земетресение

  • 3 679
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Sad
Сигурни ли сте ,че е взрив?
Съвсем полудях.Ако е земетресение,да будя малчо и да излизаме,защото съвсем се паникьосах Cry

# 16
  • Мнения: 1 152
В Младост се усети, и се потвръждава, че е земетресение от Сеизмологията към БАН. Ааа вече ми идва в повече... ooooh!

# 17
  • Мнения: 359
И аз го усетих! Сърцето ми е с 200 пулс вече. Много ми дойде за днес, дано да няма повече! Егати взрива, ако е било от това!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
В "Изток" съм и го усетох, като че ли земята се клати. Просто какъв е този ужасен ден! В агенциите пише, че е обикновено земетресение!

# 19
  • Мнения: 380
В Младост 1 съм, усетих го, но помислих, че е поредният взрив.

# 20
  • Мнения: 4 555
Усетих го и аз. Обикновено не ги усещам, но това го усетих доста силно.
Предвид, че нито един взрив не съм нито чула, нито усетила!
В Младост съм.

# 21
# 22
  • Мнения: 1 455
Олей цялата треперя направо след темата за земетресенията.Тук до Студенстки град го усетих много силно.Брррр дано да няма повече..

# 23
  • Мнения: 1
Земетресение е. Епицентърът е София. http://www.focus-news.net/?id=n992201

# 24
  • София
  • Мнения: 11 715
Мъжът ми го е усетил на 7-ми км.Вероятно епицентъра е на изток от центъра.Тук в южните райони нищо не се усети.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз го усетих.В Дървеница съм.Помислих,че е поредният взрив.Направо ужасен ден!!!

# 26
  • Мнения: 154
Момичета, не се тревожете. Просто запазете спокойствие. Ако някой наистина много се страхува - нека излезе навън, да се поразходи, или да пие едно малко, както съветваха по-горе. Нищо страшно няма да се случи!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 11 117
Сутринта доста по силно ни люля след взривовете, мисля че замазват положението с инфо за заметресение  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 929
Да, имаше земетресение. Тук, в Горубляне го усетихме. Не беше взрив, а земетресение. Люлеенето се различава. Започна да ме боли главата. То даже не е болка, а напрежение. Обикновено изпитвам такова, когато е имало земетресение в България или в съседните ни държави.
Малко в повече ни дойде всичко това. Да видим, какво ще стане до довечера.

# 29
  • Мнения: 943
Сутринта доста по силно ни люля след взривовете, мисля че замазват положението с инфо за заметресение  Rolling Eyes
И аз мисля така!Кой знае какви неща са покрили там и само се измъкват!То пък егати съвпадението  smile3507

Общи условия

Активация на акаунт