгнах да пиша Цвети,затова) Joy  bouquet .Кога ще спретнем с теб една разходка в парка на Красно село.Навита ли си?

Нелка,драсни ред,два за Бубчо,постни и снимчици.

# 18
  • Мнения: 4
Хайде на по напитка в тази жега.

# 19
  • Мнения: 79
Ани,а ние като ставаме в 9.30-10ч  Embarassed Embarassed Embarassed Blushсме направо търтей,ама какво да се прави,съдба Laughing

# 20
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО!

# 21
  • Мнения: 22
Благодеря за кафето с удоволствие ще си пийна имам нижда от 6,30 сме будни моят Марти напоследак преди лягане не иска да яде много заспива в 8 и сутрин ме събужда рано рано прегладнял.

# 22
  • Мнения: 22
Срам ме е да си призная но не мога да си спомня паролата за албумчето ни в снимка бг от както обновиха сайта не мога да вляза.Гледах на последната страница ама простете какво означава парола на ЛС  EmbarassedАко може някой да ме светне по въпроса и моля не ми се смейте много Blush

# 23
  • Мнения: 3
паролата е mamaibebe
потребител samokov

# 24
  • Мнения: 141
mamok аз паролата и потр. име съм си ги записала на лисче Wink,на принципа който забравя си записва LaughingДа ви се оплача-Ачо е болен от ангина сепсис с някакви мехурчета по гърлото и сливиците,с Т.А аз се чудя защо от 2 дена не яде човека ooooh!

# 25
  • Мнения: 3
Меги бързо оздравяване на малкия Ачо!

# 26
  • Мнения: 24
Добро утро и от нас! Какви са тези болести посред лято Naughty? Бързо всички да оздравяват, че това време е само за разходки и игри.
Цвети днес се събуди със зачервено и полуотворено оченце, милото сигурно нещо се е възпалило. Следобяд ще се обадя на педи да видим тя какво ще каже. Иначе е добре, преди малко заспа, та седнах да ви пиша. mamok ЛС означава - лично съобщение, можеш да го пратиш на всяка една от нас като натиснеш върху името ни.

# 27
  • Мнения: 3
Ххъъъъъмммм.......?.
Каде сте всички в този мрачен следобяд?????? Thinking

-ако някои се появи

# 28
  • Мнения: 4
Ами тук смеее -не е за разходки.

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ааааа при нас е мн слънчево и топло и ние с Ники ходихме първо до яхтеното пристанище в Несебър \че М е там\, а после в Стария град. За малко бяхме, но ми хареса и мисля пак да повторим утре. На Ники му бяха мн интересни яхтите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт