Икариам

  • 36 858
  • 504
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 812
Договорите за сега не дават някакви съществени предимства, а изискват високи нива на посолствата и много точки дипломация. Например  търговският струва 4 точки дипломация на предлагащата страна и само 2 са нужни, за да се приеме договора. Такъв договор е възможен само, ако си изследвала Пазар (Икономика) Търговски договор ти дава преференции в кантората на партньора ти и обратно. Това значи, че веднага щом приемеш оферта в кантората на партньора ти, тя ще бъде запазена за теб и другите играчи няма да могат да ти я отмъкнат. С две думи - полза има само ако търговията на острова върви и цените са приемливи за да търгуваш. На нашия остров има само търсене на ресурси, а предлагане няма.
 За военен договор трябва да изучиш дипломация (Мореплаване), и можеш да сключиш военен договор с град на друг играч. След като договорът е сключен можеш да използваш града като база за бъдещи военни операции. Но ще плащаш двоен разход за войските, разквартирувани там.
Военният договор струва 11 точки дипломация. 2 точки са нужни за да бъде приет. Във форума там пише, че военните договори все още не работят и няма смисъл да се сключват. Ще бъдат добавени в играта на по - късен етап, но не се знае кога.

# 46
  • Мнения: 147
Lebeduna, ще черпим много информация от теб Hug И аз съм от начинаещите. Жалко, че не видях инфото ти за колониите и направих колония, защото ми е много трудно с ресурсите Sad Вдигам и едното и другото и ...не стигат Crazy
Успех на всички!

# 47
  • Мнения: 1 505
Да,и аз съм много благодарна на Lebeduna,толкова добре обяснява,4е направо не знам как й се занимава.А саиузите работят ли,4е 4етох някъде из форума,4е май имат грешки и те?

# 48
  • Мнения: 3 376
Lebeduna е нашия пътеводител тук bowuu 

Аз се ровех много във форума на играта преди,но доста неща си оставаха неясни за мен.Лебедуна обяснява много добре Peace
 

# 49
  • Мнения: 812
Благодаря, старая се колкото мога да помогна.  Hug
За съюзите: Съюзите работят дотолкова, че да обединяват група играчи, които заедно се защитават от нападения. Примерно, ако ме нападне някой, членовете на съюза с общи усилия ще го накарат горчиво да съжалява за стореното. Това, което все още не работи при съюзите са общите атаки на някой град. Примерно аз да блокирам пристанището, съюзник да ми дойде на помощ в битка и заедно да грабим. В момента потърпевши споделят, че единия нападнал някакъв град, другия изпратил армия да му помага, обаче вместо заедно да бият противника, втория набил първия, който нападнал града (и му е съюзник) и го ограбил. Така нашият нападател освен че без плячка, ами и унищожен от съюзника си.  Joy
С нашия генерал преди няколко дни извършихме координирани действия с цел изпробване дееспособноста на армията  Grinning Нападнахме играч, който имаше 2 града и не даваше за мините. Аз единия, генерала другия град, едновременно. Естествено, че победихме, събрахме данъците и въпросният играч си взе поука. Освен че дарява, ами е вече член на съюза  Joy
Затова влизайте в големи съюзи, ще ви е от полза ако не друго, поне защита от нападения на солови играчи.

# 50
  • Мнения: 1 505
То4но за това говорех за саиузите,4е все о6те не работят както трябва.Оба4е хубаво,6те вляза в саиуз,ама ако никой в този саиуз няма голяма армия и като не можем заедна да нападаме каква полза имам от това,4е съм в саиуз.Като проработят 6те се саиузявам.Някой от вас знае ли англииски да постна тук какво 6те се ъпдейтва и да го преведе,4е ми е много интересно,а аз не разбирам и не мога да си преведа.

# 51
  • Мнения: 1 505
код:
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
9:
10:
11:
12:
13:
14:
15:
16:
17:
18:
19:
20:
21:
22:
23:
24:
25:
26:
27:
28:
29:
 
    * Feature: Improvement of the Highscore and the player search
    * Feature: Coordinates in the town drop-down are now available for all players
    * Feature: Detailed combat reports show all modifications
    * Feature: Full effect of corruption
    * Feature: The list to choose the town is also able to show luxury goods (adjustable at options)
    * Feature: Tooltip with detailed unit values at the combat report
    * Bugfix: Added missing research descriptions
    * Bugfix: You are able to build spies when one got lost before
    * Bugfix: Fixed viewing error of banned players without vacation mode
    * Bugfix: Town names have been interchanged in the trading fleet reports
    * Bugfix: Town names have been interchanged at a fleet recall
    * Bugfix: Page after the premium trader improved
    * Bugfix: Resource storage and the trader do no longer ignore the resources at the trading post
    * Bugfix: While creating a colony you are not able to view the wonder list
    * Bugfix: Trading ships did not come back after a blockade
    * Bugfix: Sort by price at the trading post
    * Bugfix: Able to spy if someone is online
    * Bugfix: After deconstruction the trading post the added bargains are deleted
    * Bugfix: Spies could also be used at towns which are at vacation mode
    * Bugfix: Fixed viewing error at the alliance highscore
    * Bugfix: Fleets could not be called back twice
    * Bugfix: Returning ships have not been marked as such
    * Bugfix: Countdown till the beginning of the next fight round
    * Bugfix: Results of the trading post search is paginated
    * Bugfix: Trading post can be destructed again

 
 

# 52
  • Мнения: 434
Здравейте,аз съм сравнително нов играч.За да строя някои сгради,ми трябват ресурси,а аз имам само пари и дърва.
Как да си набавя друго?

# 53
  • Мнения: 812
sissak, добре дошла при нас. В началото вдигни нивото на академията и започни да изследваш. Изследвай най - напред складиране, скрипец и богатство. След това ще можеш да добиваш ресурси каквито има на твоя остров. Напиши тук името на града ти и координатите на острова, за да те намерим. Успех!

# 54
  • Мнения: 434
Благодаря.Аз изследвах вече скрипец и складиране.В процес ми е богатството.Координатите ми са:

аз:                 myonset
град:             Griz
свят:              Maendaos
координати:  x:26 y:64

# 55
  • Мнения: 1 505
Искам да благодаря на вси4ки вас които ми пратиха дарва в играта,не можете да си представите колко много съм ви благодарна.Благодаря  smile3525 smile3525 smile3525

# 56
  • Мнения: 2 774
enamorada нали затова се се събрали в тази тема-да си помагаме с каквото можем  Peace

# 57
  • Мнения: 812
enamorada, съжалявам, че не можах да се включа с дървата.  Hug

sissak, светът е Алфа, а островът ти е Maendaos. Както и да е, вече те намерих  Hug Продължавай с изследванията и ще напреднеш бързо. Успех!

# 58
  • Мнения: 434
защо не ми дава да си построя кръчма.имам опция за търговска кантора,а щастието ми пада.Иначе имам грозде

# 59
  • Мнения: 147
А имаш ли достатъчно дърво и мрамор?

Общи условия

Активация на акаунт