С какво се храните най-често?

  • 6 714
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 925
Обичам да се храня. В много от случаите ям, защото ми е вкусно, а не защото съм гладна  Blush Страшен чревоугодник съм, обичам да готвя по-засукани "маджички", в същото време ми доставя удоволствие да изям 2 Биг Маг менюта в МакДоналдс  Wink Много съм нервна ако съм гладна, всички около мен знаят, че като съм гладна най-добре първо да ям и после някой да ме заговарят иначе става страшно  Twisted Evil Половинката е точно обратното, яде, защото трябва да живее, яде каквото му сложа в чинията, без претенции, принципно предпочита пици, спагети - сухоежбина, както се казва, а най-добре вафли, шоколади и подобни сладки неща и ако може да е в движение, за да не губи време в ядене.

# 61
  • Мнения: 1 259
Аз например ям по принуда само защото знам че трябва да ям за да живея. Не обичам да губя време в ядене.

Аз съм на това мнение за спането по няколко часа... ако можех изобщо нямаше да спя... ама....

Та по темата-ям всичко, не подбирам, не се ограничавам, яла съм по 2 килограма храна дневно понякога, и на сутринта пак съм гладна... също така мога и да не ям няколко поредни дни... абе луда работа Crazy

# 62
  • Мнения: 3 268
обичам храната. за мен удоволствието от нея започва много преди да седна на масата. едни от най-любимите ми места в който и град по света да отида са откритите пазари. обичам да попивам аромата на пресните плодове и зеленчуци. харесват ми цветовете и формата, харесва ми да избирам дълго и се наслаждавам. пазарувам в кошница, не харесвам миризмата, която найлонът ми донася вкъщи. в кухнята си се чувствам спокойна и ме обзема много уютно и вдъхновено чувство. и омлет да правя, все ще ома една щипка магия от мен. харесвам здравословната, но задължително вкусно приготвена храна. еднакво обичам и карираната покривка на малкото ресторантче, и колосаната бяла с ленени салфетки на тузарския ресторант - стига храната да ми погъделичка сетивата  Hug
Колко хубаво си го казала!Поздравления.И аз имам подобно светоусещане.

# 63
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 399
Не обичам да ям. Често по цял ден не се сещам за никаква храна.
Май карам само на 1-2 кафета и малко плодове.
Сега се храня само с диня и пъпеш и ми е достатъчно.
Когато мъжът ми се прибере от път ме измъчва с въпроси какво ще закусваме, обядваме и вечеряме....
Имам чувството , че деня му минава в мислене какво да яде и в ядене. Чревоугодник е, точно моя противоположност.

# 64
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Човек е това, което яде:)

Борис, не ме учудваш ни най малко.
И писането ти във форума е такова.
Количествено.

# 65
  • Мнения: 502
   Много от нас са на диета. Изпитана рецепта-само секс и ябълки.Ако резултатите закъсняват,спираш ябълките.

# 66
  • Мнения: 1 317
Обикновено забравям да се храня. Гриза от солетите на детето, плюс кафе и кола са ми напълно достатъчни, за да изкарам деня.
Случва се рядко да изпитам неистово чуство на глад - тогава сядаме някъде и се започва едно поръчване - салата, пица, десерт... Мъжът ми и приятелите не поръчват, знаят, че винаги след първото пърче пица и малко салата, другото остава за тях  Crazy Винаги.
Не мога да готвя засукани манджи. Супички и някоя манджа с картофи мога да скалъпя с помощта на http://kulinar.gbg.bg/ и то го правя само заради детето.

# 67
  • Мнения: 592
Най-често се храня със салати, но какво и да ям обичам да има добър естетически вид!

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
Вече близо 2 месеца месо, яйца и риба.
Тук таме по някой друг зеленчук  Hug
Суета - какво да се прави  Hug

# 69
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ако не се налага да готвя заради децата, мога да карам доживот на сухоежбина.... Все ми е едно какво ще ям, важното е да заситя глада си. Плодове и зеленчуци не обичам изобщо, обожавам пици, дюнери, сандвичи и др. подобни мазни гадни неща, направо се чудя как не съм 100 кила!
Мразя да готвя, времето в кухнята за мен е безвъзвратно изгубено и затова съм по бързите манджи Laughing

# 70
  • Мнения: 1 217
Ако не са децата мога цял живот да карам на пържени картофи.Не обичам да отделям много време за готвене.

# 71
  • Мнения: 118
Русенско варено с баничка - основно
Десерт-Кроасан с изтекла годност ,преглъща се с боза,прокиснала разбира се или кисело мляко.
Втори вариант-скумрия в доматен сос,десертът е плодове ,т.е. джанки от най-близкото дърво.
За следобедна закуска ползвам обикновенни Фафли.
Вечеря или закуска не се предвиждат,ако съм много гладен -солети.

# 72
  • Мнения: 1 885
Определено обичам въглехидрати - сладко, картофи ей такива неща.
Гледам обаче да ям протеини, салати и плодове.

# 73
  • Мнения: 2 577
 Храня се предимно с месо и зеленчуци. Обичам пица, дюнер. Мога да живея само от това.
Не мога да си представя да съм гладна и да си купя вафла например, за да се нахраня...
Сладко не обичам. Само хубав шоколад.
Плодове почти не ям. Само лятото диня, пъпеш, ягоди.

Газирани напитки не пия никога - не ми харесват. Сокове също не пия. Само вода.

Не се ограничавам никога от нищо, диети не пазя. Доверявам се само и единствено на организма си - каквото винаги съм се хранила, това и сега се храня. модни тенденции и всякакви лекции за правилно хранене - не.

# 74
  • NL
  • Мнения: 520
Обичам да си хапвам,диети не пазя.Ядеме предимно готвено в къщи-всеки ден е различно и за да ми е още по-вкусно си сипвам на малки порции.Всички ястия се сервират на масата.Зеленчуци,плодове,месо във всичките му варианти,тестени неща,катофи,ориз,както и десерт задължително.Покрай щерката започнах да готвя и за нас в уреда на пара,тоест минали сме на по-горното стъпало по здравословно хранене Wink.Не обичам да се храня само за да си напълня търбуха.По тази причина не ям на крак никога.
Готвя единствено за вечеря и тогава редиме масата но без допълнителни декорации.Само по празниците или гости като имаме се доукрасява повече.

Общи условия

Активация на акаунт