много спешно

  • 4 261
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
аз неска се регистрирах... и басейна е до панчарево.... има нещо като пещера и й викат пещерата на сперматозоидите... а иначе не съм пускала др теми в този форум...

е щом й викат така, явно не е свършил вътре Thinking или твоят младеж е нарушил правилата newsm78
Mr. Greenмай младежа е нарушил правата следва....БАН...

# 16
  • Мнения: 1 919
 Joy Joy Joy ох извинете, не се стърпях. Девойче пиши какво е станало Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
Е ти пък какво има толкова за писане Mr. Greenходили са в пещерата на сперматозоидите,не са спазили правилата на домакините,и сега иска спешно съвет за контрацепция Laughing
П.П. В 5ДКЦ Студ.град правят абс.безплатни изследвания за СПИН всеки ден,не ти трябва направление и пак си абсолютно анонимна Peace

# 18
  • Мнения: 1 495
Е може ли да не мислиш , да си направиш кефа и после да се шашкаш така.Ами помисли малко с тая глава преди да направиш нещо, тя за това е сложена там. Ескапел може да ти помогне да те избави от бременност, но от болести не. И щом си решила секс да правиш малко попрочети по въпроса.

# 19
  • Мнения: 2 175
Истина ли е това?  Shocked
Не за секса в басейна, а за глупостта на някои.. ooooh!

# 20
  • Мнения: 373
Тук май нещо се гъбаркат с нас?!!

# 21
  • Мнения: 661
Браво , Liske  Joy МНого точно изказване .
Само да не става въпрос за синдром на Мюнхаузен . ИЛи  малката сега да иска просто да се похвали какво е направила . РАзказала е на приятелките си и сега иска и Нета да разбере . Учудващо е колко са боси младите щом стане дума за секс . МНого са печени в свалянето и в техниката , ама като стане въпрос за поне малко просветеност за болестите свързани със секса и увисват . На кой не му се е искало да се отдаде на момента и да направи някоя подобна щуротия ( е , някои са правили ) , но все пак трябва да се помисли за ПОСЛЕ .

# 22
  • Мнения: 294
аз неска се регистрирах... и басейна е до панчарево.... има нещо като пещера и й викат пещерата на сперматозоидите... а иначе не съм пускала др теми в този форум...
да бе,а ние сме изперкали лелки и ти вярваме,неска предполагам е днес,и от къде тези забележителности в София и аз в събота бях там,дадох 8лв само за вход без други екстри,как така съм пропуснала въпросната пещера Thinking Thinking Thinking

В басейна до Панчарево.."Корали" май се казваше има детски басейн и един голям с изкуствено направена пещера. Известно е, че не се влиза там, защото сладки тинейджърчета разпускат по затънтените, но иначе много романтични ъгълчета.
П.С Има и водна пързалка. Аз лично на нея обърнах внимание!  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 671
Е ти пък какво има толкова за писане Mr. Greenходили са в пещерата на сперматозоидите,не са спазили правилата на домакините,и сега иска спешно съвет за контрацепция Laughing

Joy Joy Joy И мен темата ме развесели.
Момиче, беж до аптеката, пиеш хапчето, за което вече са ти казали и след няколко месеца се изследваш за полово предавани болести. За СПИН и аз знам, че има смисъл след 6 месеца, ама Васерман май може да се направи по-рано. Не е зле да поговориш с мама да те заведе на гинеколог, който да те прегледа и да ти обясни разни неща.
Добре, че поне сексът си е заслужавал!
Още една идейка - хващаш момчето и с него в най-близката лаборатория - да го изследват за СПИН и Васерман. Макар че и това не е кой знае каква гаранция...
И най-важното:
Вече са ти казали, че истинската жена носи по 2 презерватива, а още по-добре 3  Mr. Green. Слагаш си ги в чантичката и после нямаш такива главоболия!

# 24
  • Мнения: 294
На мен не ми стана ясно, дали са се познавали с момчето
или там в пещерата са се "засекли" и после съвсем по погрешка
са се припознали, а после и уважили?!  Rolling Eyes  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
аз неска се регистрирах... и басейна е до панчарево.... има нещо като пещера и й викат пещерата на сперматозоидите... а иначе не съм пускала др теми в този форум...
да бе,а ние сме изперкали лелки и ти вярваме,неска предполагам е днес,и от къде тези забележителности в София и аз в събота бях там,дадох 8лв само за вход без други екстри,как така съм пропуснала въпросната пещера Thinking Thinking Thinking

В басейна до Панчарево.."Корали" май се казваше има детски басейн и един голям с изкуствено направена пещера. Известно е, че не се влиза там, защото сладки тинейджърчета разпускат по затънтените, но иначе много романтични ъгълчета.
П.С Има и водна пързалка. Аз лично на нея обърнах внимание!  Laughing
Абе и аз се спусках по пързалката,а за въпросната пещера.... Laughingне и обърнах внимание,защото и аз заедно с децата,който не може да плува стои в детския басейн Laughingи пропуска удоволствия,като пещери и срещи с непознати Laughing

# 26
абе ние не сме непознати... ходим от месец и неещо... но вие си се забавлявате с моята история... са и аз като се сетя и ми става смешно и  вече оправихме нещата... но вие продължаваите да си се забавлявате  Grinning Grinning

# 27
  • Мнения: 661
ger4yyy,

Смешно , да , ама една моя позната роди на 16 години близнаци . И никак не й е весело като самотна майка години наред  ! Така че , ако ти се е разминало този път , гледай такива случки да не се повтарят , защото ще свършиш или с дете на ръце , или с аборт , след който може и да нямаш повече деца , или с някое сексуално - трансмисивно заболяване , което също може да те остави без деца , а ако е Спин - е , сещаш се . Ако имаш малко достойнство и себеуважение , мъжете повече ще те уважават . Забавлявай се , но с мярка .

# 28
  • Мнения: 294
Еее, щом ходите-бравос. Дано следващият път намерите по-хубаво място за "среща", защото всеки път като ходя на басейн и после се чудя, защо косата ми лепне като от дъвка-примерно!  Joy
Сериозно - не мисля, че обществения басейн, където се къпят още доста хора е правилното място да разпръсквате "страст"!
Уф, и пак ми е смешно! Joy

/следващият път като отида в "Корали" ще седя при племенничката ми в детския басейн, по-добре в пишканото../

# 29
  • София
  • Мнения: 1 433
Вече са ти казали, че истинската жена носи по 2 презерватива, а още по-добре 3  . Слагаш си ги в чантичката и после нямаш такива главоболия!
 
 Joy Joy Joy
За каква чантичка й говорите на момичето,кой влиза в басейн с чантичката hahaha hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт