солариум и цикъл

  • 24 218
  • 26
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз не ходя по време на цикъл.

# 16
  • Мнения: 3 356
Не ходя няколко дни преди,по време на и няколко дни след.Не ми се отразява добре.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не ми се отразява добре.

А в какво се изразява това...айде по време на предполагам какво се случва, но преди и след... Peace

# 18
  • Мнения: 3 356
Ами по принцип съм с кръвоизливи и като се попека преди,става още по лошо.За това не ходя и след,няма да умра без солариум десетина дни.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами по принцип съм с кръвоизливи и като се попека преди,става още по лошо.За това не ходя и след,няма да умра без солариум десетина дни.

Оооо това е много неприятно  Tired ... определено няма да умреш без солариум   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 175
? Ама какво ти пречи??
Нали има тампони?
Не е приятно ако си с ниско кръвно, щото от топлото може д ати прилошее

# 21
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В солариума, където ходя има табела, на която пише, че по време на цикъл, при прием на антибиотици и след пилинг не се препоръчва солариума Thinking може би си има причини. Изчакай поне още ден -два и ходи тогава, няма да избледнееш толкова Peace

# 22
  • Мнения: 288
Когато си в цикъл не се ходи на солариум , не за друго , а защото по това време в организма се отделят определени хормони , които правят кожата по - чувствителна и самият солариум тогава е още по-вреден.Може кожата да се увреди , пигментира или да се получи изгаряне.Такива хормони се отдел;ят по време на бременност и кърмене Peace

# 23
  • Мнения: 3 622
Аз лично не ходя, когато съм в цикъл

# 24
  • Мнения: 3 695
Аз лично не ходя, когато съм в цикъл
и аз

# 25
  • Мнения: 2 414
Аз от четвъртък не съм ходила и имам огромно желание да отида утре,но снощи ми дойде и ще пропусна. Sad

# 26
  • Мнения: 1 885
Вчера ходих и ми беше първи ден в цикъл.
Изгоря ми леко дупето а на свивките отзад на колената ми се получиха едни червени линии, които парят като изгорени. Намазах ги с Витамерфен, не знам до колко адекватно.
На някого да му се е случвало?

Общи условия

Активация на акаунт