САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new2\

  • 8 225
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 70
Само да кажа , че на 15 имам час при Мазнейкова и вече ще знаем какво ще е бебето.

Приемам залагания. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 256
  • Мнения: 79
мома,не ходи да си даваш парите. Joy

# 257
  • Мнения: 3
И аз залагам на мома Laughing

# 258
  • Мнения: 141
залагам за момче Wink,ама само за да не се повтаряме с мая и Поли

# 259
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ели от тази която съм дала на линка до края на албума. То аз и не обясних де ooooh! А тази с хляба даже съм забравила, че съм я качила, то аз на вас щях да ги показвам, ама пусто му бреме от както Н пролази и се заизправя все не стига Tired
Дани и аз залагам на момче, понеже аз искам и 2-то да ми е момче Laughing Победителя какво печели - да го гледа 1 ден по време на коликите или зъбите ли hahaha Joy Joy Joy \това беше майтап Hug\
Ние па план утре след обяд или ако броя колко е точен М, вечерта ще тръгнем, та може и да не мога да ви пиша \понеже сутрин докато оправя Н и не ми стига времето\.
Та се до уточнете за неделя, аз ще се обадя и съм с вас Party

# 260
  • Мнения: 674
Аз съм за сестричка. Peace

Силве, нищо не виждам! Rolling Eyes Отгоре ми пише, че албумът е личен, а снимките ги разгледах, ама няма дъжд! Blush
Габи пак одобри аватара на Ники с хилене и подскоци! Joy

# 261
  • Мнения: 3
Хей мацки ще има ли среща , че неразбрах?

# 262
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще имааааа Naughty
Току що се чух с Лили, тя няма да присъства, че утре сутринта тръгват за морето \Златни пясъци\, та се разминахме с нея.
За срещата само се разберете преди или след обяд за място и час, че аз ще съм без нет утре. Ще звънна на някой да ме ориентира и заведе на уреченото място. Въпреки, че и според мен е по-добре след обяд. Че ние в 10ч ядем докато се оправим и пак ще закъснеем, а ако е топло пък ще бързаме и да се приберем. Как е времето между другото newsm78

# 263
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айде мацки аз си прибирам РС-то Stop
Ще се видим утре с който има желание Hug

# 264
  • Мнения: 674
 Момичета, Силвето ще пътува утре сутринта, така че най-добре да направим срещата следобяд или привечер. Тъй като никой нищо няма да предложи Sad, утре най-добре да се доуточним, но моето предложение е 6 вечерта в градинката зад Гимназията например.
 Ани, ако се появиш утре, пиши докога си в Самоков, евентуално да изтеглим часа, ако тръгваш по-късно.
 И с Поли се видях днес. Няма нет и ще й се обадим, но и на нея така ще й е удобно.

 Чакам други идеи! Laughing

 

# 265
  • Мнения: 228
Е, без мен ще сте тогава TiredВесело изкарване.По това време някъде най-късно ще си отпътуваме...
Ние се прибрахме днес от Бузлуджанския купон-беше суперррр.Детенце е слушало баба и е било по-добро от всякога.

# 266
  • Мнения: 674
 Еееее, жалко! Без теб няма да е същата среща! Sad И Радостинка няма да видим! Sad

 Ако искаш звънни на Силвето и се разберете за по-рано следобяда, само ни напиши утре. От вас двечките зависи. Може към 4-5, ако ви е удобно.

 То и аз не съм сигурна дали ще дойда. Зависи дали няма да се  sun  sport027 утре.

# 267
  • Мнения: 674
А ние няма ли да си направим пак една вечерна среща без деца!??? Кога беше 8-ми март.....Половин година мина. Confused
Ани, ти кога ще си дойдеш пак?

# 268
  • Мнения: 674
Добро утроооооо!

Ние ще ходим на язовира днес и сигурно няма да стигна до следобедната среща Sad.

# 269
  • Мнения: 228
а аз днес цял ден ще си клатя краката Sad много ме е яд честно.Веднъж да съм свободна като хората и да не се срещнем Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт