Отговори
# 15
tan и аз съм на същия хал! Мисля че съм забременяла на 1.07., трябва да ми дойде на 13.07 и едвам се въздържам да не прибягам до аптеката, но знам че е още рано. Бременоста/евентуалната де/ ми е втора и имам някакви съмнения, но не видя ли теста  Shocked не вярвам.! Обаче ако не съм бременна...значи много съм напълняла Mr. GreenУжасно ми е надут корема, такова нещо не ми се е случвало?!
Стискам палци и за двете, дано да се  похвалим другата седмица!!!

# 16
  • Мнения: 1 085
Нека поне един ден да ви е закъснението и тогава тестове.Много сте нетърпеливи.

# 17
  • Мнения: 1 089
Дойде ми, за съжаление Sad
Да видим следващият месец...
butterfly6, дано ти се похвалиш! Стискам палци!

# 18
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте момичета.Имам такъв въпрос към вас на 3.07 трябваше да ми дойде ,но не ми дойде и вече имам 10 дневно закъснение,правих си 3 теста и са отрицателни,възможно ли е да съм бременна? Другия въпрос ми е може ли да съм забременяла  ден,два преди цикъла защото точно тогава приятелят ми свърши в мен? newsm78Има ли начин вече да се разбере или е твърде рано за каквото и да е било?

# 19
  • Мнения: 3 294
aemi направи си кръвен тест , той ще покаже със сигурност дали си бременна или не , а що се отнася до закъснението , може да е ановуларен цикъл , може да си била с по-късна овулация ... причини много . Успех и дано да е това което искаш  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
10 дни.

# 21
tan и на мен ми дойде Cry
Но няма да се отчайваме, може следващият месец да е нашият!!!
Стискам ти палци.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Има ранни тестове Presto,които отчитат след седмият ден,взела съм си едни с една голяма надежда Wink

# 23
  • Мнения: 11 004
На мен Surecheck ми показа отрицателен резултат 8 дена след закъснението, а на 18 ден беше положителен. Изчакай още малко и тогава прави тест. Дано да е това, което искаш  Peace

# 24
  • Мнения: 1 089
...взела съм си едни с една голяма надежда Wink

Успех!
И дано повлечеш крак, та другият месец и ние да се похвалим с  EFP Wink

# 25
  • Мнения: 35
да взема и аз да споделя Simple Smile
с моето мом4е правим опити от 27.06.08 или вече 20 дена.
Искренно се надявам теста да ми покаже  EFP
Трябва да ми доиде на 23.07.2008.
Странното е , че имам мн голям апетит, мн мие подут корама и имам постоянно главоболие - което не ми се е случвало досега .... но неискам прекалено много да се надявам  Embarassed

Взела съм си един "Жоро е невинен" и ми стои подготвен в чантата с козметика в вкъщи Simple Smile Ако не ми доиде на 23 на 24 ще съм с теста в ръка и дано да ме зарадва.

Следя форума и ще споделя какво е станало веднага щом разбера.

Поздрави на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 621
angel_for_you дано твоя Жоро се окаже виновен и да видиш двете чертички ще чакаме да се похвалиш

# 27
  • Мнения: 35
Nefertity ,мерси много за пожеланието Simple Smile

# 28
  • Мнения: 93
DANO , DANO SAMO  EFP DANO !!!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Надявам се другата седмица да ви зарадвам с хубави новони Praynig Grinning

Общи условия

Активация на акаунт