И тази година сме на море в Обзор!

  • 138 791
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Враца
  • Мнения: 2 408
но тези дни получих оферта от ТУИ-България и за трите Риу- хотела на морето.
Защо не искаш и оферта от ТЮИ Германия, често се случва да има голяма разлика в цените  Peace
http://www.lcc-citycenter.com/bg/about_lcc.php
ето през тази агенция сме се настанявали в Обзор, и в Дюни и на Малдивите на цени доста по-ниски с ваучери от ТЮИ Германия или Дертур. Искала съм оферти за последната дестинация и от тукашните представители и разликата в цената беше огромна. Поне можеш да питаш по мейла и да сравниш, все пак си зависи от хотела и дестинацията де, но до сега в едно 90 % от случаите са ми давали по-добри оферти  Peace

добре де, къде четох, че ако си българин и резервираш през немското ТУИ не ти признават резервацията и става проблем? newsm78
как точно стоят нещата и от кога са впечатленията ти?
явно истината е някъде по средата...
иска ми се да получа по-ниски цени за хелиос бийч, че едни приятели ни врънкат да ходим с тях там тая година, а не ми се дават толкова пари....

# 676
  • Мнения: 2 231
Последното настаняване с Ваучери от немски туроперато беше с посочената горе агенция. Този път бяха през ДЕРТУР Германия.
Бяхме именно в Обзор - Обзор Бийч Резорт края на юли и началото на Август 2011 г.
Тъй като бях много бременна август (родих септември) не смеехме да резервираме предварително, защото не знаехме как ще съм.  Confused Та в последния момент нямахе голям избор, почти навсякъде беше фул. Ваучера от Дертур ми го пратиха по мейла и си го разпечатах, защото резервирахме 3 дни по-рано и нямаше да го дочакаме по пощата.
Преди това със същата агенция сме ходили на Дюни (говоря за БГ специално).
Този път Ваучерите бяха от ТЮИ Германия. Платихме и след една седмица ни пристигнаха ваучеите. Не сме имали никакви проблиме при настаняването.
Даже именно понеже сме Българи гледаха да ни настанят на по хубави места (стая и гледка и етаж). На немците много много не им угаждат на капризите за етаж и тем подобни  Sunglasses
С Ваучери от Тюи Германия сме ходили и на Малдивите, просто отскочихме до Франкфурт и се "вляхме" в програмата  Mr. Green
На въпроса Впечатленията са ми много добри. Пак казвам зависи и от хотела, иначе от агенцията са много точни. Все пак не всички хотели се предлагат от немските туроператори директно  Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 3 289
Момичета някакви отзиви за Мирамар някой да каже с повече подробности.Интересува ме за края на май как е работи ли външния басейн топла ли е водата общо взето всичко което се сетите защото от хотела ми предложиха добра цена и почвам да се замислям.

# 678
  • В.Търново
  • Мнения: 6 740
Мирамар е страхотен!Следя мненията за него от две години.Ако си човек,който не обича горещото време може да идете през май на море,но ако сте и с деца,не им причинявай това!
Юни месец 2011г. имаше период,в който ходех с пролетното яке с дългия ръкав отдолу,просто защото беше неописуем студ.Помниш ли?А какво остава за май,но вие си преценявате!

# 679
  • Мнения: 3 289
Определено не обичам много топло но децата и то 2на брой не мислят като мен.Затова питам и басейните с каква температура са външен и вътрешен.За времето е относително наистина 2011 беше студено по това време но то си е до късмет.Ако е студено имали забавления за децата храната как е.

# 680
  • Мнения: 299
В Мирамар съм ходила 2 пъти - 05.05 - 09.05 .2010г.  и 13.05- 17.05.2011г.
Работи и външния басейн,по-смели се къпаха.Има почиващи повече германци,2-3 български семейства.Страшно съм доволна,има всичко в изобилие.Не знам през сезона как е.
mimi0585 , каква цена ти дадоха от хотела,както е в сайта им,или нещо по-евтино? За края на май е 78 лв.

# 681
  • Мнения: 299
Аниматорите си работят на пълни обороти,нищо че е м.май.
Храната е превъзходна.Не знам даже дали в сезона не е по-бедна,повече има повече хора.
Май месец има малко почиващи,не се налага да се става рано за шезлонги.

# 682
  • Мнения: 3 289
В Мирамар съм ходила 2 пъти - 05.05 - 09.05 .2010г.  и 13.05- 17.05.2011г.
Работи и външния басейн,по-смели се къпаха.Има почиващи повече германци,2-3 български семейства.Страшно съм доволна,има всичко в изобилие.Не знам през сезона как е.
mimi0585 , каква цена ти дадоха от хотела,както е в сайта им,или нещо по-евтино? За края на май е 78 лв.
Външния басейн явно е бил студен а вътрешния как е.Цената която ми дадоха днес от хотела от 17.05 е 67лв за възрастен 1дете безплатно 2дете 33.50.Мисля че цената е добре.Нещо друго ако се сещаш ще ти бъда благодарна

# 683
  • Мнения: 299
Да ,01.05-21.05 - цената е 67 без отстъпката,аз помислих че става въпрос за края на май,от 22.05 е 78 лв.
Вътрешния е топъл,става за къпане.
Няма да съжалявате ако отидете.

# 684
  • Мнения: 3 289
Да ,01.05-21.05 - цената е 67 без отстъпката,аз помислих че става въпрос за края на май,от 22.05 е 78 лв.
Вътрешния е топъл,става за къпане.
Няма да съжалявате ако отидете.
  bouquetНе обичаме хич навалицата и затова мислим да отидем тогава.Само се притеснявам да не скучаят децата но като казваш че аниматорите си работят това е добре.

# 685
  • Мнения: 463
Здравейте  Hug
Харесали сме си Сол Луна Бей Ризорт ,гледам че няма много мнения за него(прочетох общо взето добри отзиви),моля ако някой има по-пресни впечатления да сподели. Също виждам че е доста голям хотел ,чудя се дали няма да е голяма лудница.
Никога не сме били в Обзор ,малко ме притеснява това че плажа бил каменист ,кажете много ли е или е поносимо.Също понеже е по-на север от където съм била ,по-хладно ли е и понеже има планина наблизо вечер по-студено ли е?
Ние мислим да ходим последната седмица на август.

# 686
  • Мнения: 299
Хладно си е в Обзор.Преди 7-8 год. сме ходили там по квартири,м.юли винаги, и сутрин и вечер е било хладно,обличали сме се.От планината е по-студеничко.
А последните 5 години ходим все на север-Албена и Златни, месеци -юни,юли,август
По-топло е от Обзор
В Обзор сме ходили м.май,но е хладно,само за печене на слънце става

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 261
Да ви следя!

# 688
  • Мнения: 818
Здравейте  Hug
Харесали сме си Сол Луна Бей Ризорт ,гледам че няма много мнения за него(прочетох общо взето добри отзиви),моля ако някой има по-пресни впечатления да сподели.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585949.msg18771716#msg18771716
тези наши впечатления чете ли ги ?
ако имаш нещо да питаш за Луната питай там , да е компактно събрана информацията

# 689
  • Мнения: 463
Супер сте,мерси за отговорите Hug
И аз си мислех че ще е по-хладничко ,но тука околните не ми вярват.

DARSANH не съм чела тази тема ,отивам право там да чета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт