Лактана био 1

  • 23 069
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мамчета, възможно ли е бебчо да не харесва вкуса на млякото  newsm78? Много бавно го пие и рядко го изпива цялото. А с Фризовома не беше така. Дали не му харесва или го засища по-бързо и за това се отказва  newsm78?

# 16
  • Мнения: 16
Въобще не му мисли, Лактана-та е супер.
Ние бяхме на Фризо, бебчо се запече като за световно, откакто минахме на ЛК био1, "акаме" всеки ден по 2-3 пъти.
Така че не му мисли, давай смело Simple Smile

# 17
  • Мнения: 171
dari75  и ние бяхме първо на фризовом и като минахме на лактана имаше един период в който не искаше да я яде ,но отмина.Това е така защото Фризото е много по сладко според мен от лактаната,но няма да съжаляваш с млякото.Давай по настоятелно  Wink

# 18
  • Мнения: 58
И аз се бях захласнала по Лактаната, но след като ми направи колична криза от нея,приключих.
Явно на вяко бебче действа по различен начин.

# 19
Според мен всяко АМ действа различно да различните деца.
Аз също преминах на Лактана 1 от Аптамил заради прОбиотиците.Много бях доволна до момента,когато се наложи да мина на Лактана 2.Така ни запече(много е гъсто),горкото  ми детенце...така се мъчи 2 дена.Започнах да смесвам Лактана1 с 2,защото не исках да се отказван от хубавото мляко.Колкото и пъти да опитвах да въведа само 2-йката все се получаваше запек.
Не мога да ги смесвам до годинка,искам детето ми да приема нужните за възрастта си хранителни вещества.
Реших да изпробвам различни марки,докато не открием нашата.За щастие още първото мляко Фроизо 2 се оказа,че е нашето мляко.Малката го пие с удоволствие и коремчето и е редовно-ака по 2-3 пъти на ден!
А повечето майки казват,че Фризото запича!На нас пък ни действа перфектно!
Просто си е до дете!
Не съм чела някой да се е запекъл от Лактана 2,но при нас се случи.

# 20
  • Мнения: 234
Аз също храня бебка с Лактана Био 1, ходи си всеки ден, но ака жълто- зелено, понякога доста зелено!Писах за съвет от мамите тук по тоз въпрос-казаха, че не е проблем!Иначе нямам забележка към АМ!

Общи условия

Активация на акаунт